• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máme veľké bábätko

19. marca 2017 
vesi, hehe no to sa ju snažím menej polievať...ale mnoho ľudí mi povie že je to aj stravou, a to ma vie už potom vytočiť uplne...malá mi je tak v norme ako by deti v jej veku mali, niekedy aj menej...len proste rýchlo rastie :grinning: akoby som ju naťahovala :grinning: už aj to bola otázka či ju náhodou každú noc nenaťahujem :sunglasses:
16. júl 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nenaťahuješ? :grinning: stravou? blbosť, to by moja staršia v tomto období, keď nechce jesť naopak nerástla.ale tiež sa akosi odrazu vyšvihla do výšky, vidím to na oblečení :wink: nestačíme kupovať, veď to určite poznáš :grinning:
ináč staršia bola 2 dni pred termínom a mladšia presne o týždeň skôr :grinning:
16. júl 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja tiež presne na deň o týždeň skôr :slight_smile: ale som tomu rada, lebo keby ostala ešte o ten týždeň viac, tak neviem ako by ten pôrod dopadol a hlavne koľko by potom vážila :astonished:
no Sofia teraz nejak moc mliečko papať nechce, síce spapá ale menej než predtým ale so zeleninovými zmesmi sa ide zadusiť...ale naopak kašu vôbec nemusí a dokonca ju ani nechce...ale to mi nevadí, lebo aj tak večer sa spolieham len na mlieko nakoľko mi po ňom už od narodenia spáva celú noc.
16. júl 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe nenaťahujem :grinning:
16. júl 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaše nechcela ani moja mladšia.a to sme vyskúšali hádam všetky, ale zeleninku tú áno.teraz si dokonca sama vypýtala papriku aj paradajku,broskyňu.staršia mi toto neje doteraz. :angry: na noc aj ja dávam mlieko. :grinning: kaše netreba, veď naše babuľky nepotrebujú zbytočne priberať, nie? :grinning:
16. júl 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, som spokojná s jej váhou akú má teraz :wink: nepotrebujem mať z nej guľku a ešte k tomu velikú guľku... :sunglasses:
ok, idem pomaly spať...ráno sa rýchlo blíži, nech som vyspatá...dobrú noc
16. júl 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryx, a kolko ti Sofi vazi?
16. júl 2007 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
escada, 7,2 kg
16. júl 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryx, tak to je ok pri jej vyske, to by mohla aj o dost viac mat, ze?
16. júl 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc kočky :slight_smile:
16. júl 2007 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mohla, ona totižto bacuľatá moc neni...má síce nejaký ten záhyb na stehienkách ale myslím že je to v norme...bruško jej tiež neni vyduté...jedine čo má ale to má od pôrodu je druhá brada :grinning:
16. júl 2007 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryx, ved to je pekneeee na detickach :wink:))) dobru, vesi... :dizzy_face: :pensive: :dizzy_face:
16. júl 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak maryx, keby si este mala dievcatko, ake meno by si uvazovala...? My cakame druhe a mne sa vzdy najviac Sophia pacilo, ale tu uz mame... :fearful: :sweat_smile:
16. júl 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, ja viem že práve to je pekné na detičkách, ale práve moja sa mi páči takáto aká je...ani moc bucľatá ani trieska :grinning: proste taká akurát

escada17, no nad tým som už uvažovala, lebo taká typické slovenské meno by sa už po sofii nehodilo :wink: ale zatial som na žiadne neprišla. Aj tak s mužom veríme že další bude synček a ten bude po ockovi :grinning:
Inak Sofia sa aj mne najviac páčila :grinning: ešte aj Kiara, ale to mám už dve kamošky s Kiarami
17. júl 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ja som rodila v 35 tt a maly mal 2 490 g a 44 cm, presne dnes ma 3 mes. a vazi 6 490 g a 60 cm, síce je na UM , ale aj tak je to pre mna šok,,, dokedy to takto pojde dalej..... dufam, ze sa čoskoro zastaví... uf, moje kríže si nestíhaju zvykat... :slight_smile:
30. júl 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snezienka my mame 2 mesiace a 9 dní a pred 2 tyzdnami ked nasu malu lekarka vazila tak mala 57 cm a 5745 g a to sa narodila ako uplne standardne dieta 3400/50. Plne kojim a stale dufam, ze sa to priberanie trochu zmierni. Zvlastne vsak to,ze velkost 56 su jej niektore veci male ale 62 este dost velke, takze vyzera to blbo.
A nehovoriac o tom ze nam uz aj zubky idu tak sa uz tesime kedy zacnu aj boliet. Jeden je uz vonku a zatial este neplakala a ani ziadne vedlajsie priznaky este nemala, snad jej to vydrzi az do posledneho...
...No co uz ostava nam asi len dufat, ze sa ich rast spomali...
30. júl 2007 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak mala se narodila a vazila 4100g /53cm, v pul roce mela skoro 9kg a 75cm, coz byla jak kulicka a jeste k tomu plesata, takze to pekne vyniklo :grinning: , pak se ji to uplne zastavilo a v roce mela 11kg, ve trech letech ma 16kg a 100cm, je proste velika , ale ne tlusta, pak se to tem detickam zastavi, kdyz je clovek neprekrmuje, zacnou litat a vaha se ustali, nejvic to jde nahoru v prvnim roce, pak uz tolik ne :grinning: :wink:
31. júl 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zdravim vsechny.. syn se mi narodil s vahou 4560 a meril 54 cm.. narodil se prirodni cestou... takze dost potrapil a dal mi zabrat.. ale stalo to zato.. ted ma 3 mesice a ma 8kg :slight_smile:
31. júl 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej super tema,uz som si myslela,ze len ja mam doma mišelina :grinning: Macko sa narodil s klasikou 3400g a 51cm...ma 2 a pol mesiaca a uz sa stihol zdvojnasobit :sweat_smile:...6500g a 63cm :grinning:
31. júl 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moja Sarah ma dnes mesiac. Narodila sa s mierami 3640g a 52cm. Dnes sme boli v poradni a vazime 4005g ale pozor, vyrastli sme o 8cm. Je to mozne? Skoro som odpadla :slight_smile: Ja meriam 176cm a manzel 190cm, takze sme pocitali s tym, ze bude vysoka. Mate niektora dievcatko, ktore za mesiac o tolko narastlo?
31. júl 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Tinna Vyzera to tak ze aj Sarah chce cim skor vyrast...mozno sa ten nas rast ustali... :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2007 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sarah, nas dudak narodeny 3740/52, po meisaci 4810/58, teraz po dvoch mesiacoch ma ca 63cm a okolo 6400g :sunglasses: tucibomba :grinning:
ej dobre ho zivim :sunglasses: :grinning:
1. aug 2007 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj sarah ti kokso si pisem s mesacnym dievcatkom - tinaa for you :grinning:
1. aug 2007 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak se přidávám, malej se narodil a měl 4,170 a ve 4 měsících má 8,310 a 69 cm,no pěkně se pronese, ale je to miláček :dizzy_face:
1. aug 2007 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky trošku od nás, malej měl při narození 3,75 kg a 51 cm a ve 3 měsících měl 7,3 a 65 cm. Nyní má něco přes 8 kg a 68 cm. Takže taky máme macka :grinning:
1. aug 2007 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky. :slight_smile:
Mirko mal pri porode 3800g a 52 cm.Po mesiaci mi pribral na 5200g a 55cm.
Moj medvedik je stale hladny.On by chcel vela papat ale brusko mu to nedovoluje.Tak mavame slzave udolie cele dni.Ako to mate vy?Ja kojim.Mliecka mam dost.Len teda s tym zaludockom mavame problemy.
2. aug 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý když se narodil měl 4350g a 52cm. ve 13 dnech měl 4660g a 55cm. a při včerejším vážení tj.2týdny a 4dny máme 4930g.
2. aug 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy,nas jakubko mal po porode 5060g a 55cm, dnes ma dva a pol mesiaca a vazi 7kg meria 65cm a okrem toho,ze je taky macko,narodil sa aj hrozne vlasaty... ale sme na neho pysni,len zo zavinovacky sa na ans dival len mesiac...:slight_smile:
2. aug 2007 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibib tak to chcem vidiet foto
2. aug 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory
poslem ti fotky zajtra do internej posty???
2. aug 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok