Prvý rok
judit7
23. jan 2009

Môžu sa usadeniny pod predkožkou zapáliť?

Ahojte,
Pred dvoma dňami som stiahla synovi pri kúpaní predkožku - nezvykla som sťahovať, ale vtedy som to len tak skúsila, a ona zletela - maly vôbec neplakal, ani si to nevšímal, takže viem, že ho to nebolelo. Ale čo ma trápi, že pod ňou bolo veľa usadenín (ako keby tuk), a nie len guľky, ale jedno bolo veľké takmer ako nechet na malíčku - dosť som sa zľakla, nebol to najkrajší pohľad. Aj to išlo pekne dole, maly ani pri to neplakal. V noci však raz zaplakal, akokeby od bolesti, ale cez deň vôbec nepakal, a aj pekne piškal. Ale večer keď sme mu chceli umyť pipíka, tak si už nenechal sťahovať predkožku, a mal začervenaný žaluď - tak sme mu to iba umyli s čistou vodou. V noci spal normálne.
Čo mám robiť aby sa to nezapálilo alebo neprilepilo späť? A tie usadeniny sú normálne?
ďakujem
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
Ďalšia
katka708
27. okt 2015
Inak neviem či viete, ale je aj mastička na predpis urológom ktorá po pár natretiach uvoľní celú predkožku a dá sa pretiahnuť. ja by som určite nedovolila žiadnemu starému doktorovi čo študoval za čias komunizmu aby malému zaživa strhával tak citlivú vec. najskôr si vypýtam tú masť na skúšku a potom sa uvidí. chcem vidieť ktorý chlap by si zaživa bez umrtvenia dal urobiť takúto vec.... nechápem prečo to robia deťom.....
Strana
z2
PredošláStrana
z2
Ďalšia