• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krvavá škvrna na zátylku

17. januára 2013 
môj 7mes syn už mesiac akoby krvácal pod kožou na záhlaví, kde má ten znak z pôrodu /birth mark/. stále mu to zmokvá, urobí sa chrasta a ked sa to zahojí, tak odznova. akoby krvácanie pod kožou, mokvanie a chrasta..... detská lekárka nám dala krém na suchú pokožku, ale to samozrejme nezaberá. aj som vylúčila zo stravy všetky alergény /kojím/ a ono sa to stále vracia...máte niekto takú skúsenosť? zajtra pôjdem za inou lekárkou....
:cry:
27. nov 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly ma tiez na zatylku to znamienko, akoby tu ruzu, ci ako sa to vola, ale nemeni sa mu to. to aj zmizne? lebo to nie je klasicke materske znamienko. podla mna vyskusaj koznu lekarku.
27. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, nie je to hemangiom? ak ano ,treba ist na kozne a nedat sa odbit
27. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luciauk,my sme mali presne to isté,na záhlaví máme tzv.névus,take začervenanie a začalo nám to mokvať,potom chrasta a stále dookola,ona si to aj rozškrabávala,neskôr sa nám vytvorila k tomu aj zapálená vyrážka,boli sme na kožnom,zobrala nám výter z toho miesta a bol to stafylokok :unamused: predpísala nám hypermangán,v tom sme oplachovali to miesto a masť fungicidina behom 3 dní to zmizlo :wink: odvtedy sme nemali žiadne problémy a určite treba ísť ku kožnej.
27. nov 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujem za odpovede. smisela, tak asi je to to isté, čo u vás.

silvikaa, to znamienko postupne zmizne, vraj do roka, ale moje dcéry to mali jedna do dvoch rokov a jedna má ešte aj teraz a to už má 5 rokov. ale pomaly sa to stráca. vzniká to pri tlaku v pôrodných cestách. :wink:
27. nov 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj to ma tiez take male a narodil sa cisarskym... :dizzy_face:
27. nov 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a moj muz ma pomaly 30 a este mu to zo zatylku nezmizlo :sweat_smile:
27. nov 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mi sme dostali ATB masticku. vraj to do 5 dni zmizne. tak v to dufam, lebo to ma strasne skarede a hnisave :frowning2:
29. nov 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja si tu citam vase prispevki a cudujem sa ocom je rec ale este som otom to nepocula ja mam 4 deticki a ani jeden to nemal co to je vlastne ? a scoho to je ?
29. nov 2008 o 13:32  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja hlásim, že dnes nám odpadla posledná časť chrastičky a sme vyliečení :slight_smile:
simonka, je to kožná infekcia, to je len náhoda, že môj syn to mal práve na birth mark :wink: spôsobuje to asi ten stafylokok a môže sa usadiť na pokožke ale myslím, že aj na slizniciach :angry:
3. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta klasicka ruza do roka zmizne na krku babetka.
4. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiši, my ten flek máme taky a to je nám 13m, máme ho i na čele, ale naštěstí to žádnou neplechu nedělá, jen je to jako termospot při horečce :grinning:
17. jan 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok