Najkrajšie a najdokonalejšie bábätko na svete

niki285
10. júl 2008

pre kazdu maminku je to jej babetko najkrajsie a najdokonalejsie. Co ste si vsimli , ked ste si ho obzerali? ja som z malej nevedela oci spustit. vsimla som si len to ze ma krasne tvarovane pery a cervenu bodku v ocku. uz to neni ani pravda ked na to spominam. aj pre vas bol ten pohlad na dieta najkrajsi na svete? ja sa este stale z toho rozplyvam a to uz mame vyse mesiaca 🙂 🙂 🙂 🙂

sipcek
10. júl 2008

ahoj,to vies ze na prvy pohlad babatka sa nikdy nezabuda.Akurat som uspala malu,ma 5 mesiacov,taky maly certik,prave som spominala aka bola malinka a krasna ked sme si ju priniesli domov.Az sa mi tisli slzy do oci.No co uz,som rada,ze tak rastie,uz aj vymysla co sa jej paci a co nie.Kazdy mi rozprava,ze ju casto mojkame,ale ved vyrastie tak rychlo,kedy si ju potom budem mojkat ked nie teraz. 😀

jaduska
10. júl 2008

Na staršej dcérke ma ako prvé upútala šišatá hlavička (mala dva hematómy) a krásne dlhé prstíky... 🙂 Na mladšej zase to, aká bola drobunká oproti svojej sestričke...

kisska
10. júl 2008

Ahojte, Adamko mal hned po narodeni neuveritelne dlhe mihalnice a tak prsinostek. Mihi mu este zostali a dufam, ze nostek sa pomalicky upravi 😀

domeenika
11. júl 2008

na Lilianke som si vsimla krasne plne pery po ockovi a taktiez dlhe prstiky... bola krasne bielucka, aj chlpky... naaadherna.. teraz sme rysavkovy

deina
11. júl 2008

Malinky bol v inkubatore, ked som ho prvykrat videla (narodil sa o 2 mesiace skor) a nevedela som z neho spustit oci. Bol taky malinky a pritom taky dokonaly, pekne sam dychal - cudovala som sa, ako moze take malinke babetko same dychat a byt takto skoro mimo bruska. Mal taku milu malu hlavicku a velikanske tmave oci, hrozne drobne prstiky a okruhle licka.

lienockaa
11. júl 2008

ako prve som si vsimla oci, este take strbinkovite, mal opuchnute viecka z porodu..a nos, co vyzera aj doteraz ako moj..🙂a este sa mi pacilo, ako si ma obzeral, ked ho prvykrat hned na sale prilozili..

silvia123
11. júl 2008

Môj prvý pocit bol asi taký, že to je určite môj syn, neuveriteľne podobné črty tváre a ten noštek -ten sa proste dedí , sestrička mi ho doniesla s úsmevom a slovami: celá mama 🙂 bolo to nádherné a keďže sa narodil nakoniec cisárskym mal krásnu pokožku a nebol ako ostatné bábätká červený, mal dlhé tmavé vlásky a tmavomodré kukadlá a to nehovorím aká som bola hotová keď začal pohybovať hlavičkou doprava a doľava a hľadať ústočkami kde len to mliečko bude 🙂

silvia123
11. júl 2008

a ešte som zabudla -našťastie ma upozornili na hematom na hlavičke vopred, lebo som sa zľakla aj s upozornením, že ho tam má, také krehúnke bábätko, bála som sa aby mu to nestlačili pri kúpaní a tak, ale nakoniec sa to pekne vstrebalo

sakura77
11. júl 2008

ja som bola "sokovana" aky bol cierny,cakala som totiz bledunkeho blondacika a ono to vyslo tmavohnede s ciernymi vlasmi a nostekom skrivenym dolava 🙂 ale aj tak bol krasnucky 🙂
ale nostek sa vyrovnal do tyzdna a po par mesiacoch vypadli cierne vlasky a uz je blondacik 😉

sylvie
11. júl 2008

niki, moj ma uz viac ako 2 roky a tiez sa na nom stale rozplyvam.. pokial ma samozrejme nehneva.. 😉

ale ked mi ho prvy krat priniesli ukazat, tak ma zaujal svojimi krasnymi ockami..bol uplne ticho, vobec neplakal,len na mna vyvaloval tie krasne ociska.. 😵 neskor ma zaujal aj krasne tvarovanou pusinkou a nostekom.. a aj pekne tvarovanou hlavickou.. no radsej nebudem pokracovat, lebo vymenujem zachvilu vsetko.. 😀

mink
11. júl 2008

ja som mala naseho drobceka od prvej sekudny pri sebe. Spominam si na krehke, velmi horuce telicko s jemnuckou pokozkou.... krasne cistucko vonal...a veeelmi tuho mi stiskal prst....vypliestal tie svoje velke kukadla na nas a hladal mliecko 😵 a este jedna vec ma napada.... na tu urcite nikdy nezabudnem...ten krasny pocit, ako som sa prvy krat dotkla rukou jeho hlavicky, este predtym nez bol celkom medzi nami.... 🙂

zuz11
11. júl 2008

podobna tema:
Ktoru "cast" babenka mate najradsej? https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mucha
11. júl 2008

mna ako prve napadlo, ze je neuveritelne, ze som porodila nieco take nadherne, presne tak som si ho predstavovala. ked mi ho prvy krat doniesli este na salu, mal take opuchnute ocicka a krasnu pusinu a ked mi ho prilozili k prsniku uplne milucko cuckal..... ach, to bolo uzasne 🙂
a potom mam este zaryte v pamati ako sme si lezkali na nemocnicnej posteli, on na mojom vankusi, obaja tichucko, a hladeli sme na seba ako hypnotizovani, strasne dlho... on spulil papulku a vypliestal ocicka, ako keby sa cudoval a hovoril si.. tak takto vyzera moja maminka.. a ja som si hovorila.. tak takto vyzera moj pokladik... vtedy som fakt chcela, aby ta chvila trvala vecne... 😵

iskricka55
12. nov 2014

To sa neda ani opisat nevedela som prestat plakat od stastia 😉

jarmilka86
18. nov 2014

Ja som milovala synčekove ústočká to ako ich otváral ako malé vtáčatko,,ale milujem každý jeho milimeter 🙂