Koľko spia vaše bábätká vkuse?

mywiel
23. sep 2008

Chcela by som vediet kolko hodin spavaju vase babatka cez den prip. cez noc vkuse bez zobudenia?Ak sa to da nazvat hodin, lebo moja mala ma niekedy len 5-15 min. siesty cez den a inokedy prespi 5 hodin vkuse bez papania... 😕 😅

fifinna
19. dec 2008

bimbia, ja som snim spavala necely rok, potom sa mi uz nedalo vecer zaspat, tak som tie obedne zdriemnutia vynechala. Ja som mala tiez popôrodnu depku, ale horsiu ako ty. Takze viem ako ti je. Dost mi vtedy pomohlo, ked mi maleho niekdo zobral von aspon na dve hod a ja som si vtedy vklude zdriemla, ale to som si najskôr poplakala. Zaciatky su tazke, ani neviem co ti napisat, aby som ta povzbudila. Len si stale skusaj pospat, spanok je aj pre teba teraz dôlezity. Ak chces môzes mi napisat aj do IP.

bimbia
19. dec 2008

fifinna
pisala som ti ip
a inak dnes som dala malinku spat do kocika o dvanastej a o jednej mala papat tak som myslela ze za hodku je hore ale vstala az o tretej a to 15 min potahala a znova zaspinkala a teraz spinka v postielocke. tak dufam ze takto bude spinkavat stale. doteraz sme chodili do kocika o druhej a do piatej spinkala a potom papanie, kupkanie a papanie a hura na kute. teda este sa musime uspavat. niekedy chvilu, niekedy hodiny
doobeda asi budeme len tak minutovky a poobede si pospime. mam ju davat hned po rannom kojeny do kocika aby spala aj doobeda?

fifinna
19. dec 2008

bimbia, dieta je väcsinou rano vyspane, takze po kojeni staci ked ju das spat az tak po 1,5 hod. az dvoch. Podla toho ci je mrzuta. Ale urcite by mala spat aj do obeda a to ti bude tak spavat priblizne do jedneho roka. Asi tak okolo tretieho mesiaca ti prejde na rezim tri krat za den. A to bude do obeda, okolo obeda a potom po obede okolo stvrej piatej, to uvidis ako si to vytvori sama. Ten posledny spanok okolo ôsmeho mesiaca vynecha a ten do obeda vynecha okolo toho roka a ostane jej len ten jeden cez obed. Preto sa snaz aby ten obedny spala doma, aby si zvikla. Ale to je este daleko. 😉

ansira
28. jan 2012

naša malá má3,5 mesiaca, v noci spí 12h, budí sa každe 2h, cez den pekne spí v kocíku a v babysatke, v postielke, iba cca 45min -1h

zuzka222
29. jan 2012

baby zaspavaju vam deti pri krmeni????

littlebaby
29. jan 2012

mojmu sa to stavalo ked mal take 3-4 mesiace , najma pri nocnom krmeni ale sem tam aj cez den a najhorsie bolo ze som ho vzdy musela zobudit aby grgol :(