Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
14. jún 2011

@michelleuk ha tak to je smola 😒 malej sa paci kuchynka vkuse je ted prinej 🙂 tak som rada

michelleuk
14. jún 2011

@basa23 no to hej 🙄 boze mala je zase ako cert malo mi poobede spala 😖 len tu mrnci a zle roby...

basa23
14. jún 2011

@michelleuk tak pojde asi vecer ti skoro spat 😒 mne sa uz mala kupe.

michelleuk
14. jún 2011

@basa23 no asi a zase potom o 5 vstane ani tak ani tak 🙄 aj ja idem teraz malu kupat a poto veeceru jej dam,,

jajuska1411
14. jún 2011

@dzudka no my sme mali len hnacky teploty a biele dasienka inak nic ☹ a ani zub nikde

dzudka
14. jún 2011

@basa23 akoze mne to nerobi problem urobit vcelku aj fajne som to postihala... 😀 ani nejak som nebola narobena s tym...ale skor asi tu zodpovednosť ze pre cudzieho piect a nahodou cosi by nebolo ok alebo predstavy...to by som neviem asi netrufla...ale mohla by som to skusit...
a kolko bude platit svokra za tortu? vobec nevies aka bude?

dzudka
14. jún 2011

@jajuska1411 a kde mal biele dasienka mal to opuchnute? neboj raz mu vyjdu...potom bude na teba cerit zuby ako tento 😀

jajuska1411
14. jún 2011

@dzudka nie opuchnute to nebolo musi to byt aj opuchnute aby zubky vysli ☹ ?

basa23
15. jún 2011

@michelleuk ako ste spali mi otras staaale hore ja uz nevladzem ☹
@dzudka jedine co viem ze bude cokoladova to je vsetko, aaach no som zvedava.neviem vobec netusim kolko bude platit len viem ze to bude domaca ze to neaka pani pecie ze ona jej aj suroviny da svokra.tak uvidime.aku ste mali noc?mi ostraaas

dzudka
15. jún 2011

@jajuska1411 no Lukas predtym nemal tak opuchnute ako teraz teraz mal uplne ako velky hrach...uz ma kus zubu vonku...caka nas potom druhy vedla toho som zvedava kedy lebo ide to nejak pomaly dcera v jeho veku uz mala 8zubov 🙂

dzudka
15. jún 2011

@basa23 aj my otras noc....maly bol hore uz o 23.30 ale to som nesla za nim a za hodku zas ale velmi reval a do rana sa len cickal....ach a nad ranom uz kazdu hodku a poslednu hodku uz aj kazdu pol hodinu...

baby maly mi zjedol pol chlebika s maslom sme spolu jedli pri stole.....a vypil aj vodu asi 20-30ml sa tesim lebo takto vyzdrzi az kym pojde spat az potom ho budem kojit 🙂

michelleuk
15. jún 2011

@basa23 Ahoj no mi tiez otras zase sme ponocovali do 3 tak uzas....mala ta bola hore len raz o 11 boze som ako vlcekom ovalena 😒

dzudka
15. jún 2011

mne tak cez den na prd spi...vcera spal prvy krat 1.10hod druhy krat 35-40minut a treti krat 20minut ☹ keby spal dva krat po hodine alebo hodine a pol tak by mu to stacilo ale od 14tej nevydrzi byt hore do 19-20.00 😠

dzudka
15. jún 2011

@michelleuk a preco tak dlho ste ponocovali.... 🙂 my sme uz o 21.30 isli spat a ked sa maly prvy raz zobudil o 23.30 som myslela ze aka som vyspata 😀

michelleuk
15. jún 2011

@dzudka A vies moj priatel roby teraz tak blbo od 16:00 do 12:00 a tak ja ho cakam a ked uz pride tak sa zakeciame. A uz sa ani jednemu nechce spat tak sme hore....no a on teraz spi a ja som hore ☹

dzudka
15. jún 2011

@michelleuk a to kde robi ked ma taky pracovny cas....lebo to je teda riadne zly cas fu....do tretej byt hore...

jajuska1411
15. jún 2011

@dzudka no my nemame s kym porovnavat len s kamoskinou malou a aj ta ma uz 2 zuby a sedi a je o 4 dni starsia a nas ani nesedi ani sa do toho neberie a ani jeden zubok este nema ☹ 😠 😖 😢

dzudka
15. jún 2011

@jajuska1411 a plazi sa alebo stvornozkuje? ak hej tak uz k sedeniu nema daleko ak nie tak vsetko chce cas...kazde dieta je ine...

basa23
15. jún 2011

@dzudka no takze aj vy hrozna noc.aach tie zuby to si este uzijeme 😉 super spapal chlebik vidis aj chlebik sa nauci papat 🙂
@michelleuk kokso to tak dlho vydrzis hore?ja padam uz o 10 😉

michelleuk
15. jún 2011

@dzudka viesco on roby v sklade s potravinamy pojelaju do skol a do domovou dochodcov mlieko zeleninu atd...on normalne roby od 14-22 alebo 12-20 ale teraz zaskakuje dakeho lotisa lebo je na PN...ale este tyzdena potom by uz mal zase normalne

michelleuk
15. jún 2011

@basa23 no ved aj ja sa cudujem cim vetcsia noc tim som viac cula 😀

dzudka
15. jún 2011

@basa23 no uvidime ci aj zajtra zje chlebik 🙂
no inak ja som mrtva uz o 21.00 ale vacsinou tak o 22.00 spime alebo ideme spat...ako sa zadari...ale poviem pravdu zislo by sa mi v noci vyspat lepsie ale to kedy bude to vobec neviem.... 😖

@michelleuk aha

dzudka
15. jún 2011

ach baby dnes som chcela vydrzat teda zacat ze budem nejest sladkosti a som to nevydrzala ach ☹ tak snad od zajtra ale uz fakt zacnem....je to hrozne ved teraz viac naberam ako po porode som mala hmotnost aku nizku vsetko co som pribrala osm schudla a teraz sa tu rozjedam ale viem preco lebo v noci nespim a preto jem tolko sladkeho ach jaj 😢

basa23
15. jún 2011

@michelleuk aaach mala je dens mrzuta neviem co ma posledne dni take 😒
@dzudka haaa to aj ja sa snazim nejest sladke ale prd nevydrzim.som povedala po oslave malej zacinam.musim do dovolenky dat tie 3 kg dole 😒

jajuska1411
15. jún 2011

@dzudka neplazi lenivy je trosku ked je na brusku ide dopredu ale to je vsetko ziadne extremy a stvornozkovat tiez nevieme este 😠

michelleuk
15. jún 2011

@basa23 mne prave prisli topanocky take krasne som ich sem prave pofotila 🙂 no moja je dobra dnes mame doma otca tak ani o nej neviem 🙂

dzudka
15. jún 2011

@jajuska1411 tak sa nestresuj lebo najprv sa musi naucit plazit stvornozky ist a popritom ide aj to sedenie...neboj 🙂to pride

ja tiez potrebujem to co som pribrala 2kg a este zo starych kil dalsie 2kg cize 4kg urcite...musim zhodit 🙂ach to bude

@basa23

basa23
15. jún 2011

@michelleuk tak to mas super zachviluju zoberem von lebo ma znej picne 😉
@dzudka aaach jo mame co robit ale odolat sladkeeeemu ako,? 😀

michelleuk
15. jún 2011

@basa23 No ved aj mi sa uz chystame zazacne vyslo slnko a je aj teplo do teraz prsalo....nechapem to pocasie tu 🙂

basa23
15. jún 2011

@michelleuk no mala mi uz spi,konecne pokoj zla jak sto certov.dufam ze sa z toho vyspi 😀