Malý plače a chytá si uško. Čo to môže znamenať?

magda22
23. jún 2008

moj chlapcek place a pritom si chyta usko... 😒
prosiiiim neviete mi poradit??? co to moze znamenat??
dakujeem!

tanja61
23. jún 2008

ahoj moj drobec to robi tiez ale ja som to odpozorovala a vacsinou to robi ked je unaveny 😉 a nevie co so sebou

veva1
23. jún 2008

aj moj tomko v poslednom case stale chyta usko,hlavne pri papani a zaspavani.No uz som si vsimla ze si prsteky strka aj dnu a akoby si ho skriabal. Ktovie ci ho nesvrbi.
kdesi som citala ze bolest uska ci zapal stredneho ucha je spojeny aj s horuckou,tak magdi asi neplace pre bolest,ale len nahodou sucasne s chytanim uska.
uz nech tie deti hovoria 😅

kaluha
23. jún 2008

skús mu ho vyčistit ak si to nechá tak náhoda alebo svrbí ale ked ti v tom bude bránit tak to nebude dobré znamenie a rýchlo k dr. s uškami a očkami nieje dobré zahrávat sa.

kometka5
23. jún 2008

malá si taky tahá za ouško, když je unavená... 🙂

janazuza
23. jún 2008

skús mu jemne !!!pritlačiť na okraj uška, ak sa rozplače, bolí ho uško ☹

magda22
autor
23. jún 2008

janazuza myslis na okraj dierky uskovej?

teraz je zas kludny, tak si ani usko nechyta

kaluha ja si myslim, ze on sa bude branit cisteniu uska, aj ked ho neboli, ale je mu to neprijemne, tak ako cistenie nosteka, tak neviem...

kaluha
23. jún 2008

tak to si može podat ruku s mojím

andys26
23. jún 2008

jak píšou holky, malej nám to dělá když je unavený 🙂

junovka
23. jún 2008

presne aj moja Nely toto robila, ked mala 8 mesiacov 😀 😉

magda22
autor
23. jún 2008

joj, tak som kludnejsia, dakujem!

jandalinka
23. jún 2008

magda22:buď klidnější.moje malá to začala dělat poslední dobou také a říkala si,že to budou asi ouška,ale když zmáčknu na ouško,tak nepláče.Tak jsem vypozorovoala,že prostě jak už se tu psalo,tak únavou nebo jí "lechtají"vlásky 😀

nikol_79
23. jún 2008

môj maly to robi tiež, keď je unavený alebo keď kojime. kamarátkyn malý to robil tiež a teraz zaspáva tak, že mu musí dať do postieľky svoju hlavu a hrá sa s jej vlasmi, ináč nezaspí.

tinaa
23. jún 2008

magdi nasa to tiez robi ked je unavena

snupik
23. jún 2008

jééé..Kubík to ted taky začal dělat, když je unavený...začne si to oušánko tahat a za chvíli spí jako jezule🙂

sirinka
23. jún 2008

baby u nas presne takisto, akurat si to tam mala niekedy rozskriabe do krvi ☹

milhaus
23. jún 2008

no čo babo objavilo uško, lucka si ho strasne jendu dobu tahala

zuzka99
24. jún 2008

moj malý to robí ked ho kojim, ťahá si to uško, ale aj vlasky na hlave si ide vytrhať. som myslela či ho nebolí, ale neplače, neteplotuje, nič. inokedy to uško neťahá len pri kojení

nensy
24. jún 2008

jo tak naše malá to dělá taky a taky nevím od čeho to je 🙂

oxan
24. jún 2008

ked si chytaju baby usko tak sa chcu uspat tam su sustredene nejake body na upokojenie a na lepsie zaspavanie takze ak si to robi ked je babo unavene tak je to oki 🙂

magda22
autor
24. jún 2008

caute,
no len rozdiel je v tom, ze simon mi pri tom dost place, inak ked zaspava, alebo je kludny, tak to vobec nerobi, tak preto som nevedela, co si mam o tom mysliet...

mory
24. jún 2008

moja sesternica to tiez robila ked bola unavena ona si ho tak skladala do vnutra 😀 😉

westka
24. jún 2008

moj to roby tiez ked chce buvat. ale ak sa ti to ozaj nezda radseej zajdi k doktorke.

lencici
24. jún 2008

Moja to robí tiež keď je unavená ale robila to aj keď mala zapalené uško... ☹

magda22
autor
24. jún 2008

lencici a ako si zistila, ze ma zapalene usko, ake mala malaa priznaky?

lencici
24. jún 2008

presne také plakala a dobre že si uško neodtrhla.... Skús malému trošku stlačiť uško keď je pokojný a keď začne plakať tak to asi bude zapalene uško..

magda22
autor
24. jún 2008

len neviem kde mam stlacit

boni
24. jún 2008

stlač pred ušnou dierkou, pred tým hrbolčekom, ako končí líčko a začína uško

jogobella
24. jún 2008

Aj moj maly si chyta usko, brnka si po nom alebo skruca do vnutra vzdy ked papa. Robi to aj s lavym aj s pravym uskom. Je to taky jeho ritual na upokojenie, tvari sa pri tom spokojne a neplacka. Niekedy, ked si zacne len tak brnkat po uchu, uz viem, ze chce zase papat.