Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
23. apr 2011

@basa23 jaj no to super 🙂 moja spala celu noc len o 5 sa zobudila,a potom az o 7.tu prsi uz skoncili tropicke tepla je spet typicke dazdive pocasie ☹

basa23
23. apr 2011

@michelleuk fuuu u nas je strasne teplo.az mi chyba trosku dazda.ale buduci tyzden ma unas prsat asi to pride od vas 😉 uz sme doma unavena som jak pes a prezrata 😠

michelleuk
23. apr 2011

@basa23 no tak to dobehnes aspon rezervu co si stratila 🙂 mala uz spi,mi sme cely den doma boli lebo prsalo obcas 😕 a mmame prdel zaparenu,ani neviem s coho,asi s tepla 😒 musim asi sudokrem kupit 😠

basa23
23. apr 2011

@michelleuk neeee nechcem este musim aspon kilo schudnut.aj mne uz mala spi a uz bola raz hore.noo dnes to bude zlaaaa noc asi ☹ ja davam ´malej sudokrem skoro stale na rit sice v poslednej dobe menej.ty nedavas iba ked ma zaparenu?

michelleuk
23. apr 2011

@basa23 to som len srandovala 😉 nie nedavam ona ma malokedy zaparenu,teraz nema rit ale tam visie lebo sa tak pokakala ze to mala az vsade som ju prezliekat az musela 😅 a mam nove plienky tesco fialove mozno aj s toho,lebo su dost hrube inac mavame pampersky zelene.

basa23
24. apr 2011

@michelleuk dobre ranko.tak mala dnes hore 4 krat to sa da.ale zas je nastelovana vsavat o pol 6.tak som ju dala na zem a odstvornozkovala muzovi do obyvky a tam snou bol do pol 8.tak som aspon lezala spat sa nedalo lebo su hlucny pri hrani.idete sibat zajtra?

michelleuk
24. apr 2011

@basa23 dobre ranko 🙂 nie nesibeme moj zajtra roby a ja idem asi k mame ona ma volno,ja som tiez vstavala o pol 7 s priatelom do roboty 😒 mala uz aj spala 2 hodky od rana 🙂

basa23
24. apr 2011

@michelleuk mne dnes mala spala 3 spanky.a prvy az 1 h 40 min som kukala jak puk.dnes sme behali v kratkom rukave teplucko u nas bolo.u vas ako?

michelleuk
24. apr 2011

@basa23 u nas je tiez pekne slnecno,dufam ze to vydrzi do zajtra 😒 moja spala este poobede 2 hodky to teplo ju dako unavuje sa mi zda 🙂 no tak to si mala dobre aspon si si oddychla ni?

basa23
24. apr 2011

@michelleuk oddychla konecne 😉 jaaj zajtra pridu sibaci malu sibat sa mi to zda skoro ved je mala.ale tak co im povedat 😒 no uz spi som zvedava kedy pride prve zobudenie

michelleuk
24. apr 2011

@basa23 no aj moja uz spi som ju teraz davala 🙂 no to hej to je teda skoro na sibanie ved sa moze bat cudzich ludi 😒 moja je taka bojazliva hlavne chlapou sa boji 😅 tu nesibu dufam 😀

basa23
25. apr 2011

@michelleuk moja sa neboji cudzich ale tak skoro je to .vypadneme z domu aj tak chcem ist nakupovat.muz mi hodil do pracky tenisky a celu kozu mi to dalo dole a to ich mam 8 m len.predtym som pravala tendy ale tieto svine museli byt nekvalitne.ale pritom boli drahe svine 😠 aka noc?mi klasika 4 zobudenia nech len jej to ostane aspon takto 😀

michelleuk
25. apr 2011

@basa23 ahoj no moja bola hore len raz o 5 to je jej cas 😀 no 8 mes to je praveze dost vela mne uz sa tenisky rozchadzaju aj po mesiaci,a to mozem mat aku chcem znacku 😅 ja som taka kipta co sa aj na rovnej zemi potkne 😝

basa23
25. apr 2011

@michelleuk a nie mne doteraz tenisky vydrzali dlho ale tato prislahla znacka ze lacoste uz v zivote nikdy ju nechcem !!! no mne uz sa mala zobudila po 30 min tak som ju este uspala.neviem co dnes blazni 😀 boze dnes hlasili u nas prsat a svieti slnko jak na hlavu 😉

michelleuk
25. apr 2011

@basa23 jaj no lacoste tie ma moj frajer teraz a celkom dlho uz co sa cudujem lebo on je tiez nicitel ako ja 😀 moja tiez teraz spi ja som si bola umit hlavu tak zaspala 😅 no tie predpovede su vetsinou naopak aj tu malo kedy sa trafia 😝

basa23
25. apr 2011

@michelleuk no mna uz obliali jaaaj tieto tradicie nemusiiiiim 😉 muz vypil 3 stamprliky tak musim pockat kym mu vyprcha a ideme nakupovat.muz ze soferuj ty haaaa vtipalek co som 2 roky nejazdila 😀

michelleuk
25. apr 2011

@basa23 no si davajte pozor lebo teraz na sviatky mozu chytat....ja som u mami tak prave chova malu 😅 jaj a vysibali 😀 my tu mame teplo ale ked sa tiahne tak je studeni vietor tak sme dnu

dzudka
25. apr 2011

@basa23 ako mala uz dobre
ale este jej daj dietu ze ryzu mrkvu a take varene kuracie masko nic navyse jej nedavaj lebo jej to moze rozdrazdit....crievko a mala by si jej dat probiotika aby sa jej to preliecilo ta flora su kv BioGaia alebo tak nejak sa to pise
alebo potom taky prasok co primiesas do kase alebo prikrmu infant dophilus ale ten musi byt v chladnicke.

No co ako inak?dievcata
u nas vcera teplo maly len v kratko bodycku a pancusky len tak 🙂ale vecer uz zima a prsalo a aj dnes je slchladene...

dzudka
26. apr 2011

Dnes som hore od 6tej ako sa zobudila mala ...maly este spi ach kde je ten cas vyspavania 🙄

basa23
26. apr 2011

dobre ranko kocky
@dzudka mi dnes vynimocne od 6 45 ale to som snou od pol 6 zapasila ze este nebude vstavat.som vcera kupila kasu ze hami dobru noc no to vis taky isty efekt ako nestazujem sa budi sa 4 krat v poslednej dobe ale tak cakala som zlepsenie 😉 tebe mala nechodi do skolky?
@michelleuk no boli sme mame doma na fukanie alkoholu ten pristroj alebo co to je.a nenafukal tak sme sli.a v pohode nik nas nechytil.tenisky zreklamovane tak som rada 😉 len ted je problem ze si ziadne neviem vybrat fuuuj take hnusy ted vyrabaju.aka noc?

michelleuk
26. apr 2011

@basa23 ahoj no my dobre leen raz rano o 5 bola hore,bola unavena od vyletu u mami 🙂 no to masdobre ked si ich mohla reklamovat ja vetsinou bloky od vsetkeho stracam 🙂 ozaj ty mas aku znacku kocika luna ci ako sa to vola?lebo som ti kukala foto tak sa mi pacil....chcem predat ten co mam lebo je stasne velky 😎

dzudka
26. apr 2011

@basa23 jak to ze mate ten pristroj 😀 tak si takto testujete a mozete popijat hihi 😉
neni v skolke lebo ma sople a tusim aj dnes su prazdniny a mame ist o 1.5tyzdna na dovolenku tak chcem aby neochorela este viac ale bola zdrava na dovolenku. dufam ze maly mi nechyti...

dzudka
26. apr 2011

@michelleuk fiha to super spala....mne sa tusim tuto noc 3krat zobudil

basa23
26. apr 2011

@dzudka aha som mslela ze mavas malu doma lebo niektore mamicky ked su na materskej nedavaju deti do skolky.ale to by som ja nezvladla ja by som urcite dala druhe do skolky. 😉 jeeej a kam idete na dovolenku?kupili v tescu stalo neakych 30 eur ten ony testeralkoholu.
@michelleuk hej luna,ale neviem druhykrat by som ho nechcela nelubi sa mi ze tak hrkaju kolecka na ceste,to je taky kocik hned by som brala iny 😉 chvilu vydrzim a potom predam.ako inak je super lahky a tak ale tak tie kolecka su tak robene zalezi aj od cesty tu na slovensku 😉 tak to ste mali super noc aj ja ceeeeeeeeeeeeeem

michelleuk
26. apr 2011

@dzudka no to moja tak vzdy spi len obcas sa stava ze sa mi zobudi viac ako raz 😀

michelleuk
26. apr 2011

@basa23 jaj on ma male koliecka co?ja mam take velke ako na traktore dobre ze nie mne sa dobre na nom chodi ale je strasne velky a tasky do auta sa ani neda dat ☹ ozaj ty si kupovala niekedy veci na internete pre malu myslim ako pouzite oblecenie?

dzudka
26. apr 2011

@basa23 tak to super ste kupili ten tester 🙂

@michelleuk ja som obcas Lenke kupovala oblecko na mimibazare nejake pyzamo ale vacsinou to bolo ako nove to co som kupila teraz uz ani nekupujem lebo mam od kamosky pre nu 🙂 tiez ako nove
jasne ostatne veci kupujem normalne v obchode 😉

basa23
26. apr 2011

@michelleuk vies co raz som kupovala jej len saty.preco ides kupovat?inak mi mame oblecenie po susede,bratrancovi a sem tam kupime co treba alebo co sa paci.dnes som bola nakupovat jeden obchod som stihla mala tam lozila,cela spinava,muz ju skoro prevratil v kociku deees 😀

michelleuk
26. apr 2011

@dzudka no lebo som rozmyslala ze by som vozila s tadeto veci a predavala ich takto,tak len tak sa pytam na nazory...ja obcas kupujem na ebay neviem ci je aj u nas?

michelleuk
26. apr 2011

@basa23 tak to musela byt zabava teda ci 😀 ja moju uz musim priputat ked je v kociku lebo sa prevracia na brucho a snazi sa postavit 😅 a co si kupovala?nie rozmyslam ze by som predavala decke oblecenie uz som pocula ze sa u nas predavaju veci z anglicka.