Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
15. júl 2011

@lenocka84 no nic idem ju dat spat uz je daka umrncana zatial teda pa

lenocka84
15. júl 2011

@michelleuk aj my sa ukladaaame som zvedava kedy zaspi

michelleuk
15. júl 2011

@lenocka84 no moja uz spi 😉 som ju nakojila dala do postielky sa pretocla na brucho a zaspala 🙂 ty ako uspavas?

lenocka84
16. júl 2011

@michelleuk u nas sa zaspava tiez v postielke, vypije si mliecko z flasky, podame plienku do ruky a zaspi sam
ziadne ze na ruky, alebo podobne metody. a tesim sa ze tak zaspava. je samostatny

michelleuk
16. júl 2011

@lenocka84 no moja niekedy zaspavala pri kojeni ale teraz uz nie tiez ju davam spat este nespiacu.zo zaciatku bol rev ale kedze som nechodila tak si porevala a zaspala

lenocka84
16. júl 2011

@michelleuk ono kazde dietatko sa to nauci, skor ci neskor ale nauci
synovec az do nedavna zaspaval vzdy ze niekoho drzal za ruku a to uz ma 3 roky

michelleuk
16. júl 2011

@lenocka84 no to aj moja mala jednym casom taky manier ale len v noci ked sa zobudila som jej ruku dala a ona zaspala .a co mu uz davas papat?aj vasu stravu,moja ma stale len dva zuby ale neroby jej problem pozut cokolvek aj maso.

lenocka84
16. júl 2011

@michelleuk patrik jedava uz vsetko, co nezje jeho zje on
takze varim uz len spolu, menej solim, a mm si dosoli na tanieri, lebo ja nemusim sol vobec
ale dnes mu urobim samostatne lebo my mame salat a peceny bocik, a maly bude mat kuracie prsia na zeleninke

michelleuk
16. júl 2011

@lenocka84 jaj tak super aj ja rozmyslam ze malej zacnem davat uz co varim pre nas od roku.len by mohla mat uz viac zubkov

lenocka84
16. júl 2011

@michelleuk my mame 8zubov, prvy vyliezol ked mal maly 10,5m

michelleuk
16. júl 2011

@lenocka84 tak to vam vysli rychlo malej vysiel ked mala 8 mes obydva a od vtedy nic

lenocka84
16. júl 2011

@michelleuk tak nam teraz vysli za 3 dni 2 zuby naraz
dlho mal 6 a az teraz
ale s jedlom nemal problem, on to zuzlal dasienkami, tym si ich aj masiroval, a tak sa naucil papat aj vacsie kusky

michelleuk
16. júl 2011

@lenocka84 no ved to presne aj moja ked jej dam dajmetomu buchtu tak si ju nozmale hryzka ako nic

lenocka84
16. júl 2011

@michelleuk to je dobre, treba to podporovat

michelleuk
17. júl 2011

@basa23 cau ako tak skusala si malej dat to kravske mlieko?tu zase prsi tak mam po meste dneska cely den doma ponorkova choroba 😅

basa23
17. júl 2011

@michelleuk hej skusila na pit dat ale nic aaach musim ponukat snad sa chyti 😉 mi dnes otras noc mala teplotu 38 asi z tej stolicky co jej vysla.od 23 do 2 nechcela zaspat a o 6 vstavala som vypluta ☹

michelleuk
17. júl 2011

@basa23 jezis chudatko no tal to ste teda mali noc aj ja som od pol 7 hore cely den prsi tak som ako mechom slahnuta

basa23
17. júl 2011

@michelleuk tu je hrozne teplo ale strasne fuka 😒

michelleuk
17. júl 2011

@basa23 no tak aj vam sa asi schladi pomali tu by sa mohlo konecne oteplit 😅

basa23
18. júl 2011

@michelleuk no dnes je u nas chladno.ale zajtra ma byt zas 30 tomu pocasiu sibe 😠

michelleuk
18. júl 2011

@basa23 no akurat na chorobu.mi sme uz od 6 hore a mala uz aj kusik prebehne sama 😉

basa23
18. júl 2011

@michelleuk sikulka zachvilu ti bude behat sama 😉 mne uz mala spi ooch stale ma teplotu jak jej vychadza ta stolicka uz ma tristvrte vonku 😉

michelleuk
18. júl 2011

@basa23 no ved to uz sa tesim,pocuvaj aku mate velkst topanky?boze ale ta mala stale chodi po tych spickach neviem kedy zacne normalne chodit 😒 pocuvaj ako casto cistis malej usi?lebo ja to nechapem ja malej kazdy druhy den ale ma ich take spinave vzdy ze hroza som pocula ze by sa nemali tak casto tak neviem 😒

basa23
18. júl 2011

@michelleuk no mi mame 20 - 21 velkost.ja normalne palickami do usi cistim a kazdy den jej cistim.a to prestane chodit po spickach.sice mne mala nechodila iba par dni po spickach.nema to z choditka nepytala si sa lekarky?by som jej zavolala.

michelleuk
18. júl 2011

@basa23 viesco s choditka nie lebo je ju tam malo davam mame malu obyvacku a ani nema tu kde behat ona ako sa postavila zacala baletit po spickach aj ide normalne ale potom hned na spicky

basa23
18. júl 2011

@michelleuk skus sa spytat na to lekarky fakt neviem ale neviem uz by asi nemala skus zavolat budes kludnejsia co ti povie 😉

michelleuk
18. júl 2011

@basa23 jaj ja uz som sa dr pytala a ona ze to je ok ze ked zacne chodit tak prestane chodit po spickach vies oni si tu skoro z nicoho nerobia tazku hlavu pre nich je vsetko ok.....som bola v meste sama malu som marekovy nechala uz som aj zabudla ake to je sama bez kocika chodit....a zase som len pre malu pokupila ja si nic neviem vybrat ☹

basa23
18. júl 2011

@michelleuk ja uz ted malej nekupujem ma kopu veci co ani nevynosi tak uz nekupujem.ooch mala je cely den umrncana ide ma slahnuz uz 😠

michelleuk
18. júl 2011

@basa23 no moja tak isto som jej teraz kasu davala tak rucala ako by som ju zabit isla....som jej banan dala do ruky tak teraz je aspon chvilu ticho

basa23
19. júl 2011

@michelleuk mne mala stale nic nechce len moje mlieko.uz ma ide roztrhnut aka je zla ☹