• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máme veľké bábätko

16. mája 2017 
@dzudka co to tak dlho ved mali ma uz viac ako pol roka??a to si nebola u doktora s tym?
8. jún 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzudka ok tak pocakem kym bude chodit :slight_smile:

@michelleuk super uz ti pekne pije z flasky.neboj zachvilu sa rozchodi aj moja z nicoho nic v jeden den urobila krok a uz to slo
8. jún 2011 o 22:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nám je půl roku a vážíme 8,13kg,71cm,taky mi říkají že je to kus baby,ale nezajímá mě to..dítko to vyběhá,lepší než kdyby strádalo...jen ať mu chutná mlíčko(já teda kojím a tu radost si neodepřu) :slight_smile:
8. jún 2011 o 22:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agatkamimi my sme boli vcera na poradni a syncek ma 8390g a 74cm :slight_smile: ale mne sa vobec nezda byt tlsty, len dlhy :grinning:
8. jún 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jako u nás...taky říkají že je dlouhá :slight_smile:
8. jún 2011 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 no ved uz sa neviem dockat moja dnes uz o pol 8 isla spat co je o hodinu skorej ako normalne :slight_smile: som zvedava kedy sa rano zobudi :confused:
8. jún 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk bola som u dr. ako to nebolo furt silne sa striedalo silne so spinenim ano krvacala som 7mes od porodu ked ratam aj sestonedelie som tiez cele... :angry:
9. jún 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk no kedy ste rano vstavali?mi o pol 7 ale v noci bola hore 5 krat unavena som jak kon :frowning2: boze u nas leje,cely den ma prsat :angry:
9. jún 2011 o 06:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk tak co ako vstala...?
ja som hore maly este spi...ale som ako na ihlach lebo ostal vo velkej postely aby mi nezgidzol dole...
9. jún 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzudka No moja uz o 5 rano my skakala po hlave :confounded: Tak som ju do klietky zaniesla pustila jej rozpravky a tam sa hrala :slight_smile:
9. jún 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 Ahoj no moja stavala o 5 ale. Uz od 4 som ju ceckovala nech spi so mnou ale prd stae sa budia a ked sa uz zacala hadzat do perin a natahovat mi vlasy som ju dole zaniesla..moj jej teraz dava jogurt tak uz vydim aka bude cela spinava :angry:
9. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ďakujemééé. aha tak toto tvoje bejby bude mať v roku podľa mna 12 kg. ale to je v poho nič si z toho nerob. čo tam po kilách to tie deti zhodia. aj vy sa držkajte a viel spass. :slight_smile:
9. jún 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 to su krasne miery....si to uzivaj. Deti su radost aj radost. Aj ked ja hovorim niekedy mi tak nervy tiekli, vlastne som ich ani nemala uz potom...ach jo. A dakujem. petra mala v roku 10 kg...takze Vivi ma pekne viac, ale to vooobec neva....hlavne ze prospieva pekne. A ked ti niekto bude pindat ze je "pri sebe"...sa vyprdni na to a mysli si svoje, to je slepa zavist.
9. jún 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk jeej to ste vcera pekne skoro vstavali.aaach moja dnes vstavala 5 50 som jak mechoom udreta.stale sa v noci budi strasne zas zacinaju tie otrasne noci :angry:
@sranda dakujem :slight_smile: donedavna som riesila tu jej vahu ale uz kaslem nato.uz chodi zachvilu to vybeha :wink: hlavne ze je zdrava.stale pocuvam ze je neaka velka,ale uz kaslem nato.a pritom lekarka mi povedala ze je ok ze ma trojnasobok porodnej vahy.
10. jún 2011 o 06:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 Cauko no mi sme vstavali rano o 7 taka normalka mala je uz od rana ako 100 certou tak je zabava :angry: Dnes u nas svieti slnko tak konecne mozme ist von bez obavy zmoknutia dufam ze to vydrzi aj na vykend :slight_smile:
10. jún 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tu cely den pokusam dostat nesiel mi net a potom elektrika bolo vypnuta...

baby robila som tu hmotu na potahovanie tort z cukrikov...potom poslem foto vytvoru....korpusy som vcera piekla
a dnes plnit ked pride muz domov a potom vecer ked zaspia deti bude zdobit...drzte palce nech sa podari... :wink: podaria teda dve torty budu...
10. jún 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne vstal maly okolo 7.20 ale zaspal vecer o 20.30 ale cez den moc nespal -.-.-a v noci bol dost casto hore...
ach nech uz je vonku ten zub ...nech ma netrapi...
10. jún 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzudka potom foto :grinning: urcite sa podari drzime palce :slight_smile:
@michelleuk aaach mi vrav moja je taka zla.dnes mi uz 2 krat spala.strasne je dnes mrzuta ma picne uz
10. jún 2011 o 18:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 No moja dnes prave nechce spat som ju dala spat a len co som odisla s izby tak rev po 5 min pochopila ze to nema zmysel tak zaspala ale to tiez len na 15 min..to do kopy vsetko inac uz asi prichadzam o mlieko lebo vcera ked som ju kojila vecer tak nie a nie docucat :angry:
10. jún 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 jasné ved toto ti hovorím, že sa vyprdni na tie sprosté reči a hlavne sú to prázdne reči že je dobre živená a podobné tliachaniny. jednoročné dieťa môže mať 8, ale aj 12 kg. Máš recht.
10. jún 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelleuk aa snad nie kup si homeo na mlieko,pi vela mlieka,vody hlavne a mozno zachranis.mne uz mala spi hodku kazdu chvilu cakam zobudenie.
@sranda tak,tak :grinning: aj ja som bola buchta ked som bola taka mala a ted uz nie som :slight_smile:
10. jún 2011 o 22:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 Moja uz tiez spi a biesco mozno sa mi aj preto menej roby lebo uz mala len 4 x5 cuca mozno to ma byt tak :wink:
10. jún 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk no konecne doma sme boli na rybach za dedom Vivininym taka som unavena vivina jak ciganka spinava.u nas je pekne teplo ale fuka a u vas ake mate pocasie?
11. jún 2011 o 15:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 ahoj nam tu cely den svieti slniecko mame pekne,mala je dnes zazracne dobra ani ju nespoznavam normalne :grinning: rano sme boli v meste tak mi cele 2 hod spala az na malu scenu v meste kde sa rozrevala tak ze sa ludia za mnou obzerali tak super :sweat_smile:
11. jún 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk aj moja je dnes ok neni ani taka uplakana nic.ted sa hraje v bazene na balkone.aaach zas ma boli hlava aj vecer som mala taku migrenu :unamused:
11. jún 2011 o 17:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 No moja beh v choditku a demoluje obyvacku :slight_smile:Joj tak to musite mat teplo ked mate bazenik mas super ze sa ti zmesti bazen na balkon my mame taky malicky balkonik :confounded:
11. jún 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk nemame najväcsi balkon ale zmesti sa tam ten bazen taky okruhli staci :slight_smile: to mate vlastny byt alebo podnajme?
11. jún 2011 o 18:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 co si v podnajme ved za podnajom platime 420+200 za takyto byt by sme aj 80 000 zaplatili,,,
11. jún 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk jaaj myslela som to tam je pekne drahe kokso.jak tu na slovensku pomaly :wink:
11. jún 2011 o 19:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basa23 jaj tak u vas v blave to verim ale mama co ma byt vo zvolene vlastny tak plati inkaso 120e co je v pohode nie?a to ma 2 izbovy byt,a co predavate byt?
11. jún 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok