Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

anicka1981
19. okt 2011

@michelleuk tu je statecnik 😀 typovala by si mu 3 mesiace a 2 tyzne,???, na tej fotke tolko mal,,,,, 😉

michelleuk
19. okt 2011

@anicka1981 ja som tiez malu davala do kocika tak ako hovoris do polo lahu neni dobre ho davat sediet obkladat vankusmi a tak nechat dlho,ale v polo lahu som aj von uz vtrdy chodila do vanicky sa mi uz nezmestila 😅

michelleuk
19. okt 2011

@anicka1981 no ved aj na tej foto pred tym by som mu nepovedala ze ma 4 mes vyzera starsie tak na pol roka

anicka1981
19. okt 2011

@michelleuk ne sediet sameho ho nechavam, ked na kolench mi sedi, na rukach, ale sam urcite nie, na stolicke boli popruhy, tak ho podrzali, ale sam este nevie, to sa vyvraca vseliako, a to nie je dobre na chrbatik,,,,ale mocuje sa vidiet na nom, ze by najradsej uz behal 😀 neposedi na jednom mieste dlho, stale ho nosit, aby nieco nove videl, a dookola, inac aj na fit lopte sa velmi radi hrame,, polozim na loptu pienku a na nu jeho,na brusko, a tak pomalicky dopredu dozadu, a kruzivymi pohybmi, a tak sa raduje, bucha po nej rucickami a radostne vyska,, ma strasne vela energie, mam co robit, aby som ho zabavila, ale teraz aspon, cez den uz mame rezim, hodinu sa pohrame, a potom pekne zaspi na hodinu-dva,,, takze aspon to, a aj v noci uz zacal posuvat zobudzanie sa, davam krupicku , tak zda, sa ze to zacalo zaberat 😅 , aj dnes papal lyzickou, a mrmlal cely cas, ze mu mam rychlejsie davat, sranda no

michelleuk
19. okt 2011

@anicka1981 no to bud rada a uzivaj si kym tak dlho spi moja len tie 2 hidny cez den a to mi poslednom case ani vecer nechce spat ani teraz nechce reve zase,mna uz slahne ked ju kojim tak spi len co ju prelozim je hore slahne ma 🙄

anicka1981
19. okt 2011

@michelleuk no ved to, ze sa tesim, on je taky, len tento posledny tyzden,,, pred tym vydral tahat aj 3 hodiny v kuse, zaspal na 15 min a bol hore,,,, tak som stastna ako blcha, ze si stihnem aj co to porobit,,,, aj ked on spi 1-2 hod, ale musim ho hojdat v kociku,, 😀 , ale hlavne, ze spi, a ja mozem sem tam odbehnut,, 😉

michelleuk
19. okt 2011

@anicka1981 joo to boli casi ked mala este bola malicka 😅 a dnes ti o kolkej rano vstaval?

basa23
20. okt 2011

@michelleuk ja idem zachvilu doktorke nech sa na malu pozre nema teploty ale trochu sa mi zda ze kasle neviem ci z tych soplov alebo co.och am picne sme mali ist v nedelu an oslavu 😒

michelleuk
20. okt 2011

@basa23 no moja zase vyvadzala v noci o pol 10 az zaspala a o pol 5 bola hore nechcela uz spat mna uz drbne asi razinac asi jej idu spodne zuby 😒

basa23
20. okt 2011

@michelleuk no si ted uzivate noci.mi sme boli u doki dala jej len sirup a kvapky ze nic vazne nema chvalabohu

michelleuk
20. okt 2011

@basa23 no to si teda uzivam 😔 bola som teraz v meste tak bola doma s marekom tak ze bola ako cert revala zle robila tak som aj rada ze som von bola

basa23
20. okt 2011

@michelleuk aj vivina je dnes zla asi z tych soplo stale len toto,toto 😠

michelleuk
20. okt 2011

@basa23 no to je aj malej oblubene slovo toto a daj 😀 ozaj ty budes kupovat na kocik fusak?

basa23
20. okt 2011

@michelleuk nieee mi uz kocik nepouzivame mala v nom nechce byt len ked tak ten golfac v obchode inak uz nepouzivame

michelleuk
20. okt 2011

@basa23 no moja by tiez najradsej len chodila ale nie tam kde aj ja tak je v kociku,mala cely den nespala mozno len hodinu okolo 10 😕 dufam ze vecer padne na hubu a bude jak zarezana,,,

basa23
20. okt 2011

@michelleuk konecne mi mala pije mlieko sice len ked je taka otapena ale dnes pekne vypila.ha moja mi teda v kociku nevydrzi ani za svet

michelleuk
20. okt 2011

@basa23 no zvykla si pomali ja som mojej tiez skusala dat vecer ked nechcela spat som myslela ze je hladna a kde som jej cumel pchala a len k cic sa otacala a mrncala 😔 a mlieko ti uz odyslo?

basa23
20. okt 2011

@michelleuk trosku hej uz neodsavam asi 2 dni mozno este trosku mam ale snazim uz neodsavat ale ma picne len o trochu sa zmensilo prso dufam ze mi to neostane navzdy jedno take jedno take ☹

michelleuk
20. okt 2011

@basa23 a neboj podla mna sa to napravi,ty vole teraz som kukala archiv sprav na joj-ke a mala tam foto maleho v tom clanku o pedofiloch

basa23
21. okt 2011

@michelleuk kto tam mala foto ty?hej som kuk tu reportaz.ako ste spali?mi super bola hore o 5 dala mlieko a spala do pol 8

michelleuk
21. okt 2011

@basa23 nie moja nie jednej baby co ma maleho v umyvadle odfoteneho ale uz si zmazala albumy...mi sme zle spali mals sa o 1 zobudila nakojila som ju dala do postielky rev takto som ju uspavala do pol 3 ani za boha spat az ked som ju dala do klietky tak rucala asi 5 min a zaspala ja neviem co s nou je noc co nec

basa23
21. okt 2011

@michelleuk to budu zubky.moja sla ted spat som jej dala mlieko pred spanim a vygrcala ho asi jej nesadlo ma vela hlienov 😒

michelleuk
21. okt 2011

@basa23 no asi ale stale jej tam nic nevydim tak neviem my sme s mesta teraz prisli idem jej dat jest a tiez ju dam spat,ak bude chciet samozrejme 😝 a kolko ti tak vypije mlieka pred spanim?

michelleuk
22. okt 2011

@basa23 cau ako ste spali?mpja spala do rana do 8 tak som stastna jak blcha v noci bola len raz hore o 2 hadam sa to uz vracia do starych kolajii 😀

basa23
22. okt 2011

@michelleuk vypije pred spanim asi 100 ml ako kedy.spala ok bla hore raz a potom vstavala o 7.ale vcera sla uz o 9 spat

michelleuk
22. okt 2011

@basa23 no aj ja moju teraz davam okolo 9 spat pred tym som ju davala o pol 8,na veceru som jej zacala davat krupicovu kasu tak jej chuti,som rozmyslala nemoze sa budit lebo ju boli brucho lebo je to tazke na noc>

basa23
22. okt 2011

@michelleuk moze byt krupicna je tazka ja jej davam decke kase

michelleuk
22. okt 2011

@basa23 no mne tie detske kase vobec ale vobec nechce nechutia jej skusala som jej davat varene ako si vravela ale ani toho vela nezje na vecer a potom este kojim,

basa23
22. okt 2011

@michelleuk mnaaaam mne strasne chutia ja ich zboznujem 😀

michelleuk
22. okt 2011

@basa23 no teraz robil marek gris a narobil tolko ze aj ja som sa najedla dobre co 😎 ja ze pod kupat malu ze ide a len vanu napustil no nezaby ho 😀malu sme okupali a uz vyvadza dnes do 9 hore asi nevydrzi 😝