Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

slavkav
14. júl 2011

@basa23
@michelleuk
@estterka
dakujem 😉
veru, to ze sa pretaca ma tesi, lebo starsia 5r sa zacala asi az v 7m ... no potesili ste ma 😉

basa23
14. júl 2011

@michelleuk nechytil?cudne.si si robila ty?mne minule pred rokom robila bielocerveny kadernicka a chytil.

michelleuk
14. júl 2011

@basa23 nie kadernicka mi ho robila ale ja mam svoje tmavo hnede a niekedy som si davala henu tak mozno preto... inac bielo cerveny to musel byt pekny.nemas dake foto?

dzudka
14. júl 2011

baby bola som dnes s malym v poradni a vazi 8920gr cize pribral za 5tyzdnou 240gr som rada ze pribral lebo som sa bala ze schudne lebo to jedenie je stale nie bohvie ake.....len obed a kasa a kojenie a troska vyziva a dakedy jogurt...inak moc nic.... 😒

basa23
15. júl 2011

@michelleuk fuu veru nemam bo som ho nemala az tak dlho bo ja stale experimentujem 🙂
@dzudka hlavne ze pribral.ved doki bola spokojna nie?

michelleuk
15. júl 2011

@basa23 jaj no nic teda a ten bieli si mala ako blond alebo uplne biely.msla uz o siestej hore 😒

basa23
15. júl 2011

@michelleuk mi sme dnes vstavali o pol 7 ale uz o pol 6 chcela vstavat.ja som na vikend u nasich.nie uplne biely taky zlto blond nie uuplne biely 😉

michelleuk
15. júl 2011

@basa23 no to mame teda riadne ranne vtacata 😉 no asi aj ja pojdem v nedelu k mame marek ma na buduci tyzden dovolenku tak bude doma

basa23
15. júl 2011

@michelleuk to hej uz ma z tych skorych rannych vstavani picne ☹ sa aj niekde chystate na dovcu?

michelleuk
15. júl 2011

@basa23 no nie nechistame sa len tu v uk niekde mozno k moru nemame pas stale pre malu ale keby takk by sme sli na slovensko na dovolenku 😀 vy uz kedy idete?

dzudka
15. júl 2011

@basa23 hej bola spokojna....
dnes mi mali spapkal rano jogurtik a aj teraz taky jogurtik detsky som mu kupila takze zjedol 2krat 80gr....sa tesim....
dnes sme si dobre pospali....jaj ale aj tak som unavena....

basa23
15. júl 2011

@michelleuk mi ideme az koncom augusta.aach to je este daleko 😒
@dzudka super ze papka 😉 aach mi vrav ja uz som unavena z tohto dietata.a dnes len mrnci 😠

michelleuk
15. júl 2011

@basa23 no aspon budete mat teple more 😉 ja som malu prave kupala a vsimla som si ze ma nieco biele ako znamienko na ciciku alebo ako to mam nazvat nevies co to moze byt?

basa23
15. júl 2011

@michelleuk vsak to 😉 fu tak to veru neviem,ale nemyslim zeto bude nieco vazne.

michelleuk
15. júl 2011

@basa23 ved aj ja si myslim vyzera to ako tukovy bobacik 😅 boze malej som len tak dnes hlavu merala tak ma 48 cm bude ju mat velku asi po mne 🙄

lenocka84
15. júl 2011

@michelleuk ten obvod je uplne v norme
deticky do 2 rokov aj tak mavaju nepomer hlavy ku telu, a aj my mame 50, tak piaaaaaaanko 😉 😉 😉

lenocka84
15. júl 2011

@basa23 a Basi my pijeme kravske mlieko uz od 11m tak kludne prejdi pomaly nato ked mala nechce ziadne UM a nelam si hlavu

basa23
15. júl 2011

@lenocka84 ano?tak to je super tak ja jej zacne davat 😉 dakujem
@michelleuk aale kde nema velku hlavu .

michelleuk
15. júl 2011

@lenocka84 cauko ako sa mate davno si tu nebola...no ved to je ravda s tymi hlavamy 😎

lenocka84
15. júl 2011

@michelleuk no nebola, asi sa nam upravuje vaaaha, a uz nas neradia medzi velke deti 😉
teraz ma 12kg vyska 82cm a vek 15m

michelleuk
15. júl 2011

@basa23 no inac k tomu mlieku kravskemu aj ja davam malej do vlociek a v pohode.
@lenocka84 no uz to asi vybehal.ved aj moja sa dako scvrkla 😅

lenocka84
15. júl 2011

@michelleuk to je podla mna uplne normalne ze vsetky deti to vybehaju ked sa raz daju do pohybu
a uz chodite?

michelleuk
15. júl 2011

@lenocka84 no este nie ale vcera uz spravila sama krocik ale hned aj spadla tak len stale chodi ked sa drzi.tvoj mali kedy zacal chodit?

lenocka84
15. júl 2011

@michelleuk v 14m, gestacne by mal 12,5m kedze je o 1,5m skor narodeny
ale nesilila som ho skor, okolo nabytku zacal chodit ked mal 11m

michelleuk
15. júl 2011

@lenocka84 no moja uz hadam aj vyse dvoch mes chodi okolo nabytku aj v choditku lieta ale chodit sa jej nechce mozno jej to nejde preto ze stale baleti po spickach 😠

lenocka84
15. júl 2011

@michelleuk hmm chodiiitko ☹ my sme okolo nabytku chodili 4m a pohodka
ked pride jej cas zacne aj sama
dnes uz sam prejde aj prah na balkone, bez drzania, tak sa tesim
ale na rovnom vie spadnut celkonm slusne

michelleuk
15. júl 2011

@lenocka84 no to aj ja este sa obcas na rovine potknem 😅 co nemas rada choditka?

lenocka84
15. júl 2011

@michelleuk choditka niesu vhodne vobec pre ziadne dieta, dlhsie mu trva kym zacne chodit same, spickuje, a nicia sa jeho klbiky
ale to je moj nazor, kazdy ho mame iny 😉

michelleuk
15. júl 2011

@lenocka84 no ved to inac aj ja som mala chodila v choditku,a v pohode podla mna zalezi od casu kolko tam dieta stravy ja tam moju davam len ked musim nieco urobyt sama a ked nechce byt v ohradke inac beha po byte volne vypustena 😵

lenocka84
15. júl 2011

@michelleuk radsej ju nechaj volne 4nozkovat, aby cvicila nozky