Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
22. júl 2011

@basa23 ja som malej teraz skusila dat kravske mlieko tak my celu flasu vypila 2 dc 😉 idem ju dat k mame v sobotu tak aby jej mohla mama dat na veceru kolko mlieka by mala nevies?

basa23
22. júl 2011

@michelleuk pekne mne mala ani nahodou z flasky tolko nevypije a durch nie kravske.ide mama cez noc varovat?fuu tak to neviem ja si myslim ze vypije kolko ona bude chcet to uz tazko podla tabuliek

michelleuk
22. júl 2011

@basa23 no uz sa tesime 😵 bojdeme asi niekde vecer von s marekom ked ho uz mam doma...a mama si asi velmi pri malej nepospi 😲

basa23
22. júl 2011

@michelleuk ale ved mala ti v noci dobre spi nie?

michelleuk
22. júl 2011

@basa23 no hej ale aj tak sa budi o tej 4 na kojenie ja ju rovno k nam berem dam jej cic a spym 🙂 si myslim ze to budem robyt zo spanku stale 😅

basa23
24. júl 2011

@michelleuk ako mala prezila noc s mamou?

michelleuk
24. júl 2011

@basa23 ahoj a co si som ju nedala som sa bala ze ako bude spat bezomna neni to take lahke ju dat k mame ako som si myslela 😉 boooze bola som pri mame a za tyzden co je marek doma som pribrala 3 kg boha skoro som s tej vahy spadla 😝 😝 hladam teraz daku dietu na nete

estterka
24. júl 2011

@michelleuk a kam si chcela ist,ze si ju chcela nechat mame?

michelleuk
24. júl 2011

@estterka priatel ma dnes narldeniny tak sme mali ist na oslavu ku znamim ale nakoniec sme ostali doma

estterka
24. júl 2011

@michelleuk jaaj,no vsak aj doma mote oslavovat,nie? a to uz aj druhe planujete?

michelleuk
24. júl 2011

@estterka no doma sme stale a kedze moj roby aj 12 hod denne tak ked je doma tak len spi ☹ tak sme si chceli niekde vyst von konecne no planujeme ale este nie 100%

basa23
25. júl 2011

@michelleuk jeej 3kg co to do teba tlaci jake veci? 😀 och mi vrav aj ja uz by som chcela dietu ale ked kojim tak to sa moc neda

michelleuk
25. júl 2011

@basa23 hihi no vies vsetko mozne ja som strasny zrut...u mna dieta neznamena nejest vobec ale jest normalne 😉 🙂 inac ako ste spali?moja zase pri nas teraz rano my zase po hlave skakala

basa23
25. júl 2011

@michelleuk mi docela ok bola hore asi 4 krat a vstavala o pol ý.dalo sa.no ja budem dietovat po kojeni az naplno.aach slahne ma mne vidu kramy na dovolenke 😠

michelleuk
25. júl 2011

@basa23 no to ti nezavidim ale zda sa mi ze gynekolok ti moze pichnut nieco na oddialenie kramou...moja teraz kuka pepa pig v telke davaju len skoda ze su tie casti take kratke 😎

basa23
25. júl 2011

@michelleuk moja uz spi konecne 😉 och zas prsi hrozne leto 😠 uvidim musim zavolat doktorovi uvidim co povie

michelleuk
25. júl 2011

@basa23 jej to super moja sa tu snazi rozmontovat tv 😅 kde moja tak skoro spat u nas je praveze celkom pekne slnko svieti

dzudka
26. júl 2011

ahojte som davno nebola
my sa mame tak ze odstavujeme maleho a zacal pekne celkom pit um mlieko z flase a spi teraz s postielkou prelozeny do obyvacky s manzelom a manzel k nemu vstava a asi 2krat mu da um mlieko
prislo to tak necakane ale co uz narobim aj ked mi bude to kojenie chybat....este asi raz za den rano ho nakojim z oboch prs aby mi nepraskli a to je vsetko....
inak je nervozny asi zuby alebo to ze sa odstavuje neviem ..... 😒

basa23
27. júl 2011

@michelleuk ako ste spinkali?ake mate pocasie? unas stale zima a zamracene.
@dzudka ahoooj.jeej super ze ti hned sa chytil na UM mne ani za svet.ja neviem dokedy ju budem kojit ta je strasna zavislacka.ale ted este chvilu pockam s odstavenim tam vyssie som pisala ze ma ted aftovu stomatitidu tak odstavenie nehrozi 😒

michelleuk
27. júl 2011

@basa23 ahoj a celkom dobre len raz bola hore no my tu mame prave teraz pekne teplo tak akurat mala uz o chvilu rok boze tak rychlo to leti 🙂
@dzudka ahoj a preco odstavujete?

basa23
27. júl 2011

@michelleuk ste nam ukradli teplo ho posli naspät mi uz tu mame dlhooooooo skaredo 😉

michelleuk
27. júl 2011

@basa23 no aj mne sa zda lebo len vsade citam ze ako je na slovensku skaredo...ozaj nevies co sa stalo v Norsku?ze nejake atentaty,,,,boze vcera sme boli s marekom von a stretli sme jedneho poliaka aj so slovenskym ciganom no tak som sa uz davno nenasmiala ten tak trepal ze ma az brucho bolelo 😝 😝

dzudka
27. júl 2011

@michelleuk chcela som kojit dlhsie ale musela som odstavit.... 🙂 lebo cakame tretie baby a je mi dost zle velmi zle som myslela ze potiahnem aspon do konca leta ale to ako som k nemu vstavala mi zhorsilo nevolnosti
teraz spia v obyvke chudak muz k nemu vstava a asi raz v noci mu da mlieko ......este stale sa budi 3-4krat raz mu da mlieko....
ale poviem pravdu odo mna moc vela mliecka nevypije um mlieko....furt sa mi taha k prsiam...
ale papa jogurt aj vyzivu vcera spapal...tak sa tesim aspon z toho...

michelleuk
27. júl 2011

@dzudka jej gratulujem 😵 a v kolkom si kedy sa narodi?boze misim aj ja tohopjho nahovorit na druhe 😉 a planovali ste?

basa23
27. júl 2011

@michelleuk taky psychopat tam odpalil naloz alebo co to,pritom ho ukazovali v telke vobec by som to nanho nepovedala.hajzel nech skape chudaci ludia ☹
@dzudka jeej gratulujem.planovali ste?fu mas obdiv tretie dieta na ceste to ja si neviem predstavit

michelleuk
27. júl 2011

@basa23 ale no to su fakt riadni psichosi na tomto svete inac aj v irsku bol zevraj zase nejaky atentat 😒 boze musim malej kupit kocik novy vcera som jeden kukala ani neviem co za znacka asi Qinny ci jak to je sa na nom dala ta sedacka sklapat takou pakou ako na bycikli ako pekny bol asi ho vo stvrtok kupim

basa23
27. júl 2011

@michelleuk ja som ted malej kupila take tie palice ten kocik co sa sklada na dazdnik len ted uz pouzivam.aj tak uz jak chodi moc v kociku nechce byt.

michelleuk
27. júl 2011

@basa23 no to mam aj ja ale nemam na nom striesku je len taky jednoduchy do auta ja ho malo pouzivam.boze malu som teraz 15 min kojila zaspavala tak som ju odtiahla rev zase som jej dala a zase zaspala odtiahla som ju zase rev boze co ta spekuluje 😒

dzudka
27. júl 2011

baby ako tako skoro urcite nie ale nejak to tak prislo.,chceli sme tri deti....verim ze vsetko bude ok lebo v nedelu som prekonala virusovu grcacku,,.,..,z dovolenky sme si priniesli.....
rozdiel bude zhruba 17mes...aj mam stres z toho ako to pozvladam najviac mi je luto toho maleho drobca ze som ho musela odstavit....uz ani naliate prsia nemam

inak nejak moc vela toho mlieka nevypije ☹ um

basa23
27. júl 2011

@michelleuk ja ho zas moc vyuzivam aj ted som bola na nakupoch a iba s tym kocikom henten som vysmarila hore na skrinu 😉 rozmyslam ze ho mozno aj predam uvidim 😉 moja je ted s muzom vonku spala 2 hodky rano a to som ju budial aby nesla spat neskoro poobede som zvedava kedy mi poobede zaspi 😒
@dzudka ale uvidis bude postupne viac um pit.mu to zatial nahradzaj mliecnymi vyr.a je 😉 jeeej ale zavidim mimi ale ted by som si ja netrufla.drzim palce aby vse dopadlo ok.tuzis po dievcatku alebo chlapcekovi?viem je to jedno hlavne nech je zdrave ale tak v kutiku duse 😀 ???