Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
29. sep 2011

@michelleuk mam rada cestoviny len si ich neviem predstavit s tuniakom 😉

michelleuk
1. okt 2011

@basa23 no ochutnaj a zachutia ti 🙂 mala spi uz 2 hodky boze som od rana hore o 8 sme isli na carboot nohy si necitim som zas kilometre nachodila 🙄 mala si vcera skoro zuby vybila bradou narazila na stol tak si dohrizla spodnu peru 🙄 ale ani velmi nerevala

basa23
1. okt 2011

@michelleuk mne tiez mala ted spi uz cez hodku nieco ratam ze zachvilu je hore.kokso taka som unudena dnes mam den ze sa mi nic nechce 😒

michelleuk
1. okt 2011

@basa23 no to aj ja mala este spi aj ocino uz zase spi ja som taka nevyspata tiez a tak teplo je ze koniec ma cpalilo normalnre do tvare

basa23
2. okt 2011

@michelleuk no aj u nas je telo ale uz len par dni uz sa ma ochladit 😒 akurat kukam neake chaty chcem ist do terchovej v zime aspon an ikend

michelleuk
2. okt 2011

@basa23 no tu uz dnes prsi boze nemohlo byt eate dnes pekne...a co lyzovat alebo len tak?

basa23
2. okt 2011

@michelleuk ooo lyzovat nie to ja nemusim len tak nech je mala na cerstvom vzduchu aj trocha 😉

michelleuk
2. okt 2011

@basa23 jaj no ja by som si isla zalyzovat keby mam kde..no chapes to vydem von kukam poprchava tak idem 50 metrov od vchodu tak zacalo liat ze kym som prisla domou bola som mokra jak svina...neznasam toto aglicke pocasie 😝

basa23
2. okt 2011

@michelleuk och to ano vy tam mate strasne pocasie.ale ved pridete na slovensko potom mozes lyzovat 😉

michelleuk
2. okt 2011

@basa23 😀 no ved to je jedina moznost tu napadne tak 5 cm a uz zatvaraju skoly kvoli tomu aka kalamita prisla....ma slahne robym knedel a kupila som zlu muku v polskom obchode na chlaeba kurna dufam ze nevyparim chleba 😅 🙄 ma uz asi slahne s tym varenim zase sme sa bohadali pytam sa co chces jest mne je jedno ok uroby rybu alebo omacku ,,,no a uz bol ohen na streche boha no tak nech povie co chce niesom vestca 🙄

basa23
2. okt 2011

@michelleuk mi vrav aj muz mi vzdy povie ze jemu je jedno.strasneee 😠 oo muz ted dosiel bol zbierat gastany mnam idem varit ich 😀

michelleuk
2. okt 2011

@basa23 joj dala by sm si zboznujem ich a nerobia sa aj pecene?tak s knedla vzniklo nakoniec cesky housek ci ako sa to vola 😎 jedine co sa mi podarilo tak su rezne 😲

basa23
3. okt 2011

@michelleuk nevadiii aspon rezne su ok 🙂 hej aj pecene ale ja lubim varene muz si ich piekol.

michelleuk
3. okt 2011

@basa23 boze basa toto bola hororova noc mala sa celu noc budila asi kazdych 10 minut a o pol 5 uz vstavala mna asi slak trafi ja neviem co sa zase deje ale stale vstava o 5 co ju mam davat neskor spat?ked uz o 7 je hnusna urevana sucha si oci...ozaj davas malej kasu s flase na noc?

basa23
3. okt 2011

@michelleuk nie ona mi z flase nic nechce a posledne dni ani nic nechce jest.neskor ju davaj spat chodi skoro poobede ju skus dat neskor spat.mne mala spip tak do pol 6 a potom ide okolo pol 10.ona je mala by este mohla mat 2 spanky

michelleuk
3. okt 2011

@basa23 no ved poobede mi spi dost aj dve ,tri hodiny od tej 2 do 4-5,dnes sme boli v meste tak som si kupila na malu voditko tak konecne ide tam kde aj ja 😀 😲 je bohovska ked idem opacnym smerom ako chce tak sa prehne a hodi o zem opica..v meste som si kupila kuraci sendvic a miselka ze daj daj tak som jej dala pocuvaj ta si s neho take hryzi davala ze koniec som nechapala 😵

basa23
3. okt 2011

@michelleuk no mne ta opica nechce jest.maly pribinacim som do nej napchala vecer.tak ked ti tak dlho spi nechapem ze ti aspon do 9 nevydrzi.

michelleuk
3. okt 2011

@basa23 no aj moja mala take obdobie ze nechcela jest ani obed nic len kojit,no neviem podla mna chce len ist k nam spat preto po nociach zle roby

basa23
4. okt 2011

@michelleuk no len mojej to uz trva dost dlho uz ma picne.uz ju chcem odstavit ale neviem ako 😠

michelleuk
4. okt 2011

@basa23 no to verim aj mne sa zda ze sa zavislost stupnuje...mala dnes spala do 6 vstavala s ocom poctivo...boze u nas sa tak schladilo ze mi bola normalne zima von..

basa23
4. okt 2011

@michelleuk no aj u nas s uz skoro ochladi ma picne.som sa rozhodla idem dnes predat kocik uz je nam na prd.

michelleuk
4. okt 2011

@basa23 ale to ten golfac?co mala sa uz nechce vozit ja by som bez kocika nevyzila aj ked v poslednom case viac pouzivame 3kolku,malu som dnes dala o pol4 spat tak som zvedava do kedy pospi

basa23
5. okt 2011

@michelleuk no co dokedy pospala?kedy ti sla vecer spat.ten luna predam.nechame len ten co sme posledne kupili.

michelleuk
5. okt 2011

@basa23 jaj tak no moja vecer teplotu chytila mala 38.8 v ritke tak som jej sirup letela kupit...ale spala dobre do pol 7 joj skoda ze som v uk hned by som ho brala mne sa ten cerveny pokaziil mam defekt neviem zohnat nove kolesa...

basa23
5. okt 2011

@michelleuk a uz nema teplotu?v ritke je presnejsi nez ten dudlik teplomerovy co si pisala

michelleuk
5. okt 2011

@basa23 no uz nema uz v noci ked som ju bola kuk tak uz nebola tepla ved ten cumel si stale vytahovala tak sa ani necudujem ze to tak ukazalo...inac marek si vsimol ze jej idu dole zuby tak to bude asi tym nie?

basa23
5. okt 2011

@michelleuk no ale taka vysoka teplota zo zubov neviem.mne doki posledne povedala ze zo zubov teplota nebyva vobec

michelleuk
5. okt 2011

@basa23 no basi neviem mala este teplotu nemala predtym uvidim co dnes vecer ci ju zase chyti ale spala ako zarezana za to 😉

basa23
6. okt 2011

@michelleuk bohvie z cohoto mozno jej prepuka nieco ze bude chora.ale zo zubov to he strasne vysoka teplota na zuby.

michelleuk
6. okt 2011

@basa23 juj basa zase vecer mala ale nizsu 38.3 pred odcitanim ja si myslim ze to je asi s pocasia lebo tu sa zo dna na den schladilo o 10 stupnou..spala do 6 a vy ako?