Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
22. aug 2011

@michelleuk ahoj.ako ste spinkali?mi ok mala bola hore o 3 potom o 5 a vstavala o pol 7.sme sa vcera boli kupat super bolo taka bola mala unavena

michelleuk
22. aug 2011

@basa23 ahoj mi strah a hroza sa budila od pol 12 co som lahla spat do pol 2 stale ako som ju do postielky dala sa zobudila 😒 inac uz mame 4 zuby tie vrchne dva jej vysli naraz...a kde ste boli na kupalisku ci u mami?ako sa este kojite casto ja chcem malu dnes prestahovat do druhej izby.

basa23
22. aug 2011

@michelleuk oooch veeelmi casto.ale vcera ako sme sa boli kupat tam cecala len 2 krat tam si nezmysli to doma z nudy asi ceca 😀 boli sem v madarsku v lipote kraaaasne tam je 😉

michelleuk
22. aug 2011

@basa23 a tak super no moja uz 2 x od rana cicikavec jeden 😀 my tu mame tiez pekne od rana ideme von niekde

basa23
22. aug 2011

@michelleuk mala sa mi ted zobudila no lepsie ja som ju zobudila bo spala cez 2 hodky nech potom poobede ide este spat bo dovecera by nevydrzala byt uz hore

michelleuk
22. aug 2011

@basa23 no to aj ja zvyknem malu zobudit dnes ju musim dat skorej spat lebo vcera spala od pol4 do 6 a este chcela bola umrncana,,,boze ja ani tomu neverim ze dnes je tak pekne tu 😅

basa23
22. aug 2011

@michelleuk fuj ja som bola s mlou vonku a hned som utekala domou sa neda dychat take je teplo fuj

michelleuk
22. aug 2011

@basa23 moja uz hodinu spi som zvedava do kedy potiahne 😲 tu je tak prijemne akurat 😅

luciferkalm
22. aug 2011

zitra tři měsíce 8,8kg 69cm. porodní váha 4,15 53cm. je to cvalík, dva týdny po narození už udžel hlavičku normálně. Podle doktorky je zdravý.

basa23
22. aug 2011

@michelleuk fuj u nas je 32 stupnov a koncom tyzdna ze 37 ma byt och moj boze.
@luciferkalm gratulujeme zajtra k 3 mesiacikom 😉 kraasny je supermanik 😉 to je hlavne ze je zdravy to vsetko postupne vybeha ako zacne lozit,chodit 😉

michelleuk
22. aug 2011

@basa23 no to bude teda hic..tak by som isla na kupko niekde ale tu nemaju 😅
@luciferkalm tak to ako moja len moja bola este dlhsia 57cm 🙂tiez ola silna rychlo dvihala hlavicku aj si ju sama drzala velmi rychlo....rodila si po termine nie ked bol mali taky velky?

basa23
22. aug 2011

@michelleuk coo tam nejsu kupaliska? a kde sa kupu?

michelleuk
22. aug 2011

@basa23 no niesu tu asi 20km od nas je vodny park ale aj to je krite tu vecinou chodia po jazerach alebo k moru....no ale to more je tiez na prd studene a aj spinave 🙄

basa23
23. aug 2011

@michelleuk no tak to by ma piclo tam by som veru nechcela zit.tak chodte k neakemu jazeru 😉 ako ste spali?mi ok bola hore 2 krat ale zas vstavala o 6 ma uz slahne 😠

michelleuk
23. aug 2011

@basa23 joj basai strach a hroza od 12 ako som lahla spat sa zase stale budila do pol 2 stale som ju nakojila prelozila do postielky a ona vstala a mrncala chcela s nami spat no hroza som ju o pol 2 do obyvacky do ohradky dala spat to sa nedalo....dnes uz prisaham bohu jej tu postel stahujem a neteapi ma ona spi v klude kym nevie ze my spime a hned chce ist k nam.

basa23
23. aug 2011

@michelleuk presne skus ju prestahovat a uvidis.no si zvykla ze spi s vami musis ju to oducit lebo to bude horsie

michelleuk
23. aug 2011

@basa23 ano mi nevrav a ja som sj tak skusala ze nakoojit po sediacky a dat do postielky aj tak vstala.ani spat sa s nou uz neda lebo sa popreraca tak ze je krizom cez postel a jedneho z nas kope(vecsinov mna na marekovy ma hlavu )

basa23
23. aug 2011

@michelleuk ja ju kojim od mala posediacky inak ani neviem 😀

michelleuk
23. aug 2011

@basa23 jaj tak ja viem vselijako aj po stojacky mojej je to jedno 😅 mala je zachripnuta a ma asi aj teplotu ani neviem ako jej teplotu zmerat este som to nerobila

luciferkalm
23. aug 2011

@michelleuk rodila jsem v terminu, šli jsme cisařem. tatínek byl prej taky takovej, silny nohy a hodně prdelatej sportovec 🙂 a ted meří 191 a váží 93kilo.

michelleuk
23. aug 2011

@luciferkalm tak to po nom moj priatel mal tiez 4200 a 53cm tak mala asi po nom je teraz ma 180....som zvedava aka mala bude v dospelosti velka.

basa23
23. aug 2011

@michelleuk jej namaz trosku spicku teplomera sudocrem co jej davas na prdel a strc do zadocku a tak 😀

michelleuk
23. aug 2011

@basa23 no teraz spi tak dufam ze ju to prejde v tom spanku...este sa jej aj prdel zaparila tak mame veslo 😲

basa23
24. aug 2011

@michelleuk ako ste spali? mi ok bola hore len 2 krat len to ranne vstavanie zas o 6 😠

michelleuk
24. aug 2011

@basa23 ahoj no mi super mala ani raz hore som ju dala do druhej izby a ani ked vstala nerevala a to k nej isiel az marek o 7 😉 jaj som taka rada ze som to dokazala a dala ju do druhej izby 😵

basa23
25. aug 2011

@michelleuk jeeej tak to ti super spala 😉 ako ste spali?mala bola 3 krat hore ale zaso 6 vstavala.fuj tuto noc sa nedalo spat straaasne teplo

dzudka
25. aug 2011

Ahojte baby maly ma horucky od utorka....asi zuby...je to des....
som sa vcera od svokry dozvedela ze moj muz ked bol dieta ze pri kazdom zube mal horucky...som uplne vystavena z tepla v noci zle spim a cely den mam maleho na rukach co je z tych teplout taky upistany...

vcera z horucok spal az 4krat za den z toho raz spal 1.20hod potom hodku a potom 40minut a raz 30minut a vecer uz uz o 19.15siel spat....

michelleuk
25. aug 2011

@basa23 ahoj mojej sa asi fest paci v novej izbe ani raz nebola 😉 rano o 7 ju marek doniesol do postele nech nakojim no dufam ze jej ten spanok uz vydrzi 😉

basa23
25. aug 2011

@dzudka jeej teploty snad skoro prejdu 😒 tvoj muz tak zle znasal zuby maly bude asi po nom v tomto.och mi vrav ja som tuto noc nevedela spat take hnusen pocasie 😠
@michelleuk no tak to ti super spi.och mi uz zajtra vecer vyrazame bojim sa tej cesty 😒 kokso som kuk malej do ust jej vysli 3 zuby naraz.uz mame 12 kusov 😉

michelleuk
25. aug 2011

@basa23 jej to je uz riadna zubana. 😉 a ako idete lietadlom alebo autom?