Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
10. aug 2011

@basa23 no to aj mne obcas vypadava....boze tie nepokoje co su tu v uk sa blizia k nam sme len 20 km od manchesteru a este to studene uprsane pocasie no hroza....mala cely den mrnci....

basa23
11. aug 2011

@michelleuk jeeej coze to je tak malo od Vas snad to k vam nepride.ja to ani nechapem co sa tam deje.preco su tie nepokoje?ako ste spali?

michelleuk
11. aug 2011

@basa23 ahoj spali sme na prd mala uz o 4 hore a to som ju od tretej cickovala no hroza 😒 a vy ako?no zevraj to zacali cernosi v Londyne s kvoli neustalemu rasizmu ale teraz sa uz aj anglici pridali ale robia to len kvoli tomu ze vydia ze policia s tym nic neroby....vcera v tv davali ako taka skupina anglicanou asi 20 isli robyt v londyne domobranu a riadne po stvrtiach nahanali tychto co robia bordel....vies anglicko ma take zakony ze tu ti policajt ani za prach dveri nemoze vojst ak mu ty neotvoris...ani sa ta dotknut nemozu to uz je rasizmus no a toto robia teraz hlavne pubertaci 17 -21 co su neplnoleti....teraz to robia uz len zo srandy lebo vydeli ze sa to deje aj v Londyne a policia si s tym nevie dat rady 😝

basa23
11. aug 2011

@michelleuk a mala buntosila bola velakrat hore a vstavala o 6 😠 aach tak to tam mate teda teraz veselo 😒 snad to coskoro tam skonci

michelleuk
11. aug 2011

@basa23 no mi tak isto....vcera som malej dala sosovicovu polievku tak cely den dnes prdi 😕 ty uz davas malej sosovicu?

basa23
11. aug 2011

@michelleuk este som nedava neak sa bojim este jej davat strukoviny 😒

michelleuk
11. aug 2011

@basa23 a aj ja som sa bala ale to marek raz jedol polievku fazulovu ona zakvacena pri nom tak ju s nou nachovala a mala v pohode len viac prdela 😀 ma crevo po otcovi sa dmejeme 😉

basa23
11. aug 2011

@michelleuk ha tak to je super ze to tak jej dobre travy strukoviny musi aj ja vyskusat 😉 zajtra idem zas mame na vikend sa tesiim 😉

michelleuk
11. aug 2011

@basa23 no tak si aspon odychne prave malej davam kasu tak sermuje a zakriva si tvar uz jej asi nechuti...a ako je na slovensku?

basa23
11. aug 2011

@michelleuk preco jej davas kasu stale.ved jej davaj normalne varene aj na veceru uz jej leze krkom 😉 aaa dobre zajtra 26 stupnov a sobota,nedela 30 😀

michelleuk
11. aug 2011

@basa23 ale to sa uz moze to som nevedela....a co take davas na veceru?

basa23
12. aug 2011

@michelleuk jezis jasne ja davam väcsinou malej jogurt lebo mi na vecer ona nic ine nechce.ale mozes normalne co si jej robila na obed das jej aj vecer.ti to lepsie zje nez kasu tej uz ma asi dost.

michelleuk
12. aug 2011

@basa23 no skusim uvidime 😉 ako ste spali.?mala zase o 5 hore tak ma kopla do nosa ked spala pri nas ze som hviezdicky videla....inac aj tvoja tak stipe?

basa23
12. aug 2011

@michelleuk no mi hruza uz o 5 40 buntosila slahne ma uz 😠 kde moja kuse 😀

michelleuk
12. aug 2011

@basa23 teraz neviem co je horsie stipanie alebo hryzenie 😅 neboj aj mojej ked vyrastu zuby tak ze aj ona bude vravela

basa23
12. aug 2011

@michelleuk no tak to si potom uzijes to je ina bolest 😒

michelleuk
12. aug 2011

@basa23 no to verim ved uz teraz ked kojim tak citim ako take pichanie z tych hornych zubkov,,,si neviem predstavit ake to je ked ma uz vyrastene,,ako si u mami?inac malej som dala aj teraz na veceru obed tak jej to chutolo tak s kasami sme asi skoncili 😅

basa23
12. aug 2011

@michelleuk super je sme boli na pizzy a zmrzke som prezrataaaa 😉 mala ted reve stale vecer neviem co jej je 😒

michelleuk
12. aug 2011

@basa23 ale no aj moja dako vyvadza len na rukach chce byt...som vydela ze si sa na bazen pytala ze aka tepla voda ja ked som malej na balkone bazen davala tak sme taku 25 c no neviem letnu nie teplu

basa23
13. aug 2011

@michelleuk staci 25?ja vobec netusim.no ale aj tak u nas malo byt 30 stup dnes a je zamracene a zima tak neviem z kupania dnes nic nebude 😒

michelleuk
13. aug 2011

@basa23 no neviem kolko ci je to tolko v stupnoch ale taka letna musi stacit...no nam sa zacalo vyjasnovat pomali,uz neprsi....uz mi 5 dni meska menzes tak sa to asi vracia do starych kolajii pred malou menzes raz za 3 mesiace 😒 inac malej uz vyliezol zub a dalsi je na ceste 😲 a vy ako vykendujete?inac cely den konovy sibe ma s tadeto stale vyhadzuju 😅

basa23
13. aug 2011

@michelleuk aj mne chodi vseljak menzes 😒 a dobre som prejedena akurat mama robi kolac tak cakam a nazajtra piekla kacicu 😉 no u nas ted hlasia na cely tyzden pekne tak som zvedava 😉

michelleuk
13. aug 2011

@basa23 no mne tiez hroza to je mala kuka Harryho Poterra 😀 somnou...dufam ze zajtra nebude prsat 😒

basa23
14. aug 2011

@michelleuk jee harry poter to lubim to je supe rfilmorozpravka 😀 ako ste spali?mi docela ok a potiahla do 7 😉 u nas je zamracene este ale ma byt 28 stupnov

michelleuk
14. aug 2011

@basa23 ahoj my sme sa az teraz zobudili aj s marekom..mala od 6 bola hore som tak rozbita s toho dlheho spanku 😉 no ja milujem harryho vsetky knihy so precitala 😲

basa23
14. aug 2011

@michelleuk ako nechapem to ste spali od vecera?a mala co robila?

michelleuk
14. aug 2011

@basa23 no od vecera mala rano ked vstala som ju nakojila a uz nechcela spat tak som ju dala dole do ohradky a pustila jej rozpravky...tak to mame kazde ran no ale vecinov vstaneme do tej hodiny po malej neviem co sme teraz tak dlho spali 😒

basa23
14. aug 2011

@michelleuk a to ti tam vydrzala 5 hodin sama v ohradke?

michelleuk
14. aug 2011

@basa23 no vydrzala ani nerevala neviem co taky klud bol inokedy reve a hned budi ...a nie 5 ale 4 hod mame posun o hodinu menej jak vy.sme boli von tak spala som kuppila taku krasnu vestu hello kity malej sa neviem z nej vytesit

estterka
14. aug 2011

heh,ste si asi uz vsimli ten nazov,ze? :D