Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
8. júl 2011

@basa23 ale chceta sa stahovat?moja spi teraz tak som zvedava do kedy vcera mi spala do pol6 😉 mohla by aj dnes boze ja uz neviem co malej davat na veceru kase uz velmo nechce...ty co davas malej?

basa23
8. júl 2011

@michelleuk hej chceme kupovat väcsi 3 alebo 4 izbovy.ja som ted malu uspala nie a nie spat.ja davam malej jogurt,banan ako kedy .dnes mala prvykrat krupicovu kasu tak som zvedava na vecer

michelleuk
8. júl 2011

@basa23 ale aj ja som dnes malej dala grisik moja uz mala aj pred tym ale vzdy ju s neho riadne prezenie 😅 ja som dala malu spat este nespala som ju dala do postielky ona sa len prevalila na brucho a spala 😵

basa23
9. júl 2011

@michelleuk ako ste spinakali?mi tak isto este aj horsie takze ta kasa ziadny efekt 😒 a o 6 vstavala uz.

michelleuk
9. júl 2011

@basa23 no moja tiez ani neviem kedy vstavala bola este tma v noci sa bidila stale no amen som ako kladivom buchnuta 😅 ale konecne svieti slnko takze aspon to 😀

basa23
9. júl 2011

@michelleuk fuj mi vrav u nas dnes ma byt 33 stupnov hroza ake teplo.na skapanie 😉 mala mi uz ted spi tak pije mkavau v klude 😀

michelleuk
9. júl 2011

@basa23 no my sme sa uz k mame premiestnily tak mala je na dvore a pojeda datelinu 😀 no som to zariekla lebo rano som do mesta prisla tak som skoro zamrzla 😝 ale uz je teplejsie tu u mami

basa23
9. júl 2011

@michelleuk fuj u nas stale vypek.mala stale spotena.ted som ju uspala znicena je z toho tepla 😒

michelleuk
9. júl 2011

@basa23 NO MOJA SA TERAZ PRAVE ZOBUDILA LEN HODINU SPALA DUFAM ZE ESTE BUDE SPAT

basa23
9. júl 2011

@michelleuk no moja sa neak nehrne spat este stale je hore 😒

michelleuk
9. júl 2011

@basa23 ahoj no moja uz spia ale akurat sa zobudila a reve 😒 ale nejdem k nej lebo by som ju zase 2 hod uspavala 😝 a co je taka plna energie dnes 😅

basa23
10. júl 2011

@michelleuk no mi sme uz doma malu som horko tazko uspala.potom sa vyspi a letim do banky tta sprosta banka mi skoncila karta a neposlali mi novu 😠

michelleuk
10. júl 2011

@basa23 no my sme doma uz tiez to sa nedalo u mami tam je strasna nuda skoro som sa scvokla este k tom na dedine takze ani jeden obchod v okruhu 2 km.....som usla domou 😅 jeden den sa da vydrzat ale do utorku by mi siblo 🙄

basa23
11. júl 2011

@michelleuk ja som bola u mami a mne tam bolo supe tiez dedina ale dalo sa lepsie nez velke mesto 😉 ako ste spali?mi ok 2 krat hore.

michelleuk
11. júl 2011

@basa23 no my sme tiez dobre spali sice mala asi o 6 uz bola hore ale pustila som jej rospravky..boze u nas zase zatiahnute a vecer ako vzdy bude slnko svietit 😅

basa23
11. júl 2011

@michelleuk u nas je sem tam zatiahnute ale hrozne teplo.och dnes som chcela odstavit nula bodov zjedla chleba za hodku chcela cucat som ju nechala plakat,zachvaty tak nakoniec skoncial na cecku.UM nic vobec mi nechcela och tak skoro to nepojde ☹

michelleuk
11. júl 2011

@basa23 no inac aj tu sa uz vyjasnilo sme boli v meste dostala som darcek od frajera tak super 😉 no a kolko krat este kojis denne?skus to obmedzovat cez den a potom uplne ja kojim uz len rano a v noci a obcas poobede.

dzudka
11. júl 2011

@michelleuk a mala ti vydrzi kukat rozpravky mojho krpca telka nebavi....aj ked mame s Lenkou pustenu on si robi svoje a vobec nekuka-.-...ved je este maly....
@basa23
ahojte vidim ze tu preberate spanie a vstavanie ....no Lukas aj vcelku dobre spal ale asi preto ze som zas odisla do obyvacky sme spali s muzom tu v obyvke tak prvu noc spal dobre bol len 2krat hore ale uz o 6tej hore a tuto noc bol tri krat hore ale tiez dobre este potiehol do 7dmej ale spala by som viac lebo sme zavarali neskoro sli spat som uplne zmordovana...unavena z tolkeho robenia....

dzudka
11. júl 2011

@michelleuk dala som ti hlas 🙂

michelleuk
11. júl 2011

@dzudka jej dikes 🙂 no moja kuka strasne rada hlavne reklamy su jej oblbene sa na nich smeje a rano rozpravky hlavne rada kuka pepa pig a dake kvety rospravajuce velke ani neviem co to zac 😅

basa23
11. júl 2011

@michelleuk no u nas prsi ale je strasne dusno.aky darcek si dostala?mas sviatok?no dnes som kojila 2 krat a to vzdy ked sla spat.
@dzudka a to ti docela pekne spinka.mi sme raz skusili ze som sla do obyvacky ale nic nepomohlo 😒 u vas to ale zabralo super.

michelleuk
11. júl 2011

@basa23 nie nemam sviatok ze len tak dotala som parfem a rabita(vibrator 😉 no u nas je pekne teraz slniecko vyslo tak super ja som malu kojila len raz dnes rano o 4..

basa23
11. júl 2011

@michelleuk ha pekne 😀 napis mi kedy,co a kolko ti mala papa.jej jedalnicek dakujem 😉 ci jej nahodou nedavam malo 🙂

michelleuk
11. júl 2011

@basa23 😀 som si ho vydupala 😅 😅 ok tak o 5:kojim potom ju dam do obyvacky,9:00 ranajky vecinou mlieko a cerealie,potom o 11 kojim ale vecinou buchtu jej daku dam lebo sme v meste,13:30 obed to zje cely vecinou kupovany,15:30 kojim ,to ide spat potom o 18:30vecera kasa alebo ovocie a medzi pol 8 a pol 9 ide spat to ju kojim....neviem ako na to kukam strasne vela jedava 😅

basa23
11. júl 2011

@michelleuk a nie podla mna to neni vela.ja som jej dnes na ranajky dala chlebik,syr a rajcinu.potom som ju o 10 kojila.o 12 obed ale nezjedla neak vela.potom o pol 3 asi pol bananu.a ted jej dam trocha vyzivy a vecer jogurt a spanok mlieko.no som zvedava ci nebude chcet medzitym cecat

michelleuk
11. júl 2011

@basa23 viesco moja uz to kojenie velmi ani nevyzaduje uz aj kebyze jej nedam tak si myslim ze je ok...no ale vies predsa vecer je to pohodlnejsie len cicok vytiahnut 😅 inac ja malej casto davam aj len tak pomedzi hocico nieco co ja jem ona hned tiez musi mat...ozaj ako mala neprehnalo ju s tej kase?ja malej davam na ranajky uz normalne mlieko do vlociek

basa23
11. júl 2011

@michelleuk hej aj ja som chcela ale neviem ci by sa z tych vlociek mi najedla.to su neake sladke vlocky alebo myslis tie ovsene vlocky?nie neprehnalo v pohode.aj ja jej davam behon dna ked zobre 😀

michelleuk
11. júl 2011

@basa23 viesco ja malej davam Witabix to nie su vlocky ale je to ako pomlete vlocky a su uplne bez chute ja jej davam 1 a pol todho obdlznika trochu mlieka a do mikrovlnky to tak zmekne a napuchne ze je to ako kasa ale je to bez chute

basa23
12. júl 2011

@michelleuk aaach uz od 6 je hore to decko mna uz z nej picne.vcera sme kojili 4 krat som zvedava na dnes

michelleuk
12. júl 2011

@basa23 ahoj no aj moja dako tak vstala ona sa uz normalne pyta dole do obyvacky ked vstane 😉 a co jej davas na pitie?skusala si jej dat detske dzusiky s vodou ja take kupujem v ppolskom obchode a davam jej to s vodou prefdavaju aj na deti od 4 mesiacov mozno s tym by si ju zakecala na chvilu od mlieke 🙂