• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko tekutín denne by malo prijať ročné dieťa?

7. augusta 2012 
jakoubka • 1d • Dnes v 19:30
ahoj
Kolik tekutin vypijí vaše dítka denně?Myslím tím jen čaje,štavičky.
23. jan 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,tak zrovna dneska jsem to počítala,protože tak jednou týdně to počítám pro svoji kontrolu,dneska jsme vypili kolem 1litru,pijeme čistý,neslazený,sáčkový čaj.
23. jan 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes vypili 3.5dl, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
samozrejme vsetko lyzickou s knizkou a hrackami v ruke, aby sme si nahodou velmi neuvedomovali, co to ta mama robi :sweat_smile:
23. jan 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raduš děkuji.My tak dnes 750ml.Někdy si říkám jestli mu nic není,když tak pije :confused:
Jsem taková ta matka ,co za vším všechno vidí :frowning2: :confused:
23. jan 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj a taky pijeme neslazený čaj :slight_smile:
23. jan 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakoubka-čím víc,tím líp,v tomto případě nemusíš mít strach,pitný režim je pro děti fakt důjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')ležitý,ale taky raději všechno kontroluji-pro jistotu :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze ked do malej budem takto tlacit co najviac vody, zvykne si na to a zacne mat konecne pocity smadu a pit normalne???? :unamused:
23. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti-Kubík začal nejvíc pít až když jsem mu koupila v DM flaštičku s brčkem. :slight_smile: Cítí se důležitě ,když pije s brčkem :grinning:
23. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z tejto slamkovel si mala potiahne aspon parkrat, ostatne pohare 0 bodov. cize aj u nas vedie slamkovy pohar. ale teraz zial len lyzicka :frowning2:
23. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všem..ohledne tech tekutin..mému synovi je 7 mesícu a 15 dní a vypije sunar ráno 250ml nekdy mu ho dám i vecer místo kase..střídám to a caje vypije za celý den nez jde spá 0.5 litru(2 láhvičky) a pres noc to samé taky 0.5 litru a doktorka me pochválila, že to je v porádku a pije jak má..vážíme 10.5 kila..
24. jan 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj maminy tohto sa bojim aj ja, moj maly nic nechce iba MM, davam mu vodicku alebo destky cajik z hrnceka a par glgov si dal ale t je vsetko, dufam ze to nevadi, nechce flasu, take musim ho ucit z hrnecka, a v noci nic, ma este niekto take skusenosti, tym ze pije MM neviem kolko za den vypije ale prikladam ho 5 krat za den, tak dufam ze to staci :wink:
24. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nimi-je určitě lepší,když prcka naučíš přímo na hrneček,než na lahev,budeš mít pak o práci mín,jak ho pak odnaučit od lahve.ale zase pokud některé děti jsou ochotny pít jenom z lahve,tak proč ne?důležitější je,že pijí,z čeho pijí,to už je vedlejší.a nemusíš se obávat,že ti zezačátku vypije málo,bud trpělivá a pořád mu nabízej a on si časem zvykne. :slight_smile:
24. jan 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka: to tě pochválila i za to, že ti vypije přes noc 0,5 litru? V noci by se pít nemělo. Ledviny si potřebují odpočinout.
24. jan 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy80, to snad neplati o dospelych, ja som v noci desne smadna, vypijem aj pol litra vody....
24. jan 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka.m asi mas pravdu, dik
24. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saska.t no moj maly ma rok a vypije caju za den hadam skoro 2 litre a neratam tam jedlo a mliečko ma len večer
17. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Náš malý má teď 10,5 měsíce a ráno otevřu 1,5L láhev kojenecké vody a večer není... Takže doufám, že je to dostatek... :slight_smile:
7. aug 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrgret - no pokial vazi 15 kil, tak je to ideal, ale takto, ved pije este aj mlieko, nie? Cukor ma v poriadku?
7. aug 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má 9 kg a rád pije... V tom 1,5 lirtu je 400ml mléka a 200ml kašičky. zbytek vetšinou vypije jako čajík.
7. aug 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok