Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
27. máj 2011

@dzudka nie neni jej to male.som jej pokupila tricka,klobucik.v tescu na zlatych som bola.aj mi mame plno ale ked ja neviem niekedy odolat tym veciam 😀 aj mne uz mala menej priberat zacala od 7 mesiaca,viac sa aj hybe nemusi to nic znamenat.minule niekde davali ze dieta vie kedy je hladne ze mavaju take dni ze proste nechcu mozu to byt aj zuby a cokolvek ine.mozno ted ma take dni a zachvilu ti bude opät pekne papat

michelleuk
27. máj 2011

@basa23 ahoj no moja tiez vstavala o pol 7 rano,a v noci bola 1 hore...inac moja sa zmesti aj do niektorych veci na 6-9 ale to bude asi tym ze tieto velkosti anglicke su o nieco vecie ako je uvedene,no ja som malej jahodu este nedavala a co mohla by sa vyhadzat s toho?

dzudka
27. máj 2011

@basa23 no ja tiez zvycajne neviem odolat a tak mame kvanta veci 😠 hruza s nimi...ale postupne vsetko davam prec...

baby dnes po dlhom case maly zjedol obed konecne....no ale som mu to vybrala z mrazaka zohriala a posmakovalo mu....
a zas mal sracku tak neviem co to dnes uz druhy raz riedke...

dzudka
27. máj 2011

@michelleuk my mame uz domace jahody nestriekane chcela som mu skusit dat...ale nechcel moc...tak neviem...

ako skusit mozes ale najlepsie domace nestriekane lebo ked kupujes su chemiou osetrene....
maly je zlaty tak sa posadi sedi ako dubbacik maly...a labzuje po izbe aj do kuchyne si zajde...

fu ale mame horuco....keby chcelo sprchnut z tych mrakov...na chvilku by sa osviezil vzduch...

jaj taky dobry obed som navarila...

Inak napr ja mam early days znacku z irska kupovane a maly nosi body 12-18 a je mu uplne akurat

basa23
27. máj 2011

@dzudka fuuu unavena som bola som s malou v hypernove kuk sa tam jasila v tom kutiku detskom co tam je.zas som jej kupila kratase kurnik 😒 ale tentokrat som si uz aj na seba nieco kupila 😉 muz mal radost 😀 super spapal ti vidis 🙂 a co si dobreho varila?aaach ja mam dietu nejest po 5 a sladke umieram jaka osm hladna aj ted musim cakat na veceru.noo ide statna burka tak sa dockas dazda 🙂

basa23
27. máj 2011

@michelleuk hej jahoda je alergen sa odporuca od roka az ale myslim ze to malo deti je alergickych na jahody si myslim 🙂 dnes som kupila taake krasne kratase malej ze aj ja by som take brala pre seba take kverinkove naaadherne 🙂

michelleuk
27. máj 2011

@dzudka Jej tak to je sikovny ked si uz aj sam sadne 😉 No mi jhody jedine kupovane ale ja ich nemam rada ebo su velmo umele 😉 Radsej domace....no s early days mam aj ja par veciciek ae vecinou na 9-12 ...a kde kupujes onlecko tu n bazary lebo ti niekto v irsku kupuje?

michelleuk
27. máj 2011

@basa23 jej tak super 🙂 Pridaj foto...ja som malej take trvistvrtove mencestraky ale uz davno kupila ale su jej velke na ase tak ich hadam ani neponosy lebo su na, 1, 😒 5-2 roky som sa sekla

michelleuk
27. máj 2011

@dzudka Ozaj prosim ta nevies kde by som mohla zohnat o nahradne suciastky ku kociku?ty mas tak ako ja si pisala zo striesky som stratia tu skrutko co drzi striesku s kocikom neviem co x tym

basa23
28. máj 2011

dobre ranko
@michelleuk to moja mama ked kupuje malej oblecenie tak vzdy velke naposledy saty kupila na 6 rokovsom myslela ze ma picne.ako ste spali mi ok 3 krat hore.vcera si suseda vsimla ze mojej malej idu 2 zuby ze ma navrete dasno.ale mne to mala nechce ukazat hned place tak uvidime.lebo je strasne uplakana posledne dni

michelleuk
28. máj 2011

@basa23 dobre ranko mne mala spala dobre len raz bola hore a o 6 uz vstavala s ocinom samozrejme 😀 😀 no tak isto aj priatelova mama ked nam poslala pre malu oblecko na 4 roky a to vtedy mala 4 mesiace 😅 no tak to uz mala bude riadna zubana 😀 my zatial stale len dva a ani neviem ze ci jej nieco ide neda si kuk

basa23
28. máj 2011

@michelleuk ted ma prestavku a potom jej pojdu naraz zuby uvidis.dnes sme malej kupili taky detsky nootebuk barbie sice od 4 r ale nevadi nebude brat ten moj.super 22 veci sa da nanom robit som zvedava ja k zareaguje ted spi este v aute-

michelleuk
28. máj 2011

@basa23 No to som uz aj j videla 🙂 Dnes sme boli v meste tak su tu kolotoce tak som bola na jednom marek bol s malou no ale to bol iny extrem som mysela ze s tade vypadnem boo to ako take kivado co sa kyvalo 360 stupnou dookola a ked si bola hore ak si bola asi 80 metrou vo vzduchu no riadne som chodit nevedela ked som s toho zispa 😀 😎

basa23
28. máj 2011

@michelleuk fuuuj to by som sa ja dogrcala veru 😒 malu som uz poslala nech ju muz okupe nech mam chvilu oddych 🙂 kokso dnes cely den pomaly prsi otras pocasie 😠

michelleuk
28. máj 2011

@basa23 no aj moja uz spi som ju dala spat o pol hodinu skorej lebo uz bola unavena a umrncana 🙂 no ved aj ja som mala na male ked som vysela v tej vyske 🙂 ale zajtra tam chcem ist aj s priatelom lebo sa smeje ze ako som sa drzala tych zabran cez prsia tak nech uvidi....

basa23
29. máj 2011

@michelleuk ja som na kolotoci uz nebola sto rokov 😀 ak oste spinkali mi ok bola hore o pol 12 a potom az o 4 45 a vstavala o pol 7 takze super spala

dzudka
29. máj 2011

@michelleuk moja vobec neviem kde skus vygooglit....my nastastie nemame problem so skrutkami ...ale nam uz par krat dusa praskla na kolesach lebo ved chodime aj do lesa 😀 no a duse kupujeme normalne v kaktusbike... 🙂 take ako su na malicke bicykle....

dzudka
29. máj 2011

@basa23 varila som morcacie masko stehono so zemiacikom a kus celozrnnej ryze som mu tam supla a zmixovala a zbastil to ...a masko som si dala zmrazit nech mam na par dni pre neho ked budem mu daco varit... 😅
inak chuti mu ta ryza aj len taka vcera este odjedal z nasho taniera...mnam asi zajtra si dame to iste teda tu celozrnnu ryzu a daco k tomu...

Len ked ho krmim musim na neho byt trpezlivejsia ...lebo ked mu chcem dat dalsie susto do ust lyzickou tak najprv sa odvrati a po chvilke az otvori usta...takze trpezlivo na neho...musim ist....

aj kasu mi spapal...
dnes bude mat este na obed to co vcera sa tesim dufam ze zbasti...

dzudka
29. máj 2011

baby inak maly je uplne des seria ako besny......sracky a v noci sa pokazili musi si cuckat furt ach asi mu idu zuby lebo ma take viac nadute opuchnute dasna... tak snad by to uz mohli byt zubale ked ma aj srajdy a tolko sme v noci hore... 😠 ☹

michelleuk
29. máj 2011

@basa23 ahoj moja tiez dobre spala 🙂 vstavala az o pol 7 a tereraz spi som ju dala o 14..tu dnes cely den prsi tak nic na praci len doma byt zase 😒

michelleuk
29. máj 2011

@dzudka jaj no dik no skusim nieco kuknut uz by som asi obydve tie skrutky vymenila nech su rovnake,,inaca aj ja si myslim ze malemu idu zuby ked ma sracku my mame len dva a dalsie ani za svet von 😒

basa23
29. máj 2011

@michelleuk u nas dnes krasne.sme boli grilovat na zahrade a gulas varit fuuu prezrata mala bastila domace jahody tam a cucoriedky 😀 ja tiez tak mi je zle,od zajtra dieta som dnes porusila som schudla za 6 dni len pol kila 😠
@dzudka ajaaj to budu zubale aj nam idu 2 ale klop klop zatial ok je

michelleuk
29. máj 2011

@basa23 jaj za 6 dni pol kila to je super to by som chcela to je tak akurat....ja mam teraz prezieracie obdobie doma je marek ma dovolenku tak aj mna brucho boli ale zo sladkeho 😝 😝 to sa neda ked mam takeho prajneho frajera

basa23
30. máj 2011

@michelleuk no sak aj moj vkuse daj si,daj si.a ptirom vie ze chcem schudnut 😠 kokso dnes moje dieta sa len raz zobudilo.ale zato o 6 uz bola hore.nevadi aspon lepsie spi.

dzudka
30. máj 2011

Jaj baby ja neviem ci mam nechat krpca revat v noci lebo on sa mi budi kazdu hodinu az hodinu a pol revom a ked mu nedam cecat ....uplne som mrtva z neho celu noc som vstavala a kojila a prekladala ale hladny nemohol byt lebo sa nasrotoval kase a aj nakojil ja uz fakt neviem co s nim....

no kiezby to boli zuby baby
@basa23 to si sa dobre nabastila, my sme vcera v zahrade vsetci boli bolo fajn ale som zmorena z nej a este aj noc mi dala...do tela..
@michelleuk to mas dobreho frajera 🙂

basa23
30. máj 2011

@dzudka aaach vam sa teda statne pokazili noci bohvie co ho trapi chudatko 😒 snad zuby to budu.fuu mi vrav ale chvalabohu som nepribrala a dne opät zacina dieta 😀

dzudka
30. máj 2011

@basa23 zevraj pri diete mozes mat jeden den ze zjes aj sladke...a nemalo by sa nic stat to sa vola ze odmenovaci den 😀

basa23
30. máj 2011

@dzudka tak potom som neporusila 😀

michelleuk
30. máj 2011

@basa23 no tak on si asi nemysli ze by si mala chudnut potom 😀 no moja bola tiez rtaz hore ale tiez strasne skoro vstavala a za to je cely den ako 100 certov 😠

michelleuk
30. máj 2011

@dzudka ahoj no to hej 🙂 no tie noci ti nezvidim a ako dlho to roby mozno ma len take blbe obdobie....ja malu nechavam revat ked este nespime ale ked sme uz aj mi v posteli tak ju berem k nam a v tom robym chibu 😠