Ročný syn spadol z postele

pereczova
23. dec 2017

Ahojte mamicky.Maly mi spadol z postele chvala bohu nie na chrbatik ale na brusko poplakal si ukludnil sa a ponpar minutkach aj zaspinkal.Ma 1 rok.Mam ist snim k doktorke? Poradte mi strasne sa onho bojim ☹

krissmac
23. dec 2017

Ahoj, nas syncek tiez vypadol z postielky, ked mal tiez cca 1 rok, co do dnesneho dna nechapeme, ako sa mu podarilo.. tiez na brusko a plakal len chvilocku 🙂 pokial uz neplace, nema bolesti, udretu hlavicku, nezvracia, alebo nieco, tak by som nesla ku doktorke.. sledujte ho a uvidite 🙂

librarian
23. dec 2017

spadol ti 1x, keď takto stresuješ? ak áno, tak je to teda naozaj neobvyklé, že až ako ročný... tiež mám ročné dieťa a spadol už viackrát (áno, aj z postele) a nič mu nebolo. pády patria k veku. ale jasné, nešťastný pád sa môže prihodiť, to nevylučujem. ...sleduj ho a ak by mal iné správanie, zvracal by, tak potom je na mieste riešiť to... a skús byť menej precitlivelá...

kika691
23. dec 2017

Ozaj obdiv ak prvý krát moja mala ma rok a pol a tá sa už teda napadala a aj na hlávku spadla ....

deti95060810
23. dec 2017

dieťa sleduj celý deń a keď zbadáš niečo neobvyklé tak potom na pohotovosť zabehni...

siska53
23. dec 2017

@pereczova zatial nestresuj,len cca 2 dni sleduj.

@librarian
@kika691 nie je to neobvykle..ani jedno moje dieta z postele do roka nespadlo..maly spadol prvykrat,az ked vedel stat - zo stoja..ale tak blbo,ze som tiez zvazovala pohotovost. Sledovali sme ho a nic mu nebolo.. Ako zacal chodit,resp.v jeho pripade behat,potom zacal.padat..cize po tom roku.. Z.postele padali az neskor ako vacsi,ked na nich aj spavali.

librarian
23. dec 2017

@siska53 vidíš, ja som zase čítala na MK už xy statusov a komentárov o páde z postele - týkalo sa to detí, ktoré sa už naučili pretáčať alebo loziť... verím, že niektorým deťom sa to "podarí" až neskôr, ale podľa mňa je to skôr výnimka. jasné, dalo by sa tu o tom dlho debatovať, ale asi je to zbytočné.

siska53
23. dec 2017

@librarian tak ano,ale zas ziadna z nas ktorym dieta do roka nespadlo,nebude zakladat temu,ze dieta mi este nespadlo,co mam.robit,je to normalne? 🙂)
Aj ked.. Mozno sa raz najde aj taka.🙂

librarian
23. dec 2017

@siska53 hehe, mňa tu už asi nič neprekvapí! tooľko tém ma tu už šokovalo, to už sa potom ťažko prekonáva. 😅

lavieenrose
23. dec 2017

my sme mali letecky den v 4.mesiaci bola to nahoda mala sa nevedela este ani otacat to bol prvy a posledny stane sa ...len ja nechapem tie pady z kociara na beton..ked mamicky nezapnu deticky len aby mali slobodu...a navyse vidno ked dieta spekuluje

lindusss2016
23. dec 2017

Tak moja takmer dvojrocna doteraz z postele nespadla a spava s nami na nej a to sa plazi od 5.m, ale od.zaciatku sme ju ucili, ze musi davat pozor na kraji posteli, v 9.m sa neucila pekne sama zliezat. Za to padov zo stoja bolo neurekom a raz sa skaredo smykla na podlahe a letela rovno na hlavu. Stane sa urazov este kopec a cim viac davas pozor, tym horsie to snad je...