Kedy začalo sedkať vaše bábätko?

mvl8
25. aug 2007

Ahojte maminy kedy v ktorom veku začalo sedieť vaše bábo?

mirka907
19. apr 2010

No ja som uz vypratavala policky aby nemala co zobrat, ale tak ona si furt nieco najde...A co nechapem je, ze sa dokazu postavit aj tam, kde sa nemaju o co chytit...napr o stenu alebo o hladku skrinu a podobne...Ale co ma tesi je, ze uz ma celkom dobru stabilitu a nepada....Len keby si uz sadla...No a v sobotu ideme pretekat v lezeni, tak som zvedava, co bude 😉

brusinka.pusinka
19. apr 2010

Mirka oni jsou koumáci nikdy neuklisíš vše naše si také poradí a veme co chce 😀 😀 😀 😀 Přejeme Vám výhru ve 4 nožkování 😀 😀 😀 I naše se postaví kde chce a navíc stačí když něco drží v ruce a stoupne si sama 😉 😉 😉 uprostřed pokoje 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
19. apr 2010

A jedno nové sice ho máme dýl ale teprve teď jsem dala na Youtube 😉

https://www.youtube.com/watch?v=Pckhb6KU5sc
rimmel
19. apr 2010

aka je smiesna ako kyva tymi rukami 😀 😀 🙂

brusinka.pusinka
19. apr 2010

Rimelko to je staré video asi už 14 dní už to teď nedělá 😀 😀 😀 😀 ale ona zkoušela zda ji bráška hlídá 😀 😀 😀

opica
19. apr 2010

baby, vy ste ale provokaterky 😀

ja som happy,ze moje dieta si sadlo a zacalo lozit ako skoro 10-mesacne a vy tu s o mesiac mladsimi krpcami hadzete taketo videa 😉
inak, je sranda, ze ked pridu na to ako, tak sa v tom neskutocne rychlo zdokonaluju. g zacal sediet a lozit v stredu a uz sa stvera na stolik, sedacku a tak, este sa vie dostat len na kolienka, ale pride mi to strasny pokrok zrazu. ked si vezmem, ze dva mesiace sa len vrtel dokola a cuval a zrazu prisiel na to, co treba spravit a je z neho velky frajer 😉

dankolucka
20. apr 2010

ahojte, boli sme na neuro, mala je v podstate v poriadku, ale nema dost pevne svalstvo chrbta, vraj preto, ze rychlo narastla, je dost dlha. Budeme chodit na cvicenie do rehab.centra..pytala sa ma ci chcem, chcela som, lebo to bude skor take jednoduche cvicko a mala bude mat aspon nejaky program a zmenu. Tak verim, ze sa posunieme dopredu.

dankolucka
20. apr 2010

A povedala mi, nech sa nestresujem ak nebude chodit do 15. mesiaca, mna chodenie zatial netrapi, budem rada, ak zacne lozit a posadi. 🙂

rimmel
20. apr 2010

dankolucka no vidis! dufam ze uz ozaj prestanes stresovat, naozaj nemas preco 😉

dankolucka
20. apr 2010

jaj rimmel ja som taky samostresujuci typ 😀 ono sa vzdy nieco najde 😉 tusim mi chyba pracovny stres, tak si doplnam deficit 😀

rimmel
20. apr 2010

😀 😀 stres treba vysexovat 😀

dankolucka
20. apr 2010

😀 preto si ty taky kludas 😀

rimmel
20. apr 2010

to hovorieva moj muz, ja ked mam stresy chce sa mi revat 😀

dankolucka
20. apr 2010

ok, my sme napapani, ideme spat..ozveme sa ako pokracujeme

rimmel
20. apr 2010

oki paa 🙂

tinnka9
20. apr 2010

V nedelu som tu pisala, ze sa drobec prvykrat sam posadil, no a od dnes konecne lozime 🙂

rimmel
20. apr 2010

tinnka to je supeeeeeeeeeer!! 🙂

tinnka9
20. apr 2010

Dakujem, rimmel, aj ja sa z toho tesim a velmi. Aspon sa uz dostane konecne kam chce a nebudem ho musiet nosit. Ale oci musia byt v strehu 😔

rimmel
20. apr 2010

no akurat som sla povedat ze budes zase pre zmenu musiet furt vsade za nim chodit... 😀

opica
20. apr 2010

tinnka, aj u nas to prislo vsetko zrazu a dieta sa zrychluje jak najate. uz ma prenasleduje cez cely byt 😉 a sada si ako na povel...v kuse je v pohybe 😎

mirka907
26. apr 2010

No tak nasa si konecne pred dvoma dnami sadla...Ale zeby ju to nejako bavilo nemozem povedat, radsej lozi a chodi okolo nabytku.

missy97231
27. apr 2010

no,,, vy mate sikovne deticky 😉 nas davidko este stale sa sam neposadi... nie ze by bol nejak neobratny, ale on nema cas asi sediet. postavi sa, stoji, plazi sa, zacina lozit po 4.... ale zeby mal sediet? asi sa este usedi dost 😀

opica
27. apr 2010

missy...bud rada, mne g ani nelozil, len jeden den sa zrazu posadil (toto prislo postupne) a hned zacal lozit. kazde dieta je ine, ked to pride, tak si sadne

missy97231
27. apr 2010

opica (mas super nick 😀 😀 😀 ,,,, tak volam maleho davidka ... ale zdrobneninkou - opicka 😀 😀 ), ja to tak beriem, ze ked to ma prist, pride... 😉

susik77
27. apr 2010

moja starsia dcera si sadla na konci 9.mesiaca, mladsia bude mat za tyzden 8 a zatial sa plazi a dava sa do toho sikmeho sedu-uz skoro sedi, len sa este opiera jednou rukou...

rimmel
27. apr 2010

my furt nesedime 😝 😀

missy97231
27. apr 2010

rimmel,, este sa usedia dost 😀 to si stale hovorim...

veqa
27. apr 2010

ahojte, môj mladší syn začal sedieť v 6 mes. 😉

rimmel
27. apr 2010

misssy aj ja...resp ja si vzdy poviem ze hadam nebude na zemi navzdy no nie? 😝 😀

opica
28. apr 2010

rimmel...jasne, sadne si z nenazdajky...hehe 😎

g hoci uz sedi, i tak furt lieta a ja za nim. uz ani upratat nestiham, hroza...uz sa tesim, ked zacne chodit 😉 narocna matka som...jasne 😎