Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
22. jún 2011

@michelleuk ako ste spali?mi nic moc mala casto hore a uz 6 10 vstavala.taka som unavena 😠

dzudka
22. jún 2011

@basa23 ahoj no tak ja som maleho nechala trocha plakat lepsie povedane ked sa zobudil v noci som neskocila hned k nemu ani nejak nereval skor mraukal ale len chvilku a tak som to robila skoro celu noc ved to neni normalne aby vies si zo mna robil cumel a cical furt...tak som ho kojila za celu noc teda minulu len o 2.15 a potom o 5tej ale ti poviem pravdu ze som celu noc bola hore lebo on fakt kazdu ho dinu hore bol...a to sme vcera rano cestovali ach jaj ku kamoske rano som uz o tej 5tej vstala jeho som budila o 5.45 a cestovali sme do castej za kasmokou...a tusim to zabralo lebo dnes sa zobudil len o tej 2 a o 5tej a rano vstal o 7dmej lebo vcera siel neskor spat...
uvidim ako sa to bude vyvijat a potom mu asi zrusim aj kojenie o 2.00 a bude len nad ranom sa kojit... 🙂 teda dufam ze sa nam to podari...
ale za to cez den sa viac koji ale to neva lebo dufam ze po nociach sa vyspim...

michelleuk
22. jún 2011

@basa23 No moja o 3 stae sa len k nam tahala opica jedna

basa23
22. jún 2011

@dzudka aach mi vrav aj moja v noci x krat cuca aj ja by som ju nechala keby len mrncala ale ona zacne straasne plakat 😒 no uvidim od 1.7.idem skusit prestat kojit aach bojim sa toho dna neviem si to predstavit pri nej no ved uvidime 😉
@michelleuk ha zacina neak buntosit mala 🙂

michelleuk
22. jún 2011

@basa23 no ved to normalne striehne na to ked ideme spat aby sa mohla dostat k nam do postele rozmyslam ze ju uz asi dame di inej izby

dzudka
22. jún 2011

@michelleuk tak ju dajte do druhej izby mozno prespi celu noc a bude jej lepsie nebudete sa navzajom budit...

michelleuk
22. jún 2011

@dzudka No ved to aj hadm spravim lebo ona normalne sa laci k nam

basa23
22. jún 2011

@michelleuk presne ja by som ju dala do inej izby nech si zvyka.mi tu v 2 izbo.ju nemame kam dat 😉

michelleuk
22. jún 2011

@basa23 No chuda ju odstrcim od nas inac to sa ani ja poriadne nevyspim ked nebudem vydiet postieku pri sebe 😖 No chcela by som sa vyspat ae neviem bojim sa predsa nema ani rok este

basa23
22. jún 2011

@michelleuk jaaaj ja keby som mala izbu navyse tak je uz davno tam vela mamiciek to tak robi co poznam uz davno a su mladsie nez michell 😉

michelleuk
22. jún 2011

@basa23 no uvidime 😉 boze moja spala len hodinu a uz nechce no co aspon bude vecer unavena 😀

dzudka
22. jún 2011

@michelleuk neboj nic sa jej nestane normalne ju s postielkou presun do izby ja som tiez dceru presunula ale uz mala daco po roku....
a neviem ako s malym to spravim kebyze mam navyse dalsiu izbu dam ho uz asi aj teraz.... 😀 ale nie...

michelleuk
22. jún 2011

@dzudka no ved uvidim ak aj tato noc bude taka zla tak zajtr uz cestuje 😅

dzudka
23. jún 2011

Baby dobre ranecko 🙂
@michelleuk
@basa23
ja som dnes po skoro 9mes. vyspana do ruzova baby maly mi spinkal celu noc jupiiiiiiiii stalo to za to ....
spal od 20.00 - 5.30 potom som ho nakojila este zaspal supla do postielky a spali sme do 6.30 znova nakojila a spali sme vo velkej este do 7.30 jaj baby uplne uzasne....sa tesim tomu velmi
Prajem to aj VAm dievcata...

dzudka
23. jún 2011

ale spal mi len vcera cez den 3krat 30minut tak asi dospaval den v noci...

michelleuk
23. jún 2011

@dzudka Jej tak to mas super moja tiez ako bola mala tak spala ceu noc teraz ako je vetsia rak uz spekuluje 😅

basa23
23. jún 2011

@dzudka jeeej to je super gratulujem aaach ja sa toho asi tak skoro nedockam 😒
@michelleuk aspon ked bola mala ti dobre spala moja od mala stale buntosi 😠

michelleuk
23. jún 2011

@basa23 No ved som ju rozmaznala inac aj tvoja je taka priecna ze ked jej niekde zakazes ist tak si sadne a zacne revat?

dzudka
23. jún 2011

Baby ale on uz neni maly 😀 ved ma dnes 8.5mes. je velky beha popri nabytku lozi 🙂 😀

basa23
23. jún 2011

@michelleuk nie ja ked jej nieco zakazujem durch to robi a smeje sa mi 😒
@dzudka jeeej ano uz je velky chlap 😉

michelleuk
23. jún 2011

@basa23 hej no to musi byt bohovske no aj moja si obcas brble akoby nadavala mi to pripada 😕

basa23
23. jún 2011

@michelleuk jeezis ani nevrav moja cely den brble az ludia vonku nechapu 😉

michelleuk
23. jún 2011

@basa23 ale chapu neboj 🙂 moj uz ma po kasicke lebo dako vyvadzala aj ked neverim ze od hladu lebo som ju hod pred tym kojila 😎 Tak neviem uz jej asi mieko moje nestaci.

basa23
24. jún 2011

@michelleuk no uz je velka uz jej asi fakt mliecko nestaci?ako ste spali mi nic moc.

michelleuk
24. jún 2011

@basa23 Mi tiez dako tak o 2 sa zase zacala budit tak som usla do obyvacki na gauc a o 5 ked prisiel marek tak ma vyslal hore spat a mala v pohode spala.

basa23
24. jún 2011

@michelleuk no zacina teda pekne skoro buntosit.no mozno sa zubky rozbiehaju preto tak sa mrvi v noci 😉

dzudka
24. jún 2011

@basa23 no dnesnu noc prvy krat hore o 1dnej potom asi este raz alebo dva razy cize asi 3krat hore...
ale celkom dobre sme spali...ale vcera uz spal o 19.30 lebo mi cez den podvecer nechcel zaspat vela rical...takze som ho musela vybrat...

moj ked mu poviem nono nesmies hlavne pri jedeni ked prska a pluje tak odvrati hlavicku na bok akoby sa urazil tak sa zasekne...no ale co necham ho plut.... 😠 to urcite a ked mu poviem ze nono obcas pocuvne a obcas nie 😀 ked daco robi a nema..

michelleuk
24. jún 2011

@basa23 No neviem ale jedno viem ze dnes ju prelozim do druhej izby 🙂

basa23
24. jún 2011

@dzudka a to ste docela dobre spali.mi x krat hore ani nepocitam 😒
@michelleuk no uvidis ako bude spat v inej izbe 😉

michelleuk
24. jún 2011

@basa23 dufam zedobre 🙂 inac mame konecne pekne dufam ze sa to zase nepokazi na vykend 😝