Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

lenocka84
13. sep 2011

@basa23 ahoj, citam ze ste kupili audinku, ktorom obchode? my sme to tiez pozerali, daj tipa 😉

basa23
14. sep 2011

@michelleuk ako ste spali?och mala kazdu chuvilu hore ale aspon ze do 7 20 potiahla.
@lenocka84 ahoj hej kupili v hypernove ale mali tam uz len ruzove 😉 tak to asi neni pre vasho.ale inak na nete ked das do google podla druhu ake chces zohnat auticko mi to vyhladalo a maju aj zlavy

michelleuk
14. sep 2011

@basa23 ahoj no moja spala celu noc ale o 6 uz hore a od ranna beha ako sidlo sa nezastavi...ozaj uz jej vysli dalsie dva zuby uz ich ma 6 tie vrchne dvojky zase naraz...

basa23
14. sep 2011

@michelleuk sa jej rozbehli zubky nam idu ted 2 a to uz bude mat 14 zubov mi vrav mala ani spat nechce tu lieta

michelleuk
14. sep 2011

@basa23 to ich ma teda uz riadne vela 🙂 pocuj mate gumaciky ja som malej kupila 20 a sa mi zda ze su jej velke asi aj 2 cm jej chyba ci to tak ma byt?lebo tenisky 20 su jej dobre.

basa23
15. sep 2011

@michelleuk mala by mat volno v topankach tak ze jej strcis zo zadu prst tak na jeden prst ma mat volno.a vie v nich chodit?bo zevraj take male deti este nevedia chodit v gumakoch ani cizmach,preto neviem co jej kupim na zimu ci bude vediet chodit v cizmach asi jej kupim neake topanky zimne nei cizmy.

michelleuk
15. sep 2011

@basa23 no vie sice tak opatrne ide ale ide podla mna je to skor o zvyku...boze mala zase o 6 buntosila opica jedna 😉 a vy ste ako spali?

basa23
15. sep 2011

@michelleuk v noci x krat hore ale aspon do 7 potiahla.vcera mala jeden spanok a dnes opät dva bo sa vypytala spat o 11 45 tak este raz ju budem musiet dat spat.

michelleuk
15. sep 2011

@basa23 ale mala sa ti uz pyta spat?no ja moju davam vecsinou o 2 a spi do tej 4 az 5

basa23
15. sep 2011

@michelleuk mne malokedy vydrzi do 2 byt hore,lepsie povedane len raz vydrzala byt tak dlho hore.ona skoro stale vonku a tam sa unavi hned

michelleuk
15. sep 2011

@basa23 no moja si tiez obcas schrupne o tej 11 ale taky velky spanok ma az 2...ale vecinou ked chodim doobeda von tak spi..ozaj si spominala ze ides do skoly kedy uz nastupujes?

basa23
16. sep 2011

@michelleuk nastupujem 26steho aj sa tesim konecne chvilu kludu od malej 😉

michelleuk
16. sep 2011

@basa23 ale tak sa ti to uz blyzi co 😉 inac moja mala dne potiahla rekord spala do pol 9 neviem co to za zazrak 😀

basa23
17. sep 2011

@michelleuk ahoj som tu moc nebola sme ´boli vcera na zahrade a dnes na vinobrani tak nestiham.ako mate?

michelleuk
17. sep 2011

@basa23 ahoj a na prd mala zase strajkuje s jedenim neviem zeby jej zase zuby isli?ani spat nechce uz o 6 bola hore 🙄 ale a kde ste na vinobrani mavate v ba aj jarmoky lebo teraz niekedy byvaju...hmm dala by som si vinko cervene 😕

basa23
17. sep 2011

@michelleuk ja som si dala must nakolko burciak nemozem 😒 nie boli sme v pezinku tu take moc nebyva v ba skor len vianocne trhy a sem tam niekde v castiach ba hody inak nic.moze byt ze zubky.moja sice papa ale nie vela a neak sa to nanu zacalo lepit.ted som u vazila pribrala 200 g ako neni to vela ale priberala uz tak 100 g a ted toto.snad nebude po tatovi ako on neni moc tucny ma nadvaha par kil ale ma trosku brusko a tak 😀

michelleuk
17. sep 2011

@basa23 no aj miselkyn oco je tuko on ma strasne siroke kosti aj tazsky je 90 kg na 180cm....som zvedava po kom je mala .teraz jedla kasu na veceru po dlhom case tak mi aspon tu zjedla....inac tu je uz riadna zima normalne musim prekurit na noc

basa23
18. sep 2011

@michelleuk no aj muz ma tak neak parametre 😉 ja som zvedava pop kom bude mala snad po mne 😀

michelleuk
18. sep 2011

@basa23 cau ako ste spali mala zase o 6 hore... vcera bola taka energicka mi o 8 este po byte lietala ako sarkan...

basa23
18. sep 2011

@michelleuk mi sme vstavali o 7.ale noc hroza sople,nevedela spat sme vysavali kazdu chvilu ted mi chrni unavena je z tych soplikov je strasne tecu.neak skoro ti zacala vstavat.

michelleuk
18. sep 2011

@basa23 no ved to neviem co jej zase je teraz som cvicila tae-bo z dvd tak mala sa na mne velmo zabavala ze ako tu skacem a mavam rukami 😎 a co vas tak sopliky chytili asi s toho pocasia nie?aj moja ked sa zobudi poobede je soplava

basa23
18. sep 2011

@michelleuk hej z toho pocasia asi,raz ej tak raz tak.ale aj ja som bola nakapata aj muz je ted a mala to asi chytila od nas.jeej co chudnes tak?mne by sa teda nechcelo ja som leniva 😒

michelleuk
18. sep 2011

@basa23 aa hej zaze ma to chytilo ze idem cvicit mi to tyzden vydrzi 😅 dnes som bola von s malo tak tak spadla ze si skoro celo rozbyla ma taku modrinu ze koniec aj na nos zletela som skoro infarkt dostala 😔

basa23
19. sep 2011

@michelleuk aaa to estebude tych padov, aj som ich zo zaciatku tak prezivala ale uz teraz to neriesim lebo by ma piclo z tych padani ked ide vonku strmo cez hoc aky teren

michelleuk
19. sep 2011

@basa23 no ved to viem ale toto bol taky prvy vazny,boze mala je zase od 6 hore aa ja neviem preco sami zase tak skoro budi inac taka opica je ked s nou idem von tak ignoruje a ide si kde chce opica jedna

basa23
19. sep 2011

@michelleuk tak tak to aj nasa robi ide vzdy opacne jak mi.nasa vstavala dnes 7 20 aspo nto skore vstavanie sa jej upravilo lebo inak by ma piclo

michelleuk
19. sep 2011

@basa23 no moja dnes von macku nahanala taku co nam pred vchodom spava 😉 a ty si na blond presla?som na fb vydela foto a ozaj s tym golfacom sa ti dobre chodi aj ja mam taky ale nepouzivam ho strasne tazko sa tlaci....aj cez zimu ho budes pouzivat?mna asi slahne na tom cervenom kociku som dostala defekt tak behame zase v starom a najhorsie je ze neviem zohnat nan gumy 😢

basa23
24. sep 2011

@michelleuk mala uz moc nechce byt v kociku mi uz len pouzivame ten golfac do obchodu inak nie stale pesi len aj v zime uzrcite nebude v kociku.no som tu dlho enbola sme boli v nemocnici mala mala tazky zapal pluc ☹

michelleuk
24. sep 2011

@basa23 jezis to nemyslis vazne a to s coho chytila??a uz je lepsie?

basa23
24. sep 2011

@michelleuk neviem netusim.uz hej ale este chrchle musi uzivat atb a inhalovat taky sprej a vpiatok ideme na kontrolu.ale je o veeela lepsie