Moje dieťa všetkých štípe. Čo na to pomôže?

janina77
10. jún 2008

Ahojte maminy,
nas maly (10 mes.) neskutocne stipe! Mna, manzela, starych rodicov, hocikoho kto ho ma na rukach. Kde sa zachyti, tam ustipne. Skusala som mu uz aj buchnut po rucke, samozrejme s citom, ale nepomaha ☹ . Robia to aj vase deticky? Pomohlo na to nieco?

lada82
10. jún 2008

ahoj, me stipe take, a hrozne... nejvic na kuzi na krku a do prsu samozrejme 😀 nepomaha nic, kdyz ho placnu, tak se tomu smeje...

najjulinka
10. jún 2008

Naša Lucinka štípe a kúše. Lucinak ale neštípe takto.. .Ale napr. krmím Kika a ona ma štípe po nohách... Hráme sa a ona ma štípe.. .Keď je na rukách, tak sa obzerá viac, takže to len občas štípe 😀

nensy
10. jún 2008

tak naše malá taky štípe do tváří a do krku.tak u malé nepomáhá zatím nic 😀

majaaita
10. jún 2008

Janino, trénuje úchop, ještě nemá cit v ručičce, tak prostě šahá drsným způsobem po tom, co se mu líbí.
Zkus to maximálně ignorovat a trénovat "malá, malá" - naučit ho prostě hladit.

janina77
autor
10. jún 2008

"malá, malá" - to je asi to nase slovenske "moja, moja", nie?

denisocka
10. jún 2008

j my sme doštímaný,ruky , ciciky .auuuuuuuu 😀

majaaita
10. jún 2008

Janino, asi jo - taková to hlazení po hlavičce.

svoma
10. jún 2008

Ahoj,tak naše malá taky štípe,nejčastěji do krku,každou chvilku tam mám od ní památku,poslední mi udělala včera. Má velkou sílu a je umění ji donutit,aby mě pustila.Občas se taky snaží zakousnout,ale to dělá nejčastěji do tváře,ještě že zatím nemá zoubky. 😉

jandalinka
10. jún 2008

Jsme na tom podobně,malá už zhruba od 4.měsíce má obrovskou sílu 😝 a štipká mě do prsa,ruky a babičku do brady a dědu do bradavek a na hruď,kde má ještě porost chloupků 😅 .A plácnutí vůbec nepomáhá,spíš se tomu směje 😕

binki
10. jún 2008

můj prcek taky štípe a čím víc je unavený, tím má silnější stisk 😔

svoma
10. jún 2008

To já malou neplácám,protože si myslím,že v tomhle věku z toho ještě nemá rozum.Akorát jí říkám,že nesmí. 🙂

lukin
10. jún 2008

svoma: Já myslím, že v takovém věku už z toho má děcko rozum. Vidím to na holce od mé kámošky. Když neposlouchá, tak ji dá na zadek a je klid.

tanja61
10. jún 2008

no ano to nieje same 😀 moj dobec sa tak zastipne ako keby chcel ustipnut kus masa 😀

svoma
10. jún 2008

Lukin nevím,já jí to zatím vysvětluju a uvidím,třeba to pochopí. Kdyby byla starší,tak bych jí třeba taky pleskla,ale teď mi to ještě přijde brzo. 🙂

lada82
10. jún 2008

svomi, no, smeje se tomu, takze asi to nechape, ale je fakt, ze to neni placnuti, ktere by ho bolelo... ale zkusim ho fakt z toho ucit mala, mala... treba to pomuze

svoma
10. jún 2008

Ladi taky si myslím,že tomu nerozumí,malá se taky většinou řechtá,mě spíš přijde,že si tak hrajou. 🙂 Je mi jasné,že ho nepleskneš až mu zlomíš ručičku,já jí prostě plesknu,až budu mít pocit,že to dělá schválně,třeba ve vzteku. 😉 Ona je totiž hodně vzteklá,poslední dobou se vzteky začala klepat. 😕

maart
10. jún 2008

Moje prdolka taky stipe!!!! Hlavne u kojeni, to je obcas fakt silena bolest.....resim to tak, ze tu spodni rucicku dam uplne dolu, takze s ni moc hybat nemuze a tu co ma nahore (na mem prsu), tak tu ji pridrzuju rukou 😠 , jsou to ale sadisti, co? 😉

bystricanka
10. jún 2008

janina...aj moje dieťa štípe a dosť. On si to ani neuvedomuje. Ja som mu ani po prstoch nedala, kedže nevie spravil zle, tak to nechám tak a pretrpím štipanec. Alebo mu proste odsuniem ruku...aj ked niekedy uplne zbytočne, lebo štípne inde 😖

iffka2002
10. jún 2008

jooj, u nas sa stiipe, skriabe, kuse, taha za vlasy.. no ja sa zo vsetkeho tesim lebo martinka je dost pozadu v motorike a dlllho nic nebrala do ruky a tak.. cize mam radost z kazdej facky a vytrhnutych vlasov🙂

bystricanka
10. jún 2008

iffka...len aby si na to nezvykla a ty budeš bez vlasov 😀

svoma
10. jún 2008

iffka2002 😉 Mě teda za vlasy donedávna netahala,nosím je zásadně v culíku ohnutém napůl a ještě jednou provlečeném,jenže ona přišla už na to,jak na ně.Normálně mě chytne pod culíkem a zarve,tam mi přijde,že to bolí nejvíc. ☹

pipetula
10. jún 2008

Holky já mám dceručku skoro roční a štípe a kouše fut. vždycky dostane přes ručičky, ale taky mi přijde že si z toho spíše dělá srandu. nejhorší je když mě v nestřeženém okamžiku kousne tema malejma zoubkama do špičky nosu to mi až vytrysknou slzy. nemyslím že to dělá úplně schválně. spíče všechno ochutnává a tak, ale je to hrůza o tahání za vlasy ani nemluvim!!=)) 😉

elucinka
10. jún 2008

Mě Adam štípal hlavně při kojení, měla jsem po rukách a na prsou modřinky 😝 Teď jsem přestali kojit, takže už to nedělá. 😉

katulienka1
10. jún 2008

jaaaaaaaaaaaj moja Kika ma tak hrozne štípe a šticuje za vlasy ze mam niekedy chut ju zbiť ako ma to boli.Neviem,ale ona urcite nevie ze mi robi zle a ked na nu zakricim tytyty!! tak sa zacne strasne rehlit 😠

snehulienka
4. jún 2011

ludia, mna dcera - 2.5 r. stipe skoro od narodenia, na laktoch. najprv hladka, potom stipka a graguje to do drastickeho driapania. neda si vysvetlit ze ma to boli..pritulit sa znamena pre nu aj stipat. fakt ma to dost boli a neviem co s tym, sa kuz je velka...co mam ist s nou k psychiatrovi..? robi to len mne a muzovi.