Kedy začalo sedkať vaše bábätko?

mvl8
25. aug 2007

Ahojte maminy kedy v ktorom veku začalo sedieť vaše bábo?

latvia
8. apr 2010

bibi 🙂 ona sa odvolavala na kopec pediatrov v jej rodine, ze vraj vsetci tvrdia ze tomu dietatu nic nieje, tak ja neviem, hadat sa nebudem, niesom pediater 😝

rimmel
8. apr 2010

no ale pediater nieje neurolog ze jo 😀 ale zase radsej som ticho, ja sa vobec nevyznam v tomto.

latvia
8. apr 2010

no, ja niesom tabulkova, ale toto je na mna silne kafe....ked si pomyslim kolko doktorov posiela deti na vojtovku lebo sa oneskoria oproti tabulkam o mesiac, a toto je vraj v poho..

brusinka.pusinka
8. apr 2010

No holky ve třech letech to normální není to jsem si jistáááááá 😀 😀 😀 😀 ale asi to mamině vyhovuje když nemusí za dítkem běžkat jinak by to určitě řešila jinak a né jen větou že je to ok 😒 My patříme k těm dětem co jsou kapičku napřed ale jinak jsem si jistá neposazovat a dítko když chce udělá rádo samo. a když je pohodlné udělá později a také rádo 🙂 😀 Nám jde na 9 měsíc pomalounku a už se pouštíme k chůzi , ale někdy bych brala plazivce nebo alespoň trošku většího lenocha 😀 😀 😀 😀

latvia
8. apr 2010

😀 nema byt po kom karamelka lenoch 😉

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Latvia nemáááááá já jsem v pohybu pořád hory a výlety a navíc cvičko a i pracuji sice z domu ale makám asi je to dědičnéééé, syn už t jejích měsících lítal jak torpédo, takže je trošku pohodovější ale jen malinko, zato ukecanější 😀 😀 😀 😀

bibione
8. apr 2010

latvia: presne tak...sak 3rocne ma behat jak sarkan...teda musi 😉
som zvedava silne,kedy moj zacne sediet a chodit sam...zatial sa fajne pritahuje do sedu,aj tak chvilu vydrzi bez opory,ale viem,ze to neni prave sedenie,takze ho neznasilnujem...ma este kopu casu...ale na bruchu nece byt viac ako 5 minut,sa zacne jedovat,ze sa mu nedari sa odrazat 😀

latvia
8. apr 2010

brusi, ved ja viem, ja ta poznaaaam 😀 😉 😉

brusinka.pusinka
8. apr 2010

😀 😀 😀 😀 hihihi 😀 😀 😀 😀

rimmel
8. apr 2010

jezis vojtovka..nanu mam iny nazor!! 😝 kebyze zijem na sr urco nas tam poslu 😝 😀

ps. hlasim ze nas sa sam vystveral na sedacku a postavil sa 🙂

latvia
8. apr 2010

rimmel 😀 😀 zeby aj tvojmu prospievala tato diskusia?? 😀

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Rim gratulka 😀
kdo chce může pokukat 😉
http://www.facebook.com/profile.php?id=10000012...

latvia
8. apr 2010

😀 sa mi paci jak ju bracho furt chytil ked sa zatackala dozadu 😀 zlatunka je 😵 🙂 🙂

brusinka.pusinka
8. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 jj velký ochránce 😉 😉 😉 😉 😉 dík

rimmel
8. apr 2010

latvia vyzera to tak!

alene, on naozaj robi pokroky zo dna na den 🙂 vcera sa po prvykrat vysvtveral sam a dnes to spravi s takou zrucnostou a rychlostou 😀 a si zober ze este nesedi, vsetko to robi z bruska 😅 len natiahne ruky a pomocou nich sa vyskriabe, da sa na kolena a jede hore

rimmel
8. apr 2010

ahh mne link neeejdeee ☹ asi preto ze niesom na fb co?

latvia
8. apr 2010

hej, aj moj jede, a nepozera kam, dnes sa stveral na skleneny servirovaci stolik plne nalozeny poharmi a tanierami 😕

latvia
8. apr 2010

jj, musis byt na FB 😉

rimmel
8. apr 2010

🙂

rimmel
8. apr 2010

no som akurat dnes tak rozmyslala ze kedy zacne liezt na stolik a ine..lebo on zatial iba na tu sedacku ..asi je najnizsia .. 🙂

latvia
8. apr 2010

no sikuliak velky 😉
moj si vcera privrel prsty do suflika 😅

rimmel
8. apr 2010

😀 😀 moj este nevie co su to supliky 😝 hovorim, lenivec 😀

brusinka.pusinka
8. apr 2010

my máme šuflíky zabezpečenééééé, jinak už nemáme prstíky 😝 😝 😝
Rim krásný je 🙂

latvia
8. apr 2010

jak zabezpecene? 😕

rimmel
8. apr 2010

brusinka dakujem 🙂 my mame zabezpecene zatial iba dvere, lebo ako sa naucil ze ich moze zatvarat a otvarat bola to hra na mrchu nahodu! a tiez jedny(ano iba jedny, ostatne si nevsima 😅 ) dvierka v kuchyni co furt otvaral..

ps brusinka..tvoja dcerka sa ozaj vola karamelka? 😀 resp asi nie, ale aj tak sa pytam 😉

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Koupili jsme utahovací pásky a zadělali k sobě neotevře dokud neodemkne 😀 😀 😀 😀 snad vydrží nějakou dobu bo je to malí špekulant 😉 a máme to i na lednici a na rohy od stolu jsem dala 😉 koupili jsme v polsku celou sadu 😀

latvia
8. apr 2010

😀 ale celkom dobre meno ze Karamelka 😀

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Rim néé je to Simonka, a já ji v porodce řekla před primářem Sisinka a on si vzpoměl na Karamelky a už ji to zůstalo . Má přezdívku Karamelka 😀 😀 😀 😀

rimmel
8. apr 2010

ahh to je zlate ze karamelka ale ako latvia hovori bolo by z toho celkom origis meno 😀