Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
26. okt 2011

@basa23 inac ja fakt neviem ako sa mi budeme stahovat mame tolko haraburd hraciek mam uz 4 kociiky no fakt neviem si budeme musiet hadam cele auto na prepravu prenajat ☹ sa nam prave dres zapchal tak mame doma pohotovost polka kuchyni vytopena mala ruci v ohradke ale inac vsetko ok krasny slnecny den 😲

anicka1981
26. okt 2011

@michelleuk no inac to poznam, my sme boli vtedy este len s piatelom o obchodnom centre, a tam sa nam pripietla do cety cernoska mala, a muz do nej zavadil, ako sa jej snazil vyhnut, a muz je vysoky, tak kraj jeho bundy jej presiel po hlave, a si mala vidiet, hned cernoch priletel, ze co robime, ze si dovolujeme, lebo je cernoska,, jakeby uchylaci sme boli, alebo co, ale decko si ustrazit nevie,,, hajzlici

ja som v londyne zila 7 rokov....

lisjanka
26. okt 2011

@keenfan to nie je pravidlo pozri sa na moje prvé super a druhé zavčasu narodené a malinké a to som brala aj vitamíny počas tehu...... 😉

michelleuk
26. okt 2011

@anicka1981 no ved to tu je to uzas mne cierny nevadia oni su mily tichy ale ked ti idu take 3 pakistanky oproti tak to aby si na cestu kvoli nim nesla 🙄 a anglicanky su kapitola sama o sebe deti dobre ze nie 10 kazde od ineho nevychovane drze no hruza...

basa23
26. okt 2011

@michelleuk a idete nakoniec na slovensko?kedy?

michelleuk
26. okt 2011

@basa23 hej ideme zaciatkom noveho roku podla toho ako vybavime malej nejaky doklad na prepravu sice este stale nevieme aky ale nevadi najskor skusime ang pas a ak nie to tak jedine cez nasu blbu ambasadu travel document dufam ze sa vydary ten pas lebo si neviem predstavit ako pojdem s malou do londyna 😒

michelleuk
26. okt 2011

@basa23 no skoro som infarkt dostala mala my vyliezla na stolicku pri stole a zacala si pisat do mojho notesu s perom 😕

anicka1981
26. okt 2011

@michelleuk mne tiez nie, ale toto ma dostalo, akoze som rasista, ved ja som nemohla za to, ze decko sa rozbehlo na nas rovno, a on hned, ze jaki su oni chudaci,,,,, a indovia su strasny tiez, stale chcu nieco extra a zadarmo, ja som robila v kadernictve, a strihali sme aj deti, tak to bol des, niektore boli zlate, aj anglicke, aj tmave, ale niektore jak besne boli,,, preto sme aj domov na sk prisli, nevedela som si predstavit ako by maly s nimi do skoly chodil,,,, hoci na slovensku to nie je tiez bohvie co,, ale tu mu nikto nebude do pristahovalcov nadavat... deti vedia byt zle.....

basa23
26. okt 2011

@michelleuk no tie opice male sa uz vsade dosatnu aj ja musim uz na malu striehnut dnes vyliezla na stolicku a zo stola zobrala pohar a rozbila 😠

michelleuk
26. okt 2011

@anicka1981 no ved to tie male na tom ihrisku ma dostali som taka nasrrata isla stade ze koniec mi byvame just v takej paki stvrti je ich tu strasne vela,a si predstav ze mne normalne chodia vyvznat susedia anglicania ci nemam chleba maslo cigarety tabak papieriky,no tu su strasny benefitary a caidristi,toto je taka consil hausova oblast no hroza 🙄 aj gta skola co tu je tak ked ides o 4 okolo tak vydis len same pakistanky ist s detmi ja ani do tych play group pre deti nechodim este aby mi mala sa po pakistansky naucila 🙄

michelleuk
26. okt 2011

@basa23 no na rozbijanie poharou som ja v rodine 😅 som gramlavost sama o sebe moja najnovsie hrnce nosi do obyvacky a tu s nimy trieska

anicka1981
26. okt 2011

@michelleuk jaj tak to des, ja som mala stasie viac menej na cistych anglicanov, aj ked poliaci aj pakistanci su uz vsade.....a anglicania su bordelari,,,,, vsivave deti nosili strihat, doma na sk som robiila karernicku 5 rokov a mala son 1 vsi u zakaznicky-to bolo este v ucnovke, a v anglicku sme mali 2 pripady za mesiac minimalne,,,a to len moje,,kolegyne mali tiez vsivave fujzanedbane s cemenami vo vlaskoch,, ☹ no hroza

anicka1981
26. okt 2011

@michelleuk how clean is you house,,,, super vizitka....

michelleuk
26. okt 2011

@anicka1981 no to aj ja pozeravam to je uzas tie domy potom davaju ako socialne byvania 😖 inac teraz bolo velke halo nejakej anglicanke zobrali 3 deti lebo sa o ne nestarala obyvacku mala celu zapratanu bordelom,obalmi s take way,novinami vsetkym,bolo to v novinach

basa23
26. okt 2011

@michelleuk moja nosi hrnce 😀

michelleuk
26. okt 2011

@basa23 boze teraz kukam taku anglicku relaciu a je tam chlap co ma 45 rokov a 27 deti 😅 noi a 28 prislo na geneticke testy aby mu dokazalo ze jej jeho dieta no chapes to 😀

anicka1981
26. okt 2011

@michelleuk ja som to tiez rada pozerala aj come dine with me,, mali sme telku v salone, strasne, ale s tym nic nenarobis.... preto je o slovenky zaujem, a aj o polky,,, aspon z toho co som sa rozpravala so zakaznikmi 😀 , ale niektori boli mily, dobre tringelty boli 😀 , a aj tak mi anglicko strasne chyba, ked maly podrastie, tak pojdeme aspon na tyzden pozriet,,, jaj tak sa tesim 😵

michelleuk
26. okt 2011

@anicka1981 a kukala si Jeremyho Kylle?ja to teraz kukam tak prisla baba na DNA dokazat ze je 28 dieta svojho otca 😅 nakoniec neni,inac aj marek mi vravel ze mnohy ang si hladaju cudzinky lebo ang zeny su pre nich lenive 😝

anicka1981
26. okt 2011

@michelleuk no aj to, ale sme len potajme, ked neboli ludia,, keby prisla majtelka a videla, ze to ide, tak by sme dostali 😕 ,, ale niektori, taki cudaci, boze to im museli platit, ze tam isli 😀 no to hej, aj ja si to myslim 🤐 ,, ale ta sloboda mi chyba,,,, moznosti, koncerty, nakupy,,, vela moznosti,,,, doma som uz cez rok, ale, keby, ze nemame maleho, tak sme uz nazad v anlicku asi mesiac po svadbe,,,, 😅

anicka1981
26. okt 2011

@michelleuk a kde si? v ktorej casti ?

michelleuk
26. okt 2011

@anicka1981 som v prestone,Lancashire north west,hore pri Liverpoole,ja strasne rada kukam Jerremyho je s nim sranda,ozaj teraz je v uk novinka 3D colloring nevies co to je?inac som sa riadne dopatlala mam svoje tmavo hnede vlasi na nich som mala cervenu farbu a robila som si svetlo hnedy melir tak mi tie vyrastene vlasi chytili na blond a tie ostatky na cerveno risavo oranzovo,sa aj hambim ist ku kadernicke 😅

basa23
26. okt 2011

@michelleuk to je chore mne staci bohate jedno 😀

anicka1981
26. okt 2011

@michelleuk hmm, to neviem, uz rok som mimo, a pred tym ako som odisla nic take este nebolo.... ale ono je to asi melirovanie ton v tone, viacerymi odtienami, som zvadava ci ku tomu davaju 3d okuliare pre manzelov 😀
-no to verim, ze mas z toho mis mas teraz...... asi najednoduhsie to zafarbit na jednu farbu-samponom, ono by sa to povymyvalo, a mala by si priblizne rovnaky odtien, alebo ospon ton, tie melirovane by boli svetlejsie, alebo este skusit este raz natriet tie co ti ostali risave, aj ked no, keby, ze ich chces svetle, ale to doma neurobis, lebo potrebujes silnejsi peroxid, a ten vo farbach v obchode nekupis,,,,, a tiez potrebujes povyberat tie uz raz melirovane pramienky. a natriet prv tu cervenu-risavu cast a az potom korienky......
ja som bola v londyne a v okoli,,,,sranda, stale som zapadla niekam, kde po slovakoch ani stopa nebola 😀 , aspon som sa naucila anglicky 😀

michelleuk
26. okt 2011

@basa23 no anglicania su ako kraliky poniektory 😅

basa23
27. okt 2011

@michelleuk ako ste spali?mi ok bola hore raz ale vstavala uz o pol 7 😠

michelleuk
27. okt 2011

@anicka1981 no skusim ten sanpon mama ma zafarbi 😉 inac ani tu niele vela slovakov dokopy 10 poznam ale mam tu aj mamu aj s jej priatelom tak aspon tak 😀

michelleuk
27. okt 2011

@basa23 ahoj no aj moja vstavala o pol 7 zase spala s nami od dakej 3 ja som spala do 10 marek s nou bol hore som tak rozbyta 😝

basa23
27. okt 2011

@michelleuk moja dnes spi uz 2 krat zla je jak cert cely den len place som videal uz ma spicky 2 ocakov uz len 4 stolicky a mame vsetky 😀

michelleuk
27. okt 2011

@basa23 no aj moja len reve dnes ju pojdem dat spat tiez asi co to uz mate tolko zubkou?my stale len 6 ale asi jej spodne idu sa mi zda

basa23
27. okt 2011

@michelleuk hej mi uz mame 16 zubov och nech uz su aj tie 4 posledne vonku a bude super