Keksíková kašička Babylove. Môže z nej mať alergiu?

barborka1111
20. nov 2009

Ahojte.....chcela by som sa opytat ci mate skusenosti s touto kasickou......vcera som ju kupila a problem je v tom, ze moja dcerka ma 6 mesiacov a kedze som alergicka tak pijeme nutrilon HA.....v tej kasicke je ale 50% plnotucneho mlieka......bojim sa aby nemala reakciu 😒 ....aj ked tam pisu ze je vhodna od 6 mesiacov....dakujem za vase nazory a rady 😉

barborka1111
autor
20. nov 2009

pomylila som sa....od 4 mesiaca je vhodna 🙂

martinka17
23. nov 2009

barborka,

ja mám s babylocve dobré skúsenosti, aj keď sme kojili.....ale skús malej dať a zistíte...aj na potraviny pre alergikou m§že byť reakcia. Ja napr. od pôrodu baštím kopec alergénov, hlavne paradajky....a aj keď mal Samko predispozíciu na alergie.....nič sa mu nestalo, max. nejaké vyráštičky na líčku 😀

aponchie
24. nov 2009

nase skoro 5leta dcera je ji dodnes.me osobne prijdou suprove

miluska.h
24. nov 2009

barborka: ja by som nic s mliekom nedavala, je to silny alergen. moj syncek papa nutrilon HA a konzutovala som, ci mu mozem davat mliecne kasicky priamo s clovekom od vyrobcu... radili mi, aby som davala nemliecne a zmiesala s nutrilonom HA. takisto mi aj pediatricka povedala, ze mliecne produkty (napr. jogurty, maslo) az od roka, pretoze ta predispozicia na alergiu tam je...