Nadmerné potenie nôh u bábätka

hanculka
16. dec 2007

mamičky mate s tým skusenosti, moj maličky ma 4 mesiace strašne sa mu potia nožičky a ma ich studene? z čoho to je? Ďakujem 🙂

bubba
16. dec 2007

ano pozname od narodenia,v ponozkach,ci naboso,v pancuchach a teraz uz aj v papuckach a tie dokonca aj sem tam smrdia,tak ich musim preprat.z coho to je by som tiez rada vedela ale asi si myslim,ze je to tiez ojedinele ako u dospelych..

ivankaalenka
16. dec 2007

detickam sa nozicky potia viac ako dospelym, to su vedecke zavery, takze sa nie je coho bat. Mojej sa tiez dost nozulienky potia, ale to nevadi, vzdy jej ich poriadne vybozkavam.

pavlovicova
26. dec 2007

Ahojte, aj mojej 2 mesačnej dcérke sa potia nožičky aj ručičky a má ich úplne studené. Zahrejú sa jej len keď papká 😝 No čo už ...

kosicanka1
26. dec 2007

no aj nam sa potia nozicky, nie moc, ale nechapem ako ich moze mat studene, ked sa potia ???

bibula
28. dec 2007

aj moji obaja maju vescne spotene nohy,aj ked dcerka uz pomenej-nastatsie 😀 ,vraj to ma nieco z lymfat.systemom,ked sa zacnu viac potit,nozicky sa prestanu.

bibinka
28. dec 2007

hanculka - s potením nožičiek máme bohaté skúsenosti u staršieho syna- od narodenia má neustále mokré nohy,či mal len ponožky, dupačky,sandálky alebo topánočky. Vari najlepšie bolo, keď mal nohy naboso-v lete 😀 . Potia sa mu i v kožených i v barexových ( ťamani 😀 ) topánkach. Na doma má len pančušky alebo len ponožky a svokra mu uštrikovala také chemlónové papučky-isto poznáš 😀 . No a tie sú ako zázrak-žiadne spoteninky 😀 . Len si neviem predstaviť, že v takých chemloňákoch bude v škôlke 😀 😀 😀 😀 .
Kamoška kupuje synovi s rovnakým problémom topánky zn.geox- vraj to majú len v Bratislave a stoja rádovo tisíce. Sú nejako špeciálne odvetrávané a že sa mu v tom noha jednoducho nespotí. Lenže sú naozaj fest drahé. ale aj pekné, trendové.

majula009
22. sep 2008

Aj nam sa potia..a tak zajtra ideme do poradne a zobera nam krv, vraj to moze nieco znamenat tak som zvedava ze co...dufam ze bude vsetko v poriadku.

sepeni
17. okt 2013

ahojte aj nam sa potia nozky aj rucky mame stiri mesiace ale u starsich deti som to nepoznala neviem co to je

moja72
29. dec 2013

@majula009 @sepeni Ahojte, môžem sa spýtať či vám zistili prečo sa vašim detičkám potili ručičky a nožičky? Dcérka má teraz štyri mesiace a tiež sa jej strašne potia ručičky, niekedy tak, že ich má také mokré akoby by si ich práve do vody namáčala.

sepeni
2. jan 2014

ahojte nam sa potili teraz mame sedem mesiacov a uz sa nepotia preslo to same ze vraj to moze mat vplyv a na rast zubkov mame dva zubky a potenie sa stratio takze sme radi 😀

veruth
22. jún 2014

Skúsila si sa spýtať lekárky, či netrpí hyperhidrózou? Ja som sa s tým potýkala od malička, ale vyriešila som to len pred pár rokmi pristrojom na iontoforézu electro antiperspirant, čo mi doporúčila lekárka. Kukni sem http://iontoforeza.sk/iontoforeza-a-potenie, ak by o tom nevedela tá tvoja. Vyrieši ti to i tie studené nožičky, tie sú od toho potu.

patkaza
8. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

nám doktora tvrdila, že to je s najväšou pravdepodobnostou spôsobené rastom zúbkov a že sa nemáme báť ... a ak to neprejde do dvoch mesiacov tak potom treba prísť http://akoapreco.com/ako-zabranit-nadmernemu-poteniu/

vevenail
22. mar 2024

@kosicanka1 uplne normalne tym ze su mojre tak je skor na ne zima