Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

dzudka
25. aug 2011

ja tiez uz dve noci nespim od nejakej 3tej do rana len sa valam ako taky sud po postely.... 😠

@basa23 to bude asi po nom des s nim.....furt len na rukach

basa23
25. aug 2011

@michelleuk nie autom lietadlom som nechcela este ist viem ze lietaju aj mladsie deti ale pockam buduci rok bude mat 2 r potom pojdeme do turecka s nou.
@dzudka och no to ti nezavidim stale ho mat na rukach,predsa niesu uz najlahsi 😉

michelleuk
25. aug 2011

@basa23 no autom to ties neni vyhra v tomto teple...a len vy s muzom idete?

dzudka
25. aug 2011

@basa23 no vazi len 9kg 😀 ale aj tak je to dost pistadlo mat furt pri sebe

basa23
25. aug 2011

@michelleuk nie aj moja mama ide s priatelom.mame klimu takze to nebude take zle 😉
@dzudka aaa ved to ma super vahu nato kolko ma mes. moja v tom obdobi mala uz 10 900 g 😉

dzudka
25. aug 2011

ja uz nevladzem...maly furt reve ledva som ho po 10minut revu utisila.... 😠 susedia si budu mysliet ze ho týram alebo co...

michelleuk
25. aug 2011

@basa23 jaj tak super aspon ti malu postrazi 😉 sme boli von len tak tak sme nezmokli

basa23
26. aug 2011

@dzudka a chudatko ho riadne trapia tie zubky.muz ti nepomoze s nim? asi pracuje ze ?och mas toho dost teraz.
@michelleuk ved to 😉 ako ste spali?mi docela ok bola hore 3 krat.no lucim sa neviem ci sa sem dostanem uz dnes bo balim a tak

michelleuk
26. aug 2011

@basa23 ahoj celu noc sme spali bez zobudenia 😵 tak prajem vela slnka a spanku a zabav sa 😉

dzudka
26. aug 2011

@basa23 muz s nim dnes bol u lekarky fakt su to zuby nic ine mu nie je....
dnes som bola na gynde....babetko sa krasne hybalo ako o zivot krasne je velmi sa tesim je to zazrak....
dalsia kontrola o 5tyzdnou

basa23
26. aug 2011

@michelleuk dakujem 😉
@dzudka och tie zubky nech vam co najskor vidu,joj aj ja by som hned bola tehotna ale este si netrufam na dve deti.no bude to energicke dieta 😀 hlavne ze je vsetko v poriadku

michelleuk
1. sep 2011

@basa23 cauko uz te doma?ako bolo?mala v pohode..moja uz sama spava v izbe len o tej 4 ju berem knam lebo sa budi ale lepsie ako pred tym kazdych 10 min hore 🙄

basa23
4. sep 2011

@michelleuk ahoj uz sme doma vcera sme prisli oooch este by som isla bolo super krasne teplo,super hotel,mala sa vysantila len bolo kratko este by som bola 😉

michelleuk
4. sep 2011

@basa23 no to ti verim aj ja by som isla hned 😉 a mala sa aj v mori kupala?mojej uz idde 5 zub von a uz konecne chodii konecne nemusim stale nanasat 😀 daj foto ak si fotila

basa23
4. sep 2011

@michelleuk hej hej dam ale asi az zajtra dnes sa mi taaak nechce 😉 super ze uz chodi och to sa ted nabehas.hej kupala sa v mori ale viac sa jej lubil bazen 😉

michelleuk
4. sep 2011

@basa23 no asi sa bala ked tak vela vody,,,no sa nachodim ma novu zabavku hadze kamene s krbu do ohradky kukni davala som na fb vydeo...inac uz spava sama v tej izbe obcas reve v noci ale to ja ignorujem jedine ak mareka zobudi tak mi ju donesie 😅 a ozaj este kojis?mne sa zda ze ta moja mala chce stale viac a viac

basa23
5. sep 2011

@michelleuk ha kukala som zlata 😉 hej este kojim mne odmieta uz vyse mesiaca jest normalne veci zje tak lyzicku,alebo pol pribinacika a koniec 😒 tak musim kojit stale.ale zachvilu do skoly neviem co muz s nou.ak oste spali?mala bola staaale hore ale aspon do 7 potiahla

michelleuk
5. sep 2011

@basa23 ahoj to aj moja ked jej idem dat obed tak stale kyva hlavou nie nie len jogurty zje a polievku a nase jedlo...a spala dobre o 7 som jej rozpravky pustola dole a od 4 bola u nas...a pocuj ako tvoja chodi uz aj beha ci vie len chodit?

basa23
5. sep 2011

@michelleuk uz aj beha.ona ani jogurty da trsoku a koniec ani nase jedlo nic.zajtra jej uvarim brokol.polievku tu lubi tak uvidime.ale na dovolenke ju nechcela tak uvidim

michelleuk
5. sep 2011

@basa23 jej tak to super ze uz bezka 😀 moja ta zjedla len polku obeda a o pol hodinu sa uz po mne kvackala aby som ju nakojila 😅 teraz spi som zvedava do kedy potiahne 😀 inac nam ide uz 5 zub asi hore 2 tak som zvedava 😀

basa23
6. sep 2011

@michelleuk och mi sme mali noc nonstop hore.vstavala sice az 7 45 ale bola stale hore v noci.vcera som videla ze jej idu 2 ocaky.

michelleuk
6. sep 2011

@basa23 to su ktore vrchne 3? moja sa az o pol 7 zobudila som ju vzala k nam a o 7 sme isli dole.. teraz som jej vlocky davala na ranajky tak zase nechcela...ozaj hrozno si uz malej davala?

basa23
6. sep 2011

@michelleuk hej davala lubi hrozno.ocaky su co mas vrchne alebo dolne 4 a tie vedla su ocaky

michelleuk
6. sep 2011

@basa23 jaj no aj ja som vcera malej dala hrozno tak ma nim obhadzovala 😀 pocuj uz ucic malu cikat na nocnik?moja tam ani za nic nechce byt ako by tam klince no zas ju ani tak casto nedavam 😅 a o kolkej ti mala chodi spavat?moja uz o 7 je mrzuta a hnusna o pol 8 uz zveca spi...dnes jej dal marek parok a mala si ho hryzkala a ja sa cudujem preco nechce jest ked je nonstop na ocovi zakvacena ked jedava a jedia spolu 😅

basa23
6. sep 2011

@michelleuk nie nedavam bo ked ju tam da hned utecie.jedna starsia pani mi na dovolenke povedala ze dieta je pripravene na nocnik ked vie sa mo chodit po schodoch.tak to este nesurim.mne cxhodi medzi 9-10 spat az.dnes mala jeden spanok spala skoro 3 hodky.ted je s muzom vonku tak mam chvilu klud.kokso dnes som jej hladala jesennu bundu a vsade v obchodoch len zimne a predavacky ze jesenne im ani neprisli ze hned zimne tak som jej kupila vestu na jesen

michelleuk
6. sep 2011

@basa23 no aj moja uz dlho sppi od pol 4 ja som tiez malej vestu kupila na jesen taky chlpaty kabat a chcem jej este nejaku konbinezu kuknut ale tu len take cele su...no mna mama drbe ze ja som sa uz v jej veku pytala na wc co je blbost podla mna ja doteraz neviem ked kaka iba podla smradu 😔 😅

basa23
7. sep 2011

@michelleuk ma este cas to je blbost neverim ze uz si sa pytala,ved ma este dost casu.a co idete na to slovensko?

michelleuk
7. sep 2011

@basa23 he he ved to iste som aj ja mame hovorila ze ani ja neverim.....alo ste spali? moja do 7 v noci nebola hore ta izba roby zazraky 😉 no ideme vo februari

basa23
7. sep 2011

@michelleuk och mi sme boli casto tie ocaky nam robia neplechu.ale tak ocaky su najhorsie vidu a bude dobre

michelleuk
7. sep 2011

@basa23 no tak hadam uz aj nam pojdu malej ide teraz ta dvijka...boli sme dnes v meste riadna zima je som jej hruby sveter dala a vestu 🙄