Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
24. sep 2011

@basa23 joj chudatko to musel byt stres 😖 moja teraz spi konecne najnovsie sa budi kazde rano o 6 a uz o 7 vecer reve a ide spat 🙄

basa23
24. sep 2011

@michelleuk tak tomu ver bolo to hrozne ale chvalabohu sa z toho dostala.ted sa bude doliecovat doma.

michelleuk
24. sep 2011

@basa23 a ako si prisla na to ze ma zapal pluc kaslala mala teplotu alebo co?

basa23
24. sep 2011

@michelleuk zle dychala ako 80 rocny dedko sa ledva nadychovala,prisla som doki a hned v dverach mi povedala ze to je zapal´pluc ze mame utekat na kramare ze sa zadusi

michelleuk
24. sep 2011

@basa23 jezis az mi mraz prebehol po chrbte ja by som infarkt dostala

basa23
24. sep 2011

@michelleuk no mi vrav ja som od toho nemala daleko 😒

michelleuk
24. sep 2011

@basa23 ale uz je dobre neboj.a aj si spala s malou v nemocnici?kojite sa este nie..u nas sa kojaca zavislost este zvysila

basa23
24. sep 2011

@michelleuk hej som bola s malou.no aj mala cuca o sto sest a odvtedy jak to chytila zapal pluc tak stale az mam bradavku modru 😒 ale tak v pondelok idem do skoyl tak bude s muzom bez kojenia

michelleuk
24. sep 2011

@basa23 no tak to hadam sa to trochu obmedzi ked budes chodit do skoly...no este ze ja stale z oboch kojim lebo s jedneho by som asi aj ja nezvladala

basa23
25. sep 2011

@michelleuk no to dufam lebo dnes som dlhsie spala a mala bo,la s muzom zla jak cert muz ze on snou nebude ze ked bude taka tak fu enviem pojdem ale neviem na kolko do skoly

michelleuk
25. sep 2011

@basa23 a neboj zvykne si aj muz aj mala...aj moja vyvadzala ked bola s marekom a teraz je este lepsia ako ked ja so mnou..a na kolko hodin by si mala chodit denne?

basa23
25. sep 2011

@michelleuk zajtra mam skolu od 8do 13 a potom az do soboty mam od 8 do 15 30 ona s muzom ok vydrzi ale ked ted tak casto cuca tak neviem 😒

michelleuk
25. sep 2011

@basa23 fuu to inak dost hodin...neboj po case si zvykne...a co uz sa tesis do skply?aspon si oddychnes niekedy by som aj ja isla maspet

basa23
25. sep 2011

@michelleuk hej aj tesim po tolkych dnoch s malou v nemocnici sama sa tesim na oddych ale nie na ucenie a ked si spomeniem pisat bakalarku tento rok a skusky och 😠

michelleuk
25. sep 2011

@basa23 ale tak to uz koncis nie tento rok?tak to si mala prerusene studium ked si bola tehu?moja terz spi som zvedava do key lebo mi kisne knedla ak ju tu mam miesit a este aj malu strazit tak ma svihne 😀

basa23
26. sep 2011

@michelleuk nie som mala prerusene ked sa mala narodila ten rok ked mala 3 mesiace.no aa zas som to vzdala je toho vela stacil mi tento den.nebudem to zvladat kym mala ceca stale a tak zle spi.tak som poziadala o rok prerusenie a vyhoveli.tak mam este rok prazdniny 😀

michelleuk
26. sep 2011

@basa23 no tak aspon ze tak...a to by si toho mala dost este sa aj ucit aj malu obhanat...moja je dnes od 6 hore ma drbne asi zase sa skoro budieva neviem co to 😕

basa23
27. sep 2011

@michelleuk moja dnes vstavala o 6 15 sa pohorsila v rannom vstavani este z nemocnice.ale chvalabohu v noci bola hore len 2 krat.vy ste kedy vstavali?ono by sa to dalo ale tym ze je tento rok bakalarska praca tak sa mi moc nechce 😒

michelleuk
27. sep 2011

@basa23 no moja dnes potiahla a normalne som sa ja zobudila prva 😉 o 8 ty vole ako som malej jest davala tak ma chytil taky krc v bruchu ako ked som mala konttrakcie ja neviem ci my uz sibe alebo co 😒

basa23
27. sep 2011

@michelleuk tak to mas super ze ti tak pekne spi.mi tiez ok tato noc len to stavanie 😠

michelleuk
27. sep 2011

@basa23 no ved aj mala v noci buntosila ani neviem ako sa odcitla u mna v posteli aleasi mi ju marek dal ked o druhej z roboty dosiek 😕 lebo som sa zobudila na to ze ma niekto kope do hlavi tak som ju do postielky preniesla 😅

dzudka
27. sep 2011

Ahojte som tu sto rokov nebola...maly uz krasne chodi ved aj na case ved zacal asi pred mesiacom a pol...za chvilku bude mat rok tak budem piect tortu...

Inak cez den spava malo a preto musi skoro vecer chodit spat uz o 19tej spi vacsinou vstava bezne o 6tej
inak je akcny kadeco sa poucil od svojej sestricky zatial nic nerozprava len tou detskou recou a mozno mama ale posledne mi hovori nana 😅

dzudka
27. sep 2011

na gyndu idem po vyse 5tich tyzdnoch na kontrolu dufam ze bude vsetko ok lebo uz mi aj prestalo byt zle bastim o sto sest brusko podrastlo pohyby som uz citila ale nejak posledne necitim mozno starostami a robotou s detmi su chori obaja uz tyzden....aj ja som bola chora...
takze dufam ze v piatok len same dobre spravy sa dozviem troska sa bojim dufam ze babetko sa bude pekne hybat mala by som byt v 16tyzdni

basa23
27. sep 2011

@michelleuk jaaj mala je cely den jak sto certov ma ide picnut.
@dzudka vitaj si tu fakt dlho enbola.jeej citam ze mas chore deti no mi sme po tazkom zapale pluc sa vratili z nemocnice.jeej uz krasne chodite super.fu ale to leti ze 16 sty tyzden si uz.hlavne ze je vsetko v poriadku.

michelleuk
27. sep 2011

@dzudka ahoj ale mali je potom sikovny aj moja zacala uz chodit asi tyzden po roku stale len lieta ma uz 6 zubov 4 jej vysli skoro naraz 😅 uz spi sama v izbe tak raz v noci sa budi...a este nevies co to bude ci dievcatko alebo chlapcek?boze ti zavidim aj ja by som chcela este jedno 😉

dzudka
28. sep 2011

@michelleuk tak treba zapracovat a bude druhe 🙂
neviem co bude lebo som skoro 6t nebola u dr teraz idem az v piatok tak dufam ze hlavne ze bude zive a vsetko ok...

michelleuk
28. sep 2011

@dzudka ale neboj vsetko bude ok inac to uz riadne skoro citis pohybi...daj vediet potom co budete mat...moj nechce uz v anglicku lebo chceme ist domou tak az potom.
@basa23 no moja je zase od 6 hore opica jedna

basa23
28. sep 2011

@michelleuk no nasa dnes vstala nieco po pol 7 chvalabohu 😉 ale zas ma dva spanky neaka je stael unavena

michelleuk
28. sep 2011

@basa23 inac aj ja teraz cumim jak sova uz od pol 12 spi...boze basa mi tu mam dnes tak pekne ako za cele leto nebolo a mala spii..vcera som robila malej cestoviny s tuniakom pocuj riadne mi ich cele drvila som nechapala 😀

basa23
29. sep 2011

@michelleuk aj u nas je super pekne za divim nato uze uz oktober zachvilu.hej chutili jej to som veru este malej nerobila to by som veru ja nezjedla 😒 😀

michelleuk
29. sep 2011

@basa23 a preco nemas rada cestovyni?tak moja je zase hore od pol 7 ...a pekne pocasie nadalej pokracuje 😀