Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
9. dec 2011

@michelleuk coo nechapem to si nedala jej fotku na pas?kokso u nas sneh este nic a myslim ze v blizkej dobe ani nebude.len v tatrach nasnezilo

michelleuk
9. dec 2011

@basa23 no ze vraj uz aj vo zvolene je sneh,ona nebude mat pas ale travel dokument(jednorazovy papier na prepravu) som volala na ambasadu tak ze treba 3 foto rodny list anglicky nase rodne listy,a trva to 3 dni...

basa23
10. dec 2011

@michelleuk aha uz chapem.aj ja uz by som chcela sneh tu len dnes zas prsi konecne som tu sme mali rozlietany den

michelleuk
10. dec 2011

@basa23 no tu tiez stale len prsiale som rada ze nezacalo snezit zatial,,,mala je dnes u mami tak mame veget doma ale vecer ju mama donesie,,,mam take nervy na ebay mam 100 inzeratov a nic sa mi nehybe to su aukcie ktore trvaju 7 dni a zacinaju od 0.99 a ludia biduju kto da viac...som tam dala aj postielku a cestovnu postielku za 9.99 dufam ze to niekto kupi lebo tu to nechavat nechcem 🙄

basa23
10. dec 2011

@michelleuk boze ved to jak zadarmo tie ceny neboj rozhybe sa to snad.ach dnes je vivina tak zla ja z nej uz mam nervy.muz je na nocnej tak ma ide z nej slahnut

michelleuk
10. dec 2011

@basa23 no aj ja som dnes malu chytila a slahla po riti lebo zase vyvadzala a nechcela jest uz sa jej spodna dvojka prerezala konecne,,,prd sa rozhibe tam najdes baliky oblecenia 30 ks od nextu za 0.99 +4 postovne tak vies kto odomna kupi ked mne je luto dat tak vela za tak malo 😅 ja dam tak max 3 veci do balika za 0.99....inac v ba mate obchod Abercrombie&Fitch alebo Holiester?kukala som online slovensky obchod tak som skoro odpadla nad tymy cenami cista 100% narazka na niektorych veciach aj 200% 😅 sa cudujem ale co ak im tam niekto kupuje tak cu v cistych prachoch...

basa23
11. dec 2011

@michelleuk fuu tie obchody velmi nepoznam.jej ja by som hned sal do anglicka nakupit tam vivine kokso tieto ceny tu to je katastrofa 😠

michelleuk
11. dec 2011

@basa23 No to viem ved hlavne malej beriem oblecko aby som aspon do jary nemusela nic kupovat, ,ty si aspon v ba ale j ked budem v zv tak vies tam mam jedine prior a male obchody mali stvat europu ale to uz 4 roky ako som odisla sa s tym nic nedeje,hovorim ti daj adresu inac ich neposlem 😅

basa23
11. dec 2011

@michelleuk ale nikde na okoli niesu neake nakupne centra?ale tu v blave je vseetko tak nehorazdne drahe ze dovi 😒 drahsie veci su pre decka jak pre nas

michelleuk
11. dec 2011

@basa23 No su v bb a to je od ns asi 18 km no ale co mozno sa uz nieco zmeni boh vie uz som dlho doma nebola 🙂

basa23
11. dec 2011

@michelleuk no co ty vies mozno vam tam vyrastlo nakupne centrum 😀

michelleuk
11. dec 2011

@basa23 no to dufam lebo ja otvorym biznis 😅 Boze mala je tak soplava ze koniec inac mala uz spava celu noc brez zobudenia vy sa este budite?inac nechce uz 3 den pit caj ani vodu neviem co to,

basa23
11. dec 2011

@michelleuk nevadi asi ma take obdobie.tak jej davaj viac mlieka aspon neake tekutiny aby mala.ale kde nespime celu noc.tuto noc hroza zobudila sa o pol 11 strasnym placom stale plakala a ze boli,boli tak som k nej do 12 skakala pak som jej dala nurofen a zaspala a vstavala 7 15

michelleuk
11. dec 2011

@basa23 Le tvoja vie povedat uz ze ju boli? Moja len jaj boze boze ked spadne ale inac nie,a co jej bolo ze sa budila?

basa23
11. dec 2011

@michelleuk neviem ja si myslim ze ju bolelo brusko bo stale kaka tvrde.hej hej uz vie uz povie tak 50 slov

michelleuk
11. dec 2011

@basa23 Hej no to je ten problem ze nemm oteplovacky a neviem ich ani zohnat v ziadnom obchde uz mam n to nervy..ang nenosia oteplovacky j teraz vydim deti v pancuskach a satickach a na tom zabita zimna bunda 🤐 Joj tak to mas super ze uz tak vela vie moja len komoli,,boze marek ju naucil ze flaska s mliekom je gojo a mala teraz ked chce mlieko chodi a ukazuje gogo a niekedy jej vyjde gogot 😅

basa23
11. dec 2011

@michelleuk neboj pomalicky sa rozhovori uvidis aj vivna zacina mat obdobie ze vela opakuje co jej poviem.to je cudne ze v pancuskach a satickach vsak tam mate tiez zimu.no hruza 😠 a niekto na nete tam nepredava?

michelleuk
11. dec 2011

@basa23 no som kukala ale nic asi kupim az na sr este fusak musim kupit,,,som vyhliadla novy za 17 na moj kocik kolko tak stoja na sr?

basa23
11. dec 2011

@michelleuk no aj tu tak neak no ako kde su aj o moc drahsie.

michelleuk
11. dec 2011

@basa23 jaj tak dobre sa oplati,,boze zajtra ideme do Londyna mam cestovnu horucku 😅

basa23
12. dec 2011

@michelleuk ako daleko je od vas londyn?ako stespali ?mi ok len 6 20 hore och 😠

michelleuk
12. dec 2011

@basa23 ahoj no asi 400km ak nie aj viac mi sme zaspali do pol 8 tak sme vsetko na rychlo robili,,o 9 nam isiel vlak a len teraz sme prisli do londyna,,,pisem cez mobi. Chodim cez gps ko debil 😉

basa23
13. dec 2011

@michelleuk to ste tam nakolko prisli aj tam ostane niekolko dni ako vylet?vybavili ste vsetko?

michelleuk
13. dec 2011

@basa23 a co si vecer sme isli domov sme prisi o pol 10 domou..ano vybqvili ale v piatok musim ist po to len ja osobne mal ist marek,,e kedze niesme manzelia tak idem ja lebo som pravny zastupca malej

basa23
13. dec 2011

@michelleuk jejda tak znova taka dlha cesta ale tak ked musis tak musis 😀 dnes som piekla medovniky konecne to mam z krku 😉

michelleuk
14. dec 2011

@basa23 ahoj ako ste spali?mi dobre mala o 8 vstavala...tak to si sikovna ze uz. Si napiekla ja tento rok nepeciem...

basa23
14. dec 2011

@michelleuk ahoj docel a dobre vstavala po pol 8 ale v noci bola 2 krat hore som jej dala caj vypila a spala dalej

michelleuk
15. dec 2011

@basa23 cauko boze ja apsolutne nemam na nic cas stale nieco robim 😝 zajtra zase idem do londyna mala bude s marekom tak som zvedava ako to zvladnu 😕 ozaj malej vysla spodna 2 a uz ide aj druha apsolutne dobre to zvlada ani neviem ze jej zub ide celu noc mi prespi jak zabyta 😅

basa23
15. dec 2011

@michelleuk tak to mas super ze ti tak pekne znasa zuby bud rada.ani ja dnes len leitame hore dole.neboj zvladnu to aspon si oddychnes od malej 😀

michelleuk
15. dec 2011

@basa23 no ved to budu musiet 😅 marek vcera prvy krad daval plienku tak jej ju dal tak ze sa cela precikala skoro ma slak trafil 😝