Mám rozmaznané trucujúce dieťa. Ste na tom podobne?

kikica
27. jan 2009

ahoj baby chcem sa vas spytat mate doma aj vy rozmaznabe a tucujuce mimino?ten moj ked neni po jeho reve ako pavian od narodenia ho rozmaznala svokra prve co spravila naucila ho na cumel on ho vypluval a ona mu ho nasilu pchala do ust tak si musel zvyknut potom ho stale nosila na rukach a hojdala ho no a tak sa to asi vsetko zacalo.je to trochu aj moja vina ked som s tym pokracovala ale nehojdam ho to som nikdy nerobila.už aj manzel ma vini ze ho rozmaznavam hned ako place beriem ho na ruky a tam je ticho.ako ho odnaučit viete poradit?vyhadzuje supliky ked to upracem a zavriem hned vrieska no proste ked nieje po jeho je toma taky vreskot ako keby som ho rezala?poradte prosim
😔 atiez sa mi v noci budi teraz aj 6-7 krat som s toho už zufala som nevyspata unavena a každe rano ten isty kkolotoč upratat uvarit oprat a ešte aj kurit den noc v krbe mam s toho hrozne nervy.manžel pride z prace domou a je tiez unaveny takze da sa povedat ze som doma aj na maleho sama.
😝

lus2909
10. mar 2017

Ahojte zienky moje aj moj maly 19.mesacny trucuje jak cert ked mu nieco nedovolim alebo nebodaj poviem ze nie uz reve jak pavian smara sa o zem reve jak keby ho rezali citim sa ako neschopna matka dufam ze z toho vyrastie uz teraz sa bojim ako pojde do skolky ked ho to neprejde cista psychiatria vsetko ma vonku chodi bordel robi s hrncami s hrackami no citim ze som niekde zlyhala ako to napravit, poradte vdaka 😉

alejandra221288
27. mar 2017

Tak bordel ja neriesim stale je v skrinke nieco vybera ked to popratam zase je to von a co sa tyka toho vrieskania ked mu nieco nedovolim vysvetlovanim je to marne ako hrach o stenu hadzat jednoducho mu to nedam a hotovo moze revat a potom prestane. Jedine tak neustupit nekricat a hlavne nebit. Ja si ho nevsimam a u nas to zabera