Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
19. júl 2011

@basa23 no moja je nastastie velky zrutisko 😅 dnes sme sa s malou hrali tak ze som ju pred seba postavila a ona sa ku mne rozbehla uz aj za jednu ruku jej to ide 😀 jej moje dieta bude konecne chodit som hrda 🙂

basa23
19. júl 2011

@michelleuk no vidis sikulka mozno kym bude mat 1.rok to stihne,uz chystate oslavu?

michelleuk
19. júl 2011

@basa23 no este nechistam lebo neviem ke bude este nic neviem musim to dat na starost mame lebo ja toho vela nenaorganizujem 🙄

basa23
20. júl 2011

@michelleuk aha tak to hej potom mama zorganizuje 😉

michelleuk
20. júl 2011

@basa23 cau ako ste spali my hroza mala uz o 5 hore som ju stale len prekladala a na cicik davala no normalne ked som ju vecer kojila tak troch cucla a odtiahla sa a jazyk nan vyplazovala zeby uz nechcela 😲

basa23
20. júl 2011

@michelleuk mi sme spali do pol 7 ale bola hore asi 5 krat v noci.kokso taka je zla a na jazyku a pere sa jej vyhodil taky bubienok alebo co to je.ted spi.ja som dnes bola s mamou v hainburgu tak som si oddychla chvilu 😉

michelleuk
20. júl 2011

@basa23 no aj ja som dala prave malu lebo strasne zla bola urevana.ako ste na tom odstavovani s malou?

basa23
20. júl 2011

@michelleuk oooch teraz naprd nic ine okrem cecku nechce zje tak pol jogurtu a koniec len a len mlieko 😒

michelleuk
20. júl 2011

@basa23 co ju to tak chitilo?moja ta by stale len jedla normalne ked jem pri nej tak spusti rev ze jej nechcem dat to ju tak marek naucil lebo ked je mala stoji pri nom a dava jej s taniera ako taky psik je 😅

basa23
21. júl 2011

@michelleuk haaa ja odpadnem snazite sa o druhe?fuu tak to mi este takych 5 rokov si pockame 😉

michelleuk
21. júl 2011

@basa23 no ved aj ja ratam s ttym ze ak sa zacnem snazit tak o tie 3 roky sa to podary 😉

michelleuk
21. júl 2011

@basa23 no a inac ti poviem ze pri malej sme si rok nedavali pozor teda rok trvalo kym som otehotnela ale neviem ci sa snazim este niesom na 100% ista ale aj marek hovoril ze by sa zisla malej spolocnost 😅

basa23
21. júl 2011

@michelleuk myslis?to podla mna aj skor otehotnies.mnam dnes som robila krtkov dort mnaam uz sa tesim nanho 😉

michelleuk
21. júl 2011

@basa23 no a ja zavidim tortu 😉 neviem myslim ze to tak rychlo nebude 😒 ale aj tak si niesom ista ci uz teraz chcem zacat lebo sa az prilis spoleham ze sa zadari min o rok 😅

basa23
21. júl 2011

@michelleuk no ved uvidite 😉

michelleuk
21. júl 2011

@basa23 😀 no ved boze mala nie a nie spat ma slahne asi 😠

basa23
21. júl 2011

@michelleuk mne uz spi rano mi spala 2 hodky som zvedava kolko da ted,och u nas od rana prsi 😠

michelleuk
21. júl 2011

@basa23 no moja chvilu spala ked sme boli rano v meste asi len pol hodku a teraz ani za boha

basa23
22. júl 2011

@michelleuk aku ste mali noc ?mi otras mala stale hore 😠

michelleuk
22. júl 2011

@basa23 joj aj mi ako z divich vajec rano o 4 sa budila a stale chcela ist k nam a nechcela spat neviem so to ma s tym skorym stavanim

basa23
22. júl 2011

@michelleuk no mi sme boli u doki.mala ma nakoniec aftovu stomatitidu.ze sme to dobre zvladli ze väcsinou deti koncia v nemocnici ale ze este to potrva vyliecenie aj 2 tyz.

luciaa86
22. júl 2011

asi sa pripajam k teme mala ma mesiac a pol a ma 5 a pol kila 😀 a nedavam umele ,papa moje mileko a ma 57cm

michelleuk
22. júl 2011

@basa23 jezi a to je co za choroba o tom som ani nepocula...

michelleuk
22. júl 2011

@luciaa86 jej vitaj tak malej sa dari moja sa uz narodila 57 cm 😉

basa23
22. júl 2011

@luciaa86 vitaj.moja mala tak neak podobne 🙂
@michelleuk to su take flaky v ustach,bolia,dieta vtedy odmieta jest a zväcsa byva hospitalizovane.snad jej to prejde a nebude to nutne.

michelleuk
22. júl 2011

@basa23 ale a ako to chytila ?

basa23
22. júl 2011

@michelleuk to ze imunita je oslabena,ze to hoc komu sa moze byhodit to nieje od niecoho konkretneho chytene

michelleuk
22. júl 2011

@basa23 jaj tak no mali ste stastie ze sa to vyliecilo ozaj malu ockovali na nieco ked mala rok?

basa23
22. júl 2011

@michelleuk ale kde nevyliecilo ted nam dala plno roznych pripravkov na to a ze tak do 2 tyzdnov sa to vylieci.a ak sa to zhorsi tak nemocnica.hej ockovali ked mala 11 m ale naco netusim

michelleuk
22. júl 2011

@basa23 no ved aj mne by mal prist nejaky papier na ockovanie ale nic nechodi teraz neviem ci sa tu neockuje az v 13 mes