• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máme veľké bábätko

11. augusta 2017 
@michelleuk to poznam
najradsej sa vysuva ked ho prebalujem, zadok hore a uz sa odsuva do hora, nervy mam vtedy
9. mar 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 no moja sa do boku preklana a na brucho otaca :slight_smile: mali ma uz vyse 10 mes nie to je sikovny ked sa uz bviha :slight_smile:
9. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk a to sa narodil o 6tt skor :slight_smile:
najprv sa zdalo ze pojde vsetko oneskorene, a teraz dobieha, tak sa z neho tesim
9. mar 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 no ved to ja by som povedala ze aj predbieha ostatnych :slight_smile: a uz vie aj nejake slovo?
9. mar 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk kedysi vedel ze havoooo, na nasho psa. ale teraz nic, len take ze vavava inak nic
ale ono to pride, a potom sme skoncili :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 no moja iba ked sa jej nepaci tak krivi ma ma uz raz aj povedala mama ale inac nic ida take slabiky ze ba ma grr ga nem :wink: tak po svojom :slight_smile:
9. mar 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk u nas je nastastie v tomto este ticho :grinning:
9. mar 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 ahoj no s tym kojen je to pravda ze dieta nemusi kalat kazdy den,moja taly problem zatial nemala ta kazde rano :sunglasses: no aj moj priatel odomna utekal prve dva mesiace ked bola mala,lebo on uz nezaspi kef da zobudi.dnes sa mala riadne rozlietala bola vsade :slight_smile: uz jej roadne ide lozenie :slight_smile: dnes mal priatel volno tak on s nou bojoval cez pbed,ale islo to celkom az na to prskanie :sweat_smile:
9. mar 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk dobre ranko.mne mala kakavala kazdy den ale odkedy ju prikrmujem tak to uz nieje kazdy den.jej vcera sa mi potom statne vykadila.som jej len raz stuchla teplomerom do ritki.a hned ochvilu kakala.potom som ju nechala chvilku rozbalenu len som rozbehla a zas sa vykakala ale to uz na koberec :grinning: to bolo lajno jak po konivi :grinning: :grinning: no ja dnes planujem si pospat doobeda uz nevladzem tuto noc sa budilastale s placom :unamused:
10. mar 2011 o 06:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 jezis no mna by slahlo ved uz tyzden si poriadne nespala :confounded: inac k tomu teplomeru to ja by som nemohla,ja by som sa bala ze nieco spravim :sunglasses: ja som aj na meranie teplotu kupila cumel ,ale kedze ho nechce tak meranie teploty ostava na mame ked pride :grinning: no my sme tiez nespaly bohvieako o pol 7 uz buntodila v postielke :slight_smile:
10. mar 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 Basiii chodis nakupovat do tesca? alebo baumaxu?
10. mar 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 do tesca precoooo???
10. mar 2011 o 11:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk aj ja som sa bala tym teplomerom ale to len kusok strcis a to odmera :grinning: a to co som jej strkala ze nech sa vykaka to len kusok raz a hned kadila :grinning: :grinning: no nakoniec som nespala lebo pecem tortu svokre :wink: a mala mi spala aj tak len pol hodku ach to dite snad uz raz bude spat aj 2 hodky :unamused:
10. mar 2011 o 11:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 len tak sa pytam :slight_smile:
10. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 nechaaapem? :grinning:
10. mar 2011 o 12:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 len sa pytam, lebo riesim ten lyoness. ze sa ti vracaju peniazky:slight_smile:
10. mar 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 aha ja som otom pocula ale popravde neviem ako to funguje,co je vlastne podstata toho :grinning: nakoniec to modre dasno je zub ale stale neni vonku v noci 8 krat hore som volala zubarke ze to praskne a pojde krv :frowning2:
10. mar 2011 o 12:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 ja sm to uz otestovala, a funguje to, aj ked moc na taketo veci niesom
a teda zubok stale nevykukol? ten nas je uz celkom slusne vonku :slight_smile:
10. mar 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 nie stale nechapem strasne dlho ide jej.cuda ju to musi bolet lebo tuto noc sa budila placom stale.dnes idem do tesca nakupovat znaham jej bundu na jar ked maju byt tie tepla uz :grinning:
10. mar 2011 o 12:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 do ktoreho tesca ides? zlate?
juuj inak ked to tak dlho ide to musia byt ine bolesti pre babulko, ktory gelik vam zabera? nam sa osvedcil calgel a dentinox, striedame
10. mar 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 hej na zlate.uz nakupene maju tam super teraz nove kolekcie :grinning: pouzivala som ten calgel ale nezabral.skusim kupit ten druhy co spominas.
10. mar 2011 o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 ja ich striedam a nam zaberaju obidva
tak sa tesim
10. mar 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak sa pripajam rodila som sekciou a drobcek mal 4,27kg a 60cm :sweat_smile: take male babatko :grinning:
10. mar 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanja61 jeeej tak to bol fakt drobcek, :wink: hlavne aby bol zdravy
10. mar 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanja61 gratulujem :grinning: a ta vaha neni tak vela mojej svagriny mal maly tak ked sa narodil a teraz ma 2,5 r a ma 13 kg len.ale 60 cm dieta to som este nepocula :grinning: ale presne nech je hlavne zdravucky.
10. mar 2011 o 17:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 no tak to si mala dobre ze sa ti vykakala este ze ja taky problem nemam :sweat_smile: dnes som bola u kamaratky a ta ma o 3 mesiace starsiu dcerku ako moja a uz ma o dva kila menej ako mi :slight_smile: ale inac dlhe su rovnako len moja je taka bucata pri nej :sunglasses:
10. mar 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanja61 :slight_smile: tak to ste nas predbehli s tou dlzkou moja mala 57 cm 4100g :wink: ja som rodila normalne :sunglasses: a aky jee teraz stary?
10. mar 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk ani ja som nemavala problem ale odkedy uz prikrmujem tak hej.to bude asi tymi prikrmami.nebooj jak zacne behat vybeha :grinning: mala je jak sarkan uz dnes spom ju nasla v chodbe papala tatov topanky :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 20:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 :wink: no moja sa tiez roliezla uz riadne stvorkuje :grinning: a co malej uz vyliezol zubok?
10. mar 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk teraz mame skoro 2tyzdne :slight_smile:
10. mar 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok