Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
4. júl 2011

@dzudka joj no ja toho asi vela nenapecjem moja mama bude piect 🙂 alebo niejaku kupime..

basa23
4. júl 2011

@dzudka super si oddychnes 😉 predsa lepsie menej sil na jedno dieta 🙂
@michelleuk uvidis zachvilu a potom vam pojdu naraz zuby jeej vy uz mate zachvilu rok ale to uteka zachvilu ti aj chodit zacne

basa23
4. júl 2011

@michelleuk jeeej dnes mate presne 11 m gratulujeme 😀

michelleuk
4. júl 2011

@basa23 ty ved ja som na to uplne zabudla ze dnes je 4 😕to som teda matka...no uz o chvilu rok boze to tak rychlo leti

basa23
4. júl 2011

@michelleuk ale v pohode to aj mne sa stavalo 😉

michelleuk
5. júl 2011

@basa23 cauko ako ste spali?mi dobre mala len eaz hore aj teraz spi na ranajky som jej dala chleba z maslom uz nikdy viac cela bola od masla 😒

basa23
5. júl 2011

@michelleuk a docela dobre bola hore 2k rat a rano po pol 7 vstavala.ted uz spi zas.ha no tak to ano nevadi ved pracka opere a ostatne mama utre 😉 musi kostovat maslo 😀

michelleuk
5. júl 2011

@basa23 no asi tak ved aj ju som chcela normalne oprat 😀

basa23
7. júl 2011

@michelleuk ahoj ako?fuj u nas je take teplo otrasne.30 stupnov.vy mate ake pocasie?ako mala spinka?mne hrozne stale hore a skoro vstava 😠

michelleuk
7. júl 2011

@basa23 ahoj u nas prsi vcera som bola na poste slnko svietilo a ako som uz 5 min od domu bola som zmokla jek nikdy pred tym...no malu so vcera o pol 8 davala spat uz o 4 bola hore ale som ju do obyvacky dala a rozpravky jej pustila 😅 inac uz rozmyslam ze aj ja prestanem kojit len neviem co budem robit v noci 😝 vy ste na tom ak s kojenim?

basa23
7. júl 2011

@michelleuk ja este kojim ale od pondelka chcem odstavovat tak uvidime.jeej o 4 tak to pekne skoro buntosila noa ale ti isla aj skoro spat tak to sa nedivim

michelleuk
7. júl 2011

@basa23 no ved ani ja pocuva a co budes malej davat v noci ked sa zobudi a ako ju budes uspavat?ja toto stale riesim

basa23
7. júl 2011

@michelleuk no uvidim ak bude moc plakat tak cajik alebo UM mlieko ak nebude chcet tak ju necham plakat prve noci budu hrozne ale vela znamych mi povedalo ze decka sa vyplakali par noci a pak pochopili a uz sa nebudili 😉

michelleuk
7. júl 2011

@basa23 no to aj moj priatel je takeho nazoru dame ju do inej izby a tam nech aj steny bura krikom....moja teraz zaspala som zvedava ze na ako dlho 😝 a zacnes brat nejake mlieko na zastavenie laktacie?mne sa dako vela zacalo robyt posledny tyzden bohvie preco?

basa23
7. júl 2011

@michelleuk mozno vela pijes,alebo vela mliec.vyrobkov jes tak preto.nie musim sa spytat kamosiek ktore prestali kojit ze ako sa zbavili mlieka ale viem ze nic nebrali na zastavenie.

michelleuk
7. júl 2011

@basa23 no ja som o tom uz hladala aj info na nete tak ze spat na bruchu zvezovat prsia matovi caj a nejake homeopatika....no myslim si ze to bude tim jednim zase som sa dako rozjedla

basa23
7. júl 2011

@michelleuk ach ja uz od pondelak nejem po piatej a sladke aach umrem ale musim schudnut 😀

michelleuk
7. júl 2011

@basa23 no aj ja si to stale hovorim a stale nic nie a nie sa do toho donutit 😲 mala mi uz spi hodinu teraz idem na 4 dni k mame tak som zvedava ako to tu bude vyzerat ked tu 4 dni nebudem 😝

basa23
7. júl 2011

@michelleuk muz bude doma?mama byva niekde blizko teba?

michelleuk
7. júl 2011

@basa23 no marek bude doma lebo roby a mam tam ist na 4 dni lebo mamin priatel ma ist na slovensko a mama sa boji sama doma 😕 no mama byva asi tak 15 km odomna ja byvam v meste a ona na dedine

basa23
7. júl 2011

@michelleuk jaaj to je kusok,to aj moja mama sa bala byvat sama doma ale uz ju to preslo 😉 aach moja je taka mrchava

michelleuk
7. júl 2011

@basa23 no moja bola dnes celkom dobra poobede mi riadne do pol 6 spala som nechapala 🙂 teraz som ju tiez dala spat za ziva z v pohode som ju dala do postielky a zatial je ticho nevola ma 😀

basa23
8. júl 2011

@michelleuk ako ste spinkali?mi hruza a uz o 6 hore.fuuuj uz je ted u nas 19 stupnov dnes bude vypek 😒

dzudka
8. júl 2011

Baby ahojte
mne sa ani pisat nechce malemu ide dole jednotka v poradi 4zub je to des len by sa v noci ceckal a hrozne spi cez den vcera len 3krat 30minut a to mu aj dlho vecer trvalo kym zaspal a uz je rano hore o 5.45 ☹ uplne som nervna z toho ze to spanie je take otrasne este aj dcera zle spi teda rano skoro vstava a cez den nechce spat...je to na prd ja chcem volno 😖

dzudka
8. júl 2011

nastastie som uz zdrava ale uplne ma stve to ze moje deti nespia 😠

michelleuk
8. júl 2011

@basa23 no ani nevrav mala zase o pol5 hore ani za nic spat tak som ju dole dala uz ju musime dat do vlastnej izby 😒

michelleuk
8. júl 2011

babi daate mi hlas??sutazime o fotak len kliknite na linku a dajte ze sa vam paci moj prispevok dikes https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-so-samsung/ako-zvladnut-fotoaparat/

basa23
8. júl 2011

@michelleuk tak tak skus ju dat do vlast.izby a bude.mozn obude spat lepsie.kolko mate izbovy byt?

michelleuk
8. júl 2011

@basa23 dikes za hlas 😉 no mi mame 3 izbovy ale byvame len v jednej izbe no ved ju asi prelozim len neviem ako budem spat s vedomim ze neni pri mne neviem asi az ked ju nebudem kojit lebo teraz sa aj tak budi na kojenie a vies sa mi nebude chciet sediet o pol 5 v druhej izbe kym sa uspi 🙄

basa23
8. júl 2011

@michelleuk ja keby som mala navyse izbu hned je tam no co uz musime pockat kym kupime 3 izbovy 😀