Nastreľovanie náušníc Prešov. Kde ?

karolinkafe
15. okt 2009

Ahojte 😉
Neviem ci to patri do tohto fora, ale potrebovala by som poradit, kde by som v Presove mohla dat nastelit nausnice (nie prepichnut ihlou) mojej 4 mesacnej dcerke. Bola som sa totiz pytat v zlatnictvach a povedali mi, ze az od 6 mesiacov 😒 Tak kde ste davali nastrelovat vy? Lebo som sa docitala ze viacere davali nastrelovat uz 3-4 mesacnym dievcatkam. Dakujem 😵

ajka72
15. okt 2009

karolinka ja mám dvojročné dvojičky dievčatká a dávala som dievčatám nastreľovať naušnice ke´d mali 9 mesiacov a až teraz som ich menila boli to také pozlátene guličky viem kde jedna pani nastreluje v Košiciach, v Prešove bohužiaľ neviem

karolinkafe
autor
15. okt 2009

Dakujem ajka, no ja este poskusam, asi tie zlatnictva obtelefonujem, alebo s tym pockam na buduci rok. Lebo pre vysvetlenie - zijem vo FR a teraz som tu na mesiac, spat pridem zas az tak o rok, cize to uz bude mat mala skoro rok a pol. Chcela som jej dat nastrelit kym je malinka a nepamata si na to. Lenze vo fr nastreluju az od nejakych 5 rokov 🙄 , aspon teda tam kde ja byvam 😖

dzio2
16. okt 2009

chod k neakemu detskemu obvodakovy poplatok aspon unas 5eur

karolinkafe
autor
17. okt 2009

No ano, ale obvodaci prepichuju ihlou a to ja nechcem 😅 Neviem o takom co by nastreloval 😉

evka
22. júl 2010

bolí nastrelovanie náušníc.

tatiana1985
22. júl 2010

@karolinkafe ahoj, nechcem ta vobec prehovarat na prepichovanie...ale ja som malej dala v 3.mesiacoch prepichnut o nasej dr. ihlou, mala plakala asi 5minut a bolo po bolesti, zvysok dna usmiata ako leco 🙂 🙂
ale s tym nastrelovanim je pravda, mna v zlatnictvach tiez vsade odbli ze az po polroku 🙄 🙄

janinah
23. júl 2010

dcéram nastrelili asi pred 6 rokmi,už ale nepamätám,v ktorej uličke sme to boli,len pamätám,že sterilita pri výkone nula bodov 😒 ,dali náušničky z chirurgickej ocele

vychytavka
27. júl 2010

Ahoj karolinkafe. Aj ja som akurat vcera chcela dat nastrelit dcerke nausnice, ma 4 mes.,no v PO Rubine mi povedali, ze od pol roka, inam som nechodila. Akurat svokra si chcela dat prestrelit pretoze mala jednu dierku vyssie,jednu nizsie a na nausniciach, ktore teraz dostala to bolo vidiet, no normalne ju v Rubine odbili, ze to ma tak kazdy a chceli od nej 50 eur,...za nastrelenie, normalne sok,...tak isla do bizutky co je pri Kenvele a tam bola taka mlada predavacka, velmi mila tak skus tam, mozno ti nastreli.

karolinkafe
autor
7. aug 2010

@tatiana1985
@vychytavka
Baby dakujem vam za odpovede, az teraz som si ich vsimla. Tak nakoniec sme jej dali nastrelit v novembri, to mala 5m. presne v tom striebre vedla kenvela. Bola tam jedna zlata holcina, oni nechcu nastrelovat mensim, lebo,aby ich to vzadu neposkrabalo alebo nieco take, lenze ten kolik tam vobec netrci, mala si samozrejme az po prvej nausnici uvedomila, ze co sa deje, ani nestihla zacat plakat a uz mala nastrelenu druhu, trochu sa "postazovala" v kociari a ani sme nestihli vysjt co uz spinkala 😉 Vsetko pekne ta holka vydenzifikovala, nausnic sa ani rukou nedotkla, to ich rovno na tu pistol nabrala z krabicky (ktora je sterilne zabalena), takze som fakt spokojna. Uska sa malej zahojili krasne, ani pri cisteni neplakala, ziaden hnis, cervenanie... odporucam 🙂

karolinkafe
autor
7. aug 2010

a este som zabudla, s nausnicami sme platili, ak sa dobre pamatam 8€ 🙂

sofia2008
8. máj 2011

ahojte..kde je dobre ist nastrelit nausnice?

bohunka9
24. apr 2016

Ahojte dievcata. Na zaklade vasich ohlasov sme v piatok boli nastrelovat pri kenvele v tej malej predajni, mimochodom nie je to bizu ale striebro, tusim Antonia sa to vola alebo take nieco. Som maximalne spokojna, mala ani nepipla, vsetko pekne vycistili. Moj manzel je velmi ukecany a pocas nakupu zistil ze veduca predajne je dipl. sestra, vsetko vysvetlili, proste fantazia a nastreluju aj do nosa takze mozem len odporucit ;)

sabiq
12. máj 2016

Moja dcérka bude mať 3 mesiace keď pôjdeme domov do PO myslite si ze to spravia aj mojej maličkej? Lebo tu v nemecku tiež nastreluju až od 5 rokov čím neskôr tým lepšie hovoria oni :D :D ale ja chcem dat čím skôr.. dakujem