Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

jajuska1411
15. jún 2011

@dzudka no ved uvidime 🙂 ty len 4 ja mam navyse 7 plus este 3 co by som chcela zhodit takze dokopy nejakych 10 😠 😖

michelleuk
15. jún 2011

@basa23 No my sme dosli z mesta jasne ze sme zmokli, este ze nosim plastenku pre malu stale som jej v meste dala taku buchtu such bola taka zamrvena jak nikdy 😉

basa23
15. jún 2011

@michelleuk kokso tam u Va kazdy den prsi? 😉

michelleuk
15. jún 2011

@basa23 No da sa to tk povedat uz ani nepametam kedy bol cely de bez dazda..

basa23
15. jún 2011

@michelleuk to by ma piclo z takeho pocasia.musite ujst do inej krajiny 😀

michelleuk
15. jún 2011

@basa23 no uz aj ja to tak pomali vydim 🙂 no moja uz o 8 isla spat bola daka unavena zase bude rano skoro hore 😠 basi za kolko dni pride balik na slovensku ked posielas?

basa23
16. jún 2011

@michelleuk no co ako ste spali?kedy ti vstavala?mala bola tuto noc 5 krat hore a vstavala o pol 7.no zalezi akou treidou posielas ked prvou tak do 48 h a 2 triedou do 72 hodin

michelleuk
16. jún 2011

@basa23 Jaj ani nehovor hororova noc mala sa budila od 12 do pol 3 stale ani nespala najskvor mrncala v postielke a ked som ju zobrala ku mne tak lozila po postei a lihala si na mna ze som sa ani pohnut nemohla no hroza....no baliky uz prisli uz som sa normalne bala lebo som ich minuly tyzden v utorok posielala....ae uz mi pisali vsetko js ok 😖

basa23
16. jún 2011

@michelleuk no tak hrozna noc aj u vas?jeej si nieco predala?super 😉

michelleuk
16. jún 2011

@basa23 No sa mi to rozbieha 🙂 Pocuj je na slovensku znackaGio-Goi,DKNY, aka je draha ak poznas a este Mexx,lebo mam taku novu bundu a neviem za kolko ju mam dat 🙂

basa23
16. jún 2011

@michelleuk fuuha tie znacky mi nic nehovoria veru.skus v google to vyhladat tie prve dve znacky tu myslim ze niesu ale ta Mexx tusim hej

michelleuk
16. jún 2011

@basa23 no uz som sa kamosky spitala ona je taka znackova maniacka 🙂 moja teraz spi uz asi pol hodku tak mam aspon klud 😅

basa23
16. jún 2011

@michelleuk moja sa uz kupe.dnes malo spala bo sme boli u svokrovcov tak som zvedava kedy pojde spat 😒

michelleuk
16. jún 2011

@basa23 No moja sa teraz zobudila,boze neviem co jej mam dat na veceru kasicku som zabudla kupit 😒 Asi jej dam joggurtdufam ze jej bude stacit 😕

basa23
16. jún 2011

@michelleuk aaa urcite ved potom este jej davas didu úred spanim nie?

michelleuk
16. jún 2011

@basa23 no jasne ved inak by nezaspala 😅 inac som rozmyslala ako to bude ked uz nebudem kojit co uz len potom budeme mat s tym spanim 😖

basa23
17. jún 2011

@michelleuk no to aj ja som rozmyslala.par dni si poplace a pochopi ze treba uz zapavat bez cici.vela mamiciek tym uz tak presli budeme musiet vydrzat.aach tolko veci tolko navarit musim ze neviem co skor 😒

michelleuk
17. jún 2011

@basa23 Jaj uz sa chystas na oslavu?mla bola len raz hore ja som v noci zaspala pri telke tak ma az priatel rano o 4 vyhnal do posttele ako prisiel z roboty 😔 Ale inac som si dobre pospala 😀

basa23
17. jún 2011

@michelleuk hej hej lebo uz zajtra to vypukne 😀 strasne vela toho musime porobit vyprazit 30 reznov,4 kg salatu.chlebicky,henry vajcia aaaaach keby to mal kto urobit bola by som rada 😀

michelleuk
17. jún 2011

@basa23 neboj vsak muz ti pomoze 😀 moja prave zaspala a to som chcela ist prave do mesta no nic teda 😝

princeznal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja11nr
17. jún 2011

ahojte, našla som túto tému, lebo na nášho Adama to sedí ako uliate...narodil sa s pôrodnou váhou 4500 g a 56 cm (prirodzený pôrod🙂, keďmal pol roka mal niečo cez 10 kíl a moja svokra do mňa stále hučala, aby sme mu nedávali toľko jesť...Dnes má Aďo takmer 2 roky a má 95 centy a 15 kíl...stále vraj veľa je, aj keď mne sa to nezdá...je možno závislejší na mlieku oveľa viac ako iné deti...Potrebovala by som poradiť, ako odpáliť dôtieravé otázky o výške, váhe a výžive🙂

dzudka
17. jún 2011

@maja11nr ahoj podla mna k jeho vyske ma celkom v pohode vahu...je vysoky...takze podla mna ok a mlieko nech pije ked chce co by ine matky dali za to aby im detsko vypilo mlieko...
takze klud a nech sa svokra nestara do toho ci je alebo neje...pokial sa neprejeda sladkym tak je to ok ...zelenina ovocie mlieko a ine je ok len ak je sladke tak nedavat ... 😀

dzudka
17. jún 2011

@basa23 no co ako priprava potom daj vediet ked bude po ako dopadlo a aku to tortu dala svokra piect posli foto 🙂 nech viem ci by som aj ja taku upiekla 🙂 😅 😀 teda vedela upiect...

ja som vcera a dnes zavarala lekvar , vcera som aj bola cvicit po sto rokoch pilates este dnes ma bolia brusne svaly dole v podbrusi...jaj musim zacat cvicit...este aj vybavovacky ledva som vcera par poharikov lekvaru zavarila...a dnes vacsiu cast z 5l mi vyslo 19poharikov ach som sa ale narobila...

JAJ baby mne maly sa dost budi fakt je to velmi tazke dnes som mu supla viac kase potom kojenie pekne zaspal sam v postielke...supla som mu aj nurofen sirup mozno nejak zabere uvidime odskusame lebo uz fakt nevladzem...

bebaa
17. jún 2011

@maja11nr ahoj, moj ma pol roka 10 kilov a 71cm....prestal ti potom tak priberat? ja si myslim ze to bude stale tak priberat, a ked bude mat rok bude mat 20 kil 😀 😀 😀 😀 😀 v stredu ma seklo v krizoch, to z toho ze taku vahu musim prevlakat....

bebaa
17. jún 2011

baby, poradte mi nejaky dobry golfac, co unesie mojho syna, aj ked bude mat rok a pol...teraz ma pol roka a vazi 10 kilov

tanija133
17. jún 2011

@bebaa https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/baby-jogger-city-mini/ diskusia o nom, a tu je http://www.kocikovo.sk/product/baby-jogger-city... ma nosnost do 22 kg....moj maly ma tiez uz od pol roka 10 kilov a ja len dufam ze sa to zastavi, pretoze uz som kupila dalsi kocik ktory ma nosnost do 15 kg..... 😉

bebaa
17. jún 2011

@tanija133 NA tu diskusiu som sa nedostala....ten kocik je krasny, ale drahy....ja to chcem tak max do 100-150 euri...ako buginu, lahku, do auta....ty si aky kupila?

tanija133
17. jún 2011

@bebaa no malo kocikov je s takouto nosnostou....tak si tu diskusiu najdi tu na Mk, fakt vypada byt dobry....je to ako golfac do auta.....zasa treba mat poriadny kocik pre nasich mackov a myslim ze to nie je az tak vela za dobry kocik....Ja som kupila Bugaboo bee plus...no je drahy ale je to moja srdcovka... 😉