Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
7. sep 2011

@michelleuk aj u nas je dnes chladnejsie ale na vestu to este neni.boze si pocula to lietadlo zrutene v rusku.chudak demitra normalne mi je do placu strasne som ho mala rada to bol PAN hokejista ☹ ☹

michelleuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basa23
8. sep 2011

@michelleuk nie uz je to iste,boze ja tomu aj tak stale neverim, bol to najlepsi hokejsta ktory aj ked mal kopu penazi stal s nohami na zemi,pomahal kde sa dalo.vzdy ked si nato spomeniem mi je do placu.takaa nespravodlivost ☹ ako ste spali?mi klasika x krat hore a vstavala o 6 45

michelleuk
8. sep 2011

@basa23 ahoj no skoda je ho ale zevraj v tom lietadle boli aj dalsi 3 slovaci a aj cesi....a dobre mala sa az o 7 zobudila vv noci nebola hore alebo bola ale vysielacka ma nezobudila 😉

basa23
8. sep 2011

@michelleuk nie jeden slovak demitra a 3 cesi zevraj neboli ini slovaci tam

michelleuk
8. sep 2011

@basa23 jaj tak lebo na Fb som vydela ze niekto zdiela odkaz ze zapalit sviecku za nich ...cele slovensko smuti ☹

basa23
8. sep 2011

@michelleuk tak to ano bol to super clovek ci z karierneho ale aj z ludskej stranky och hrozne 😒 mala mi ted zaspala taaak plakala ze strasne asi tie ocaky

michelleuk
8. sep 2011

@basa23 no aj moja uz spi asi hodinu zase nechcela obed idu jej uz dva zuby 2ky

basa23
9. sep 2011

@michelleuk no ked idu zubky nebude chcet papat,nevadi keby bola hladna da najavo 😉

michelleuk
9. sep 2011

@basa23 ahoj no ved aj teraz pri obede som sa vynervovala.. sapala dnes do 8 spachtos jeden a to o pol 8 som ju davala spat...koonecne prestalo prsat a je aj celkom pekne dufam ze to na vykend vydrzi 😉

basa23
10. sep 2011

@michelleuk no co konecne ti pekne spi.aj u nas uz ma byt dnes 28 stupnov tak uvidime 😉 dnes ideme na oslavu svagorov maly ma 3 roky

michelleuk
10. sep 2011

@basa23 no tak to mata super ked 28 tu j v priemere max 20 😉

basa23
10. sep 2011

@michelleuk no dnes je u nas veru teplo a zajtra ma byt 30 sa tesim zajtra ideme s malou kuk na kolotoce dnes ju chcem zobrat kupit neake ciapky jesenne ted mi spi cakam kym vstane

michelleuk
10. sep 2011

@basa23 no tu zase prsi som to asi zariekla.pocuj aku velkost ciapok jej kupujes?ja neviem aku jej mam kupit lebo ma hlavu vecsiu takze asi 92 nie?no moja tiez este spi som ju vystavila doobeda som ju nechala chodit po parku 😉

basa23
10. sep 2011

@michelleuk vies co dnes som jej kupila 80tku to zalezi od ciapky strih a tak

michelleuk
11. sep 2011

@basa23 ahoj ako ste spali?my od pol 7 hore ale aspon v noci spala....ka malej velmi ciapky nedavam hlavne jej davam mikiny s kapucnami ale musim je daku kupit na jesen?ozaj kolko stoja adidas nike detske bundy na slovensku?som citala na nastenke otazku co si davala tak ze su drahe?vobec nemam predstavu kolko by mohli 😅

basa23
11. sep 2011

@michelleuk mi sme tiez vstavali o pol 7.ale v noci x krat hore.neviem co stoja mi väcsinou nakupujeme bundy v pandorfe.tam stoja tak medzi 20-40 eur.a tu na slovensku tak okolo 40eur co som videla.ja jej davam ciapky premna su praktickejsie nez kapucna

michelleuk
11. sep 2011

@basa23 no tak to ako tu su ceny...inac decke adidas nike puma je tu o dost drahsie ako detske 😕 no tak ste mali pernu noc vravis... ja ako so malu prestahovala tak neviem ci sa nebudi alebo sa ja nebudim na to xe je hore 😉 ozaj este pouzivas tietu opatrovatelku tie vysielacky?ty ja riadne neviem ako sa to po slovensky vravi 😀 😎

basa23
11. sep 2011

@michelleuk hej hej este pouzivam, ale tusim mi zacali neak raplovat lebo nieekdy place a nepocut to cez ne 😒

michelleuk
12. sep 2011

@basa23 no moje idu zatial super sa cudujem po tom kolko krat ich mala oplieskala o zem....boze dnes tu ms byt veterna burka uz aj vcera fukalo ale dnes ma byt 70km/hodinu... ako ste spali dnes chcem dat malej na obed rybu uz si jej ddavala niekedy?

basa23
13. sep 2011

@michelleuk hej davala a jan dovolenke tam bolo plno ryb a jedla a v pohode.kokso normalne som nakapata 😠 och mi stale zle noci ma uz ide porazit

michelleuk
13. sep 2011

@basa23 no moja je tiez dnes od 6 hore....ja uz neviem co malej na obedy davat asi jej zacnem davat nasu stravu co myslis?

basa23
13. sep 2011

@michelleuk jasne ved uz jej mozes davat aj to co vy jete,ved uz je dost velka nato.sme kupili malej predcasny darcek k vianociam elektricke auticko audi ruzove to je jaka supa to moze aj ona jazdit ale este nedociahne na pedal tak mi ju s ovladacom soferujeme uplne super je 😀

michelleuk
13. sep 2011

@basa23 jej no tie male audi su super moja kamoska ma biele...a kolko stalo?

basa23
13. sep 2011

@michelleuk hej super mala v nom stale sedi a trubi a pusta si radio.stalo 120 eur mali ho zlacnene zo 150 eur

michelleuk
13. sep 2011

@basa23 ale tak to celkom lacne som mislela ze bude o dost drahsie...no to verim ze je rada mala to musi byt ina zabavka.. ja uz dva dni som nebola s malo von tak fuka ze sa ani chodit neda hlavne ze sviet slnko tu je to akoze dako na hlavu 😕

basa23
13. sep 2011

@michelleuk tu je u nas super teplucko s malou chodim 3 krat zaden von sa sama vypyta.hej nebolo to az tak drahe ale tak ked si vezmes ze je to plast je to dost.

michelleuk
13. sep 2011

@basa23 jaj tak ja ze je ako mala napod auta ale je krasne ja som tu uz vydela aj male ferrari skoro som odpala ale krasne bolo....musim kuk aj ja nieco na ebay.

basa23
13. sep 2011

@michelleuk hej krasne su tie auticka jake do detailov vymyslene.oo aku foto mas kocka 😉

michelleuk
13. sep 2011

@basa23 hehe dikes to mam asi tak 20 na nej 😅 no krasne su ktovie ci aj malej donesie jezisko 😵