Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
16. nov 2011

@dzudka no ani mi nevrav sme boli koncom septembra a teraz zas recidiva tej choroby.a vy mate ako babtko v brusku poslucha?a lukasko ako?zubky budu coskoro vonku nam 4 chybaju

michelleuk
16. nov 2011

@basa23 jezis to nemyslis vazne chudatko som rozmyslala co tak dlho nepises,,a uz je dobre beriete lieky?

dzudka
16. nov 2011

@basa23 no Lukasko dobre stale beha rozprava vsetko otvara vylieza, rad cita , hra sa na varenie a tak vselico....
malo spi cez den stale takze je to take tazke kus....
on on ma hore 4zuby vpredu a teraz tie dve stvorky mu vysli hore a dole ma len 3zubky

babetko bude to chlapcek minuly piatok som bola na 4D usg bolo to pekne mal 486gr a 22cm od hlavicky po zadocek krasnucke len nech pekne rastie a vydrzi do konca v brusku...

uz som sa aj rozjedla aj pribrala teraz mam vahu ako pred otehotnenim skoro....dnes som sa vazila mam 63.5kg cize celkom ok ale priberanie len pride to bude 🙄

basa23
16. nov 2011

@michelleuk hej uz je lepsie, budeme este inhalovat kym nepojdeme na kontrolu.onak ako sa mate?
@dzudka sikovny ked uz rozprava 😉 jeej chlapcek super.uz mas aj meno?

michelleuk
16. nov 2011

@basa23 aa tak super 🙂my sa mame dobre mala po starom je daka zla v poslednom case ale da sa tuto sobotu ide mala prvy krat k mame na noc tak som zvedava ako to dopadne

dzudka
17. nov 2011

@basa23 no rozrecnil sa asi zo 15slov povie tak je to celkom sranda... 🙂

basa23
17. nov 2011

@michelleuk ale urcite bude ok s mamou tvojou.kam sa chystate v sobotu?ak oste spali mi ok bola raz hore a vstavala o 6 15.
@dzudka sikovny aj moja sa rozrecnila v nemocnici 😉

dzudka
17. nov 2011

@basa23 inak jak ste to zvladli ja by som to neprezila byt v nemocke...stacilo raz s Lenkou ked mala 6tyzdnou sme lezali na internom na Kramaroch hroza....
ako ti tam mala spala a zaspavala ? a kojis este ci sa ti podarilo odstavit?

dzudka
17. nov 2011

@basa23 my sme hore od 6tej 😠

liavargas
17. nov 2011

heh...my mame doma tez valibuka :D ja si z toho nic nerobim aj ked neviem v com ho budeme v zime nosit asi v nakupnom kosiku kedze kociar mu je LTT :D svokra hovori ze ked zacne chodit tak vela schudne takze ho treba fajne vykrmit :D a s muzom ked sme sa bavili na tuto temu tak riekol :D _,, ta co si myslis...ja poriadnych robim valibukov,...ne tam male kktiny :D tha......maly nema ani 5 mesiacov a ma asi 8-9 kil 🙂 a ja som hrda...na to ze je silny...len moje krize by ho najradsej udali za ublizenie na zdravi....ale zvykli si....len dalej nevem jak to budu znasat 😒 😒

michelleuk
17. nov 2011

@basa23 no chceme ist do kina na breaking dawn,,je premiera mi prisli kolesa na kocik kurna a nie a nie ich zasadit 😝 mala spala do 7

basa23
17. nov 2011

@dzudka mala som super baby na izbe tak bolo ok sme kecali smiali decka sa hrali.sice moja lietala stale po chodbach.spala ok prvykrat bola hore vzdy okolo 4 a potkm uz sice nespala ale neva.no zaspavanie horsie bo sla spat az ked vsetci spali alebo som ju uspavala na chodbe.a cez den zaspala az ked bola uplne vystavena mi zaspala aj pri inhalovani 😀
@michelleuk ja uz som kocik chvalabohu predala dnes sa tesim.uz mas nieco kupene na vianoce malej?mi sme uz kupili kocik dvojkombinaciu jej pre babiky,aj taky decky nootebook ale to uz dostala aj kresliacu tabulu dostala dopredu 😉

michelleuk
17. nov 2011

@basa23 no mi este nic vobec neviem co jej budeme kupovat a ci jej budeme kupovat ked ideme na slovensko a hracky brat urcite nebudeme do lietadla neviem fakt 🙄 som robila bryndzove halusky zazrakom som kupila bryndzu aj tresku v polskom obchode aj majku mali sojove rezy tatranky milu som prezrata 😀 a to som sa tesila ze ako som zacala chudnut ako nekojim 😕

basa23
18. nov 2011

@michelleuk mnaam bryndzove to by som si aj ja dala.musim mame povedat nech urobi,ako ste spali?mi ok bola hore az o pol 6 ale to uz sa jej nechcelo spat tak buntosila a 6 15 vstavala.

michelleuk
18. nov 2011

@basa23 ahoj vies ze ani neviem marek s npu rano vstaval ale asi o 7 to je jej cas 😀 mi ju 2 x doniesol na prebalenie a ja som do 9 spala 😎

basa23
18. nov 2011

@michelleuk marek neprebaluje?

michelleuk
18. nov 2011

@basa23 ano pracuje ale na poobedne chodi stale,roby od tej 4 do 11 do pol noci

basa23
18. nov 2011

@michelleuk ale ci neprebaluje? 😀

michelleuk
18. nov 2011

@basa23 jaj 😀 som zle precitala co si ked otvaram malej plienku uteka do druhej izby

basa23
18. nov 2011

@michelleuk aj moj ale len pri kakani 😀

michelleuk
18. nov 2011

@basa23 no inac mala ako ju nekojim strasne vela kaka pred tym tak 2alebo 3 krat denne a teraz ma skoro vzdy 😅

basa23
18. nov 2011

@michelleuk moja kaka zas strasne malo niekedy kazdy 2-3 den malokedy sa stane ze kazdy den

michelleuk
18. nov 2011

@basa23 nomoja neviem co to ma za crevo teraz spala 3 hodiny ako zarezana,tak obed zjedla lavou zadnou 😅

basa23
18. nov 2011

@michelleuk aj moja ted spi ma dnes 2 spanky lebo je zla jak cert

michelleuk
18. nov 2011

@basa23 ale no moja malo kedy spi dva krat a ozaj ako sa ti budi v noci ci uz sa nebudi moja spi a o tej 11 sa pyta k nam a to spi s nami do rana do 7 uz som to vzdala ju odnaucat u nas spat

basa23
19. nov 2011

@michelleuk ako ste spali?mi ok bla hore okolo 4 a pak o 7

michelleuk
19. nov 2011

@basa23 ahoj aj mi dobre o 7 vstavala a o 9 si ju uz mama zobrala,tak uz som sama doma 😉

basa23
19. nov 2011

@michelleuk jaaaj vy dnes sami sa mate 😉 mne opica ted spi.jaaj zajtra idem konecne po sto rokoch nakupovat tesiiiiiiim 😀

michelleuk
19. nov 2011

@basa23 no uz sme da s kina breaking dawn bol super uz sa tesim na part 2 na buduci rok 😅

basa23
19. nov 2011

@michelleuk aj ja chcem ist do kina na twiling ale nemam skym muz kino nemusi 😒