Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
8. máj 2011

@basa23 no tam idem kde som robila pred tym ak ma nevihodia 🙂 no mala bude s marekom kedze on robieva od 14.00 alebo s mojou mamou ona robu az od 16;00...no a ja by som mala robyt od 8;30 do 12:30...takze tak ale este sa mi stale neozvali musimzavolat cez tyzden.

basa23
8. máj 2011

@michelleuk jaaj to len 4 hodky tak to mas ok to neni take strasne.to len teraz tak malo robit ze len 4 hodiny kym ti nepojde do skolky alebo to mas normalnu pracovnu dobu?

michelleuk
8. máj 2011

@basa23 nie normalnu som mala 8 hod denne,ale tu ked mas dieta tak si mozes sama urcit hodiny kolko chces robyt,ked bidem robyt 16 hod tyzdene tak mi aspon benefity nevezmu....budem robyt len 4 dni do tyzdna....boli sme vonku teraz je pekne aj ked trochu fuka ale aspon slnko svieti 🙂 mala mi zase obed nechcela len polku zjedla,ale to bude tym ze som jej rano piskoty dala 🙂 som jej dala flasu s cajom tak sa s nou hrala pocuvaj ani mililiter nevypila...a to mala flasu asi 5 min v ustach 😠

basa23
9. máj 2011

@michelleuk som sa sem vcera nedostala mala mala zachvaty placu od pol 9 do 10 sme ju uspavali neviem asi stolicky alebo ocaky musim jej kuk do ust.a vy aka noc?a tak to je ok 16 hodin do tyzdna

michelleuk
9. máj 2011

@basa23 ahoj no mi noc dobre celkom malu mi o 11 sused zobudil bol tu klopkat za cukor....skoro som s koze vyletela 😒 joj tak to ju musia bolet dasna ked jej stolicky idu...sranda vam uz idu stolicky a my len 2 zuby mame 😎

basa23
9. máj 2011

@michelleuk o 11 cukor?boze to je blaazon 😀 som jej kuk do ust ale nic som nevidela neda sa jej moc kuk no musim inak jej neak kuk do ust 😒 mala mi spi posledny spanok tak mam chvilu klud 😉

michelleuk
9. máj 2011

@basa23 no to su taky sibnuty ti anglicania...bola som von s malou zasla som 20 metrou od vchodu a zacalo prsat tak som musela palit naspet ☹ este ze som nebola daleko....moja tiez teraz spi uz asi po hodku....bude klud aspon 🙂 a to malej idu dole zuby alebo hore?mne sa zda ze malej pojdu asi hore ma tam take tmavsie dasienko no som zvedava...

basa23
9. máj 2011

@michelleuk neviem este som jej nekukla do ust teda kukla ale neda si takze nic moc nevidim 😒 ale jedine zuby z coho by tak blaznila vecer a strkala si celu ruku do ust.u nas je teplo,a zajtra ma byt este teplejsie.konecne 😀

michelleuk
9. máj 2011

@basa23 jej to zavidim 🙂 dnes som volala do tej roboty ze co sa deje ze preco mi nevolaju a ona ze zabudla ze mi chcela poslat dopis domou ze mi nemozu poskytnut tie hod o ktore zjadam ze maju pre mna pracu len na full time to je 40 hod tyzdenne 😠 pocuvaj mna skoro rostrhlo od zlosti ja ich idem na consil udat,nemaju pravo odomna ziadat 40 hod tyzdene ked mam 9 mes decko....som riadne nasrata

basa23
9. máj 2011

@michelleuk a nemozes si najst inde pracu?co budes teda robit pojdes ich udat?ja neviem ako to tam u Vas funguje v Anglicku ked mas tak male dieta.fuu nezavidim ti veru 😒

michelleuk
9. máj 2011

@basa23 no pojdem na taku organizaciu ktora sa zaobera pravami ludi a chcem sa odvolat alebo neviem co mozem sa na nich vy....t vies ale tam ide o to ze chcu aby som odisla sama lebo ked ma vyhodia tak mi musia dat odstupne....boze cely den len na nete sedim a hladam ☹ no uvidime zajtra pojdem tam s maou do toho centra co mi tam povedia....

basa23
9. máj 2011

@michelleuk len chod zisti si to.no sak to je najlepsie nech sama odides nech nemusia davat odstupne to su svine vsade to tak najradsej robia.len sa nedaj 😉

michelleuk
9. máj 2011

@basa23 😀 ved sa ani nedam idem ich udat za rasovu dikriminaciu 😀 😀 😀 ale nie to zartujem ale aj to by sa dalo kedze som zo slovenska.....moja pred chvilou zaspala no super zase vecer nebude chcet ist spat....mala ako?ozaj uz ti prisla ta trojkolka?

basa23
9. máj 2011

@michelleuk mne isla spat o 9 este sa enzobudila zazrak 😉 jeeej no to ti kedy pojde ted spat fuuu 😒 ani mi nevrav mam nerv neprisla som pisala tej pani mi napisala cislo podacie a uvidime zajtra snad sa nestratila 😠

michelleuk
9. máj 2011

@basa23 a nedala ju poistit?ved to bola dost draha zasielka...no moja uz tiez spi aj ked bez revu to nebolo hned ako mi zaspala na cecku som ju chcela dat do postielky a ona rev....tak som ju nechala revat ani 5 min a ticho zaspala 🙂

basa23
10. máj 2011

@michelleuk hej dala ju poistit tak uvidime dnes.no to som skusala minulu noc tiez mi robila ze som ju dala do postielky a plac no ale ona plakala dlhooo a nie a nie zaspat.tak opät musela na prse.

janurka
10. máj 2011

Ahoj maminky... ak sa vám páčia háčkované vecičky, skúste nakuknúť na túto stránku možno sa vám niečo zapáči ... Prajem pekný zbytok dňa so svojimi ratolesťami
http://www.facebook.com/pages/Háčkované-vecičky...

michelleuk
10. máj 2011

@basa23 no mi sme mali tiez hroznu noc o12 sme isli spat potom o dakej 1 sa zobudila a nie a nie spat len pri mne tak celu noc spala pri mne....a rano o pol 5 vstala ani pri mne nechcela spat tak som ju zaniesla dole....boze teraz som jej dala piskotu tak ju vsade rozmrvila ma vyruti asi....

basa23
10. máj 2011

@michelleuk takze nic moc noc 😒 dnes mala prvykrat obedovala spagety s kecupom a syrom,docela jej chutili 😉 kokso mna slahne stale nedosla ta trojkolka som volala na postu mam pockat do zajtra a ak nie tak musi ta pani spisat reklamaciu 😠

michelleuk
10. máj 2011

@basa23 spagety?a ako si jej ich dala pomixovala ich?no a potom ked spise reklamaciu tak co jej vratia peniaze v hodnote balika alebo co?ozaj a ako sa posiela na dobierku?no bola som dnes v tom centre ohladom toho prava ludi,no a tam ma len preobjednali do ineho centra zase ma slahne asi...ale co je dobra sprava tak som si zohnala aplikacku na dokument pre cestu malej stadeto 😀

basa23
10. máj 2011

@michelleuk nie len som jej ich polamala na mensie casti tak 3 - 4 cm.a zjedla nie vsetko ale väcsinu 😉 nie na dobierku prave to som posielala úpeniaze dopredu.doted sa mi to nestalo vzdy prislo.uvidime ale vyzera decentne aj mi odpisuje vsetko tak nemyslim ze ma oklamala predsa z Presova to je 450 km do BA tak uvidime zajtra.super gratulujem 😀

michelleuk
10. máj 2011

@basa23 dikes...no ja som malej polievku kuraciu robila aj zo zeleninou ako sa najedla tak mi zaspala som jej davala neskor obed lebo som bola dlho v mrste sa to predlzilo dost....uz hod je tvrda...pocuvaj aka velkost fotografii ide na pas nevies?

basa23
10. máj 2011

@michelleuk fuuu veru neviem 😉 moja sa uz kupe isla skor sa kupat lebo bola mrncava snad sa tam prebere 😉 boze u nas je uz take teplo ze normalne na kratase 😉

michelleuk
10. máj 2011

@basa23 no neviem teda budem musiet na nete kuk....moja este stale spi ju unavilo to mesto asi 🙂 no moja bola zla v meste sa stale otacala v kociku potom si lihala az tak ze jej nohy trcali von no hroza...ja tiez budem malu kupat ked sa zobudi necham ju este taku pol hodku a idem budit 😎

basa23
11. máj 2011

@michelleuk tuto noc spala docela ok len 2 krat hore sice buntosila o 5,potom o 6 ale este do 7 potiahla.aj ted rano dala 1 hod 40 min som kukala jak puk,som s nou bola chvilu vonku chodila za ruku asi ju to unavilo 😀

michelleuk
11. máj 2011

@basa23 no asi hej 🙂 no moja bola uz o pol 6 hore,sa tam po mne lepila tahala ma za vlasi tak som priatela zobudila a vyhnala ich dole 😅 a do pol 10 som spala 😎 marek jej aj ranajky dal ze jej prazenicu robyl z jedneho vajca ze ju celu skoro zjedla 🙂 nevedel ju udrzat v sedacke lebo ze sa otacala stale tak ze ju do klietky dal tam sa postavila a po stojacky jej daval jest... ja som skoro odpadla ked mi to vravell 😕

basa23
11. máj 2011

@michelleuk mi sme boli trosku vonku strasne je teplo u nas .u vas je ako?tu je ale 27 stupnov ak nie viac.zas mi spala pol hodku teraz poobede picne ma 😒

michelleuk
11. máj 2011

@basa23 no mi sme boli tiez von najskvor mrholilo tak som musela det plastenku a potom svietilo slnko tak som este malu aj vyzliekat musela 😅 a to je normalne vsak deti mavaju tie poobedne spanky ja som zevraj 4 hod spavala od 12-16....no moja by v zivote tak dlho nespala...ona max tie 2 hod....

basa23
12. máj 2011

dobre ranko
@michelleuk aka noc?mi docela ok 3 krat hore ale dnes vstavala o 6 aaach kazdy den inak vstava 😒 jeeej vcera si mala taak treskla hlavu o zem ze ma normalne tipel ☹

michelleuk
12. máj 2011

@basa23 Jaj no strach a hroza noc 😒 Mala sa o 4 zobudila tak som ju vzala k nam ze ju nakojim a on ani za boha spat ona si sadla a zacala sa hrat s perinou,uplne ako vyspata bola....tak som ju asi 15 min stale davaa lezat a ona si stale sadala a potom uz o ppol 6 zacala skakat v postielke tak som ju chcea dole zaniest ale sa mi nedalo ani zohnut tak ma tie krize bolia...to som sa v noci este budila kvoli strasnej bolesti co my isa do celeho tela od krizou som sa len stale prevracala...no horor ☹