10 mesačná dcérka mi nespí

sharon002
2. jan 2018

Dobrý den chcem vás požiadat o radu mám 10.mesačne babo a a nechce mi spat cez deň spí aj tri razy a v noci je dorána hore ale aj ked ju nedám celì den spať tak je velmi nervozná a zaspì aj sama hocikde bola som s nou už aj u doktora s tím vraj jej idú zúbky lenže ona bola hore aj ked jej zubky neišli poradte mi niečo čo mam robit mam prve babo takže neviem ako sa správat bola bi som vám vdačna za radu

pribinak
2. jan 2018

Tak ju daj spat cez den len 2x. Nie ze ju nedáš spat vobec, to je este príliš mala.

katarina111111
2. jan 2018

To sa este cele upraví,ja som nespáa celu noc od kedy sa narodil syn a to ma 1,5roka.Kazde dietatko je ine a kazde ma ine spacie navyky,tazko radit

beky1813
2. jan 2018

Skus ju davat spavat 2 krat v rovnakych intervaloch, zacni ju ucit na rezim, lebo ked sa ti narodi druhe, sa zblaznis

ada3108
2. jan 2018

Po 2 hodinach spanku ju zobud .Moj syn tiez tak spal ale vecer po pol hodine som ho zobudila.Je to na ukor nocneho spanku.Ona si casom zvykne ,aj ked ju budes budit.Treba jej urobit rezim.Mam odskusane.Dieta si zvykne na vsetko.

sharon002
autor
2. jan 2018

Ja som uz skusala hoci co ale nic nefunguje ked sa ju snazim budit ona spi dalej nic to s nou nerobi

beky1813
2. jan 2018

@sharon002 tak uz len dufat, ze druhe bude spavec

jankalukasova
2. jan 2018

No moja mala ma teraz 11 mesiacov. Od pol roka prespala pekne celu noc. Cez den spi hodinu doobeda a skoro dve poobede... no a posledny tyzden zacala spavat cez dve hodiny oba spanky ale v noci sme od 3:00 hore. Takze som jej tie denne spanky zacala pekne regulovat. Nie som ochotna vstavat o 3:00 rano. Zvlast ked viem, ze ona spat bez problemov dokeze. Neviem ci jej idu alebo nejdu zubky (nedovoli si to dat pozriet) ale aj tak jej spanok regulujem. Lebo si ho proste sama zacala otacat..

axusha
2. jan 2018

@sharon002 jednoznačne treba pracovať na režime spánku. Nič ine sa poradiť nedá, dávať spať VŽDY v rovnaký čas. Nechaj dieťa hore 4 hod(nemám šajnu koľko má spať 10m dieta) alebo koľko treba a ulož ho. Ja mám doma 2 a pol mesačnu bábiku a presne viem kedy bude spať a kedy sa jej trena venovať. Je to veľmi oslobodzujúce aj pre matku. Držim palec 😉

evkao
5. jan 2018

@sharon002 a tvoje ostatne deti spavaju dobre? Pri 4 detoch by uz mamicka mala mat skusenosti s tym, ako davat deticky spat....

sharon002
autor
7. jan 2018

Ano ostatne spaju velmi dobre s nikim som este taky problem

maciatkolulu
7. jan 2018

@sharon002 ved v uvodnom prispevku pises,ze mas prve😁😁😁..... tak ake ostatne ti dobre spavaju. Treba rozmyslat prv nez pises😉.....

veronikaszabova
7. jan 2018

@maciatkolulu ja som tiez pozerala, ze si protireci ;)
Dalsi troll, co sa nudi