Nechávate bábo občas vyplakať?

bobulka34
22. okt 2007

niektore babenka vela placu, nechavate ho napr polhodinku len tak vyplakat v postielke. Kamaratka mi hovorila, ze ona nechavala dceru aj hodinku a po case jej to uz nebolo luto.

ivkaivka
23. jan 2010

ze generacia nasich babiciek. Porovnaj si spravanie nasej generacie a spravanie terajsich deti, myslim ze v spravach je toho az-az.

sayast
23. jan 2010

ivko, nerekla jsem ze kdyz usne, tak ze das nohy nahoru 😉
ja jsem pouze napsala svuj nazor, jak to citim ja 🙂. ja ji vyplakat proste nikdy nenecham, protoze by mi to srdce utrhlo 🙂. a nebo jsem prilis empaticka.

schwarzovka
23. jan 2010

ivkaivka...dítě má dozrát k tomu, aby se samo uklidnilo...bez pláče 😉

ivkaivka
23. jan 2010

no poznam mamicky, ktore maju 2-rocne deticky a tie sa od nich nevedia odlepit. Stale chcu byt len na rukach.
Boze,este raz to tu napisem: svoje dieta milujem nekonecnou laskou, to ze poplace neznamena, ze ho nelubim. Aj pluca potrebuju cvik, povie vam to nejeden lekar...
Schwarzovka, moje dieta sa ukludnilo len pri neustalom hojdani, no po case mu nestacilo ani to, musela som s nim skakat na fit-lopte a dokonca tam chcela aj papat, tak som povedala a dost a za dva dni sa oducila. Je to rozkosne dievcatko, ktore place fakt len ked nieco potrebuje. Zasa si to nevysvetlujte tak, ze ju beriem na ruky len ked place. Skuste sa zamysliet, kedy beriete na ruky svoje deti? Nie prave vtedy ked placu????

zelmirka1
23. jan 2010

ivkaivka to ked ju zoberies na ruky a smeje takze vies ze su to trucy ?? to je co ???? dieta akoze trucuje lebo chce byt u maminky ? na ked uz my teda budeme lutovat ze nam deti skacu po hlave aby ti raz nebolo luto za obdobim kedy chcela byt u teba a chcela sa mazlit, vacsina mamin tvrdi ze to rychlo utecie a zrazu su samostatne.
uvidis sama ake je to ine ked uz ma dietatko rok, uplne inak reaguje, zacina neuveritelne rychlo vsetkemu co povies rozumiet takze ked malemu poviem ze idem sa vycikat tak kludne caka ale 5 mesacnde babo aj keby moc chcelo nerozumie. Jeho vnimanie sveta je este velmi jednoduche: kde je mama, mam hlad, boli ma nieco, je mi smutno, je mi teplo, zima...proste vychovavat take malo babo sa neda.
Samozrejme suhlasim musi sa naucit vydrzat ze mamina nie je vzdy v pozore 😉 a postupne sa to krasne nauci len ma zaraza ta uvaha o tom ze par mesacne dieta niako vymysla, trucuje, ci trenuje maminu, robi naschval, vyzaduje si moc pozornosti a podobne, to je hlavny problem ze maminy ktore nechaju obcas babo plakat tak si myslia ze mu robia dobre, lebo ho nieco naucia, ale ono si to nevie zdovodnit a zanechava to skor negativne pocity a prave neskor ked uz bude chapat a komunikovat tak sa to prejavi.

misakri
23. jan 2010

ivka.. a to má jako souvislost s tím, jestli nechám dítě vyplakat??.. hranice co může a nemůže se nastavit musí!.. ale rozhodně ne v 5měs.. 😕 😕 .. koukni se mi do profilu, MÁM doma 2,5 letou dcerku.. takže vím o čem mluvím!!.. promiň, ty máš zatím malé miminko.. 😉

ivkaivka
23. jan 2010

zelmirka1, čitala si čo som pisala pret tym? Asi nie. Ja som nikde nepisala, ze sa s malou nemojkam, prave naopak. Chces mi povedat, ze ked Tvoj maly zamrnci, utekas? To neuverim, ziadnej mamine. To sa neda, to nechodite ani na wc? No skus vysvetlit prvu vetu.
misakri, ani hranice treba nastavit. Kym bola malinka, tak sme zaspavali o druhej -tretej rano...bol to len plac, chcela spat na rukach, akonahle som ju dala do postielky, alebo ku mne na postel, bolo zle. Teraz zaspava krasne sama.

zelmirka1
23. jan 2010

misakri diky konecne niekto kto ma vacsie dietko, lebo sledujem temu aj ine o plakani dlho a vzdy sa k tomu priklanaju maminy ktore maju par mesacne babo a hovoria ze sa ich deticky nieco krasne naucili a netusia ake obdobia este pride neskor. Ano hranice sa postupne vytvoria ale vacsina sa tu zhodne ze do roka je to ozaj babetko a nepochopi ze preco ho niekto nechal plakat.

ivkaivka
23. jan 2010

NIc, skoda, zbytocne tu budem pisat o tom, ze malu lubim, nie som tyran...mate nieco zafixovane a toho sa drzite. Takze mozte aj nadalej tu nadavat na maminky, ktore su podla vas totalne tupe, pretoze maju male babo.... Ja musim ist odsavat mliecko a vy dokonale mamicky pokracujte v debatke. Lucim sa

zelmirka1
23. jan 2010

ivka citala, ved som napisala tvoju vetu o tych trucoch....to je fakt nezmysel prepac. 😉
ved sa vobec nebavime o mojkani, laske, ja nepochybujem ze ju vela mojkas a velmi milujes ako spravna mamina
len proste mas dojem ze ju musis naucit svoje pravidla a aj za cenu ze si obcas poplace ale mas velmi male babo ktore nepochopi preco si muselo poplakat, fakt nie.
Samozrejme ze neskacem hned ako zamrnci, inak moj uz dokaze mrncat inak 😀 😝 uz chape velmi dobre ako je to ked nieco robim ale ked bol mensi nebol problem nieco urobit, jednak v tom veku babetka predsa len dost spinkaju, nezdalo sa mi to vtedy lebo som bola desne unavena ale dnes vidim ze to bolo dost 😀 proste som sa snazila prirodzene robit veci co bolo treba a maly spinkal, alebo bol len pri mne alebo som sa s nim hrala alebo lezkal na deke a mal nad sebou hracky. Vsetky chodime na WC, jeme, sprchujeme sa, varime, konikujeme 😉 😉

tommik
23. jan 2010

Ivkaivka v pohodě. Já vím, co jsi chtěla napsat. Žádná tyranka dětí nejsi, neboj!! 😀 Všechno je o tréninku. Kdyby bylo jen na našem synkovi, tak by vůbec neležel na břísku. Prostě to nesnáší. Kdybych vyhověla všem jeho požadavkům, tak by v životě nezvedl hlavu a neposiloval záda, protože on to nemá rád. Pokud tak usuzuju z jeho pláče. Takže i na bříšku ho nechávám chvíli vyplakat. Zvedá hlavičku a trénuje, ale pěkně se u toho vzteká. Někdy jsou asi dětské slzičky nezbytné. Asi mi zase někdo napíše, že u nich to je všechno bez slz, tak hold u nás ne. Vzteká se, protože mu to nejde. 🙂 Pak ho vezmu do náruče a utěšuju, ale cvičit musí.

zelmirka1
23. jan 2010

prave ma napadlo ze sa mame vsetky este fajn ked stihame MK no nie ? 😀 😀 😀
uzite si to kym su babetka male lebo cim su vacsie tak sa neda byt pri pocitaci, moj okamzite je schopny vyliezt kdekolvek ked zbada zapnuty pocitac a vesia sa na mna vesat tak ze nemozem pisat, radsej ze od istej doby konikujem len cez obed a vecer ked spi....alebo ked sa s nim hra manzel. dobru noc

tommik
23. jan 2010

Já si myslím, že malé děti umí trucovat. Možná nejsou "vyčůraní", ale něco si vymáhat umí. A to velmi dobře. 😀

ivkaivka
23. jan 2010

no mam odsavacku pri sebe, tak skusim aj pisat...preco nezmysel. Myslim, ze aj male babatka maju dost rozumceku na to, aby si vedeli vydupkat - vyplakat svoje. Je to uplne prirodzene. Ja sa nesnazim naucit ju nejakym pravidlam, na to je cas. Len niekedy vidim, ze mala napr.nemoze zaspat-nepomoze spievanie, hladkanie, hojdanie na rukach ci v kociku....je umrncana, zaplakana, pretaca hlavicku, trie si ocka...nevie co so sebou. Ako som pisala, je velmi ziva, ma vela energie...takze musi ju dostat von,kedze hrou sa to este neda...tak to musi ist takto. Necham malu poplackat 10,15 min. a ona potom krasne zaspinka- PISEM o dennom placi. V noci je to ine. Teda v noci mi uz neplace.

ivkaivka
23. jan 2010

tommik-haleluja, nie som sama, kto ma ten nazor. Deturence su veeeelmi rozumne, vedia co chcu... buduci mali inteligenti...

zelmirka1
23. jan 2010

tommik aj moj maly nechcel byt na brusku a jasne ze som ho davala aby posiloval 😉 len som sa snazila radsej castejsie a kratsie aby sa moc nerozplakal a za chvilu si zvykol a nakoniec zistil ze je to fajn viac vidiet.

ivkaivka
23. jan 2010

tommik, my sa s tym trapime prave teraz. Mala absolutne nema zaujem byt na brusku. Nepomaha nic...takze nakoniec musime na rehabilitaciu. Tvoj ma 3 mes.mate cas. Moja mala donedavna abdukcnu perinku, tak troska meskame. Tiez place na brusku, no lekarka vravela, ze tym si posilnuje svaly, asi ma pravdu, pretoze kazdym dnom je to lepsie. A co maminky co cvicia Vojtovku? To by asi nemali, kedze co viem, je to des, deticky vraj hrozne placu...

schwarzovka
23. jan 2010

to je právě ono...jasně, že děti ví, že když zabrečí maminka splní, co jim na očích vidí...oni totiž neumí mluvit, chodit...apod. 😉 a hlavně, když jim není vyhověno, tak nechápou PROČ!!! A jsou frustrovaný... 😉

misakri
23. jan 2010

ivka.. jak už jsem psala jednou.. já to zkoušela taky, nechat vyplakat.. ale prostě se to neosvědčilo.. pro mě to bylo tisíckrát horší a pro dítě taky.. pro mě je daleko jednodušší, když se to vyřeší jinak.. vemu, pochovám, pomazlím se.. vždyť ty děti nechtějí tak moc, jen lásku a náruč!.. 😵

já to naplno pochopila až s příchodem druhého dítka..
a mmch dcerka mi do půl roku nespávala vůbec.. třeba i 2 dny nespala vkuse víc jak hodinku.. takže s tím nějaké zkušenosti mám.. zkusili jsme všechno! 😉

příjde mi prostě nefér něco chtít učit tak malé děti.. holky, co budete dělat kolem 2.let.. období vzdoru a to jejich sladké NENE.. 😝 😀

zelmirka1
23. jan 2010

ivkaivka OK presvedcila si ma 😉 ja nepochybujem ze robis najlespie ako vies, ale neprisudzuj malej tolko rozumu, nechce si vydupkat svoje, jednoducho sa jej tazsie prisposobuje novemu svetu mimo bruska, nechape preco to ma byt tak alebo tak, prirodzene je vecer unavena a mrzuta, zaspavanie je jedna z najtazsich veci ktore sa babo uci
a maminka pomoze najlepsie svojou pritomnostou, uz som to tu pisala netreba skusat tolko veci za sebou, radsej si vybrat jednu ako taky ritual a aj ked sa babo hned neukludni casom si zvykne a bude fajn.

brisilda
23. jan 2010

😀 kocky peken si tu vymienate nazori 😀 inak ja mam doma uz velkeho syna a coto som si o detoch za ten cas precitala podla mna je normalne pokial nechate male dieta plakat no su iste hranice ja by som svoje dieta nikdy nenechala plakat viac ako 10 minut to by mi vazne srdce utrhlo no nastastie moj syn bol jeden s tych stastnych ktory plac nepoznali 😉 ale poznam maminky ktore maju uplakane deti musia ich cicikat na rucickach a byt s nimi nonstop v kontakte inak placu v takom pripade je normalne obcas to dieta nechat vyplakat pokial sa ubezpecite ze mu nic neni a place iby s trucu ! podla mna ak buedte od malicka babatko hajkat na rukach tak necakajte ze sa to po roku zmeni.Jedneho dna budete musiet byt ta prisna a urcit hranice odkial pokial a to nehovorim o tom ci je niekto krkavcia matka alebo nieje pretoze kazda matka svoje dieta miluje najviac na svete a nikdy by mu neublizila

zelmirka1
23. jan 2010

misakri dakujem za tvoje prispevky....skusenost je holt skusenost 😉

ivkaivka
23. jan 2010

misakri, mas pocit, ze som pisala ze nedavam malej lasku a naruc? - len reagujem na tvoj 3.riadok.
U Tvojich deti sa to neosvedcilo, u mojej ano - je to male sidielko
Reagujem este na zaver tvojho prispevku: uz som pisala, ze sa nesnazim malu nieco ucit, na to je cas.
schwarzovka, skus zobrat malu a nosit ju na rukach 24 hod. a nie nosit, ale hojdat. Ako nahle prestanes (na 5sekund) plac a to este musis napr. odsat mliecko, ist na toaletu, nachystat sa na vychadzku, ved aj najest sa treba...no to mi pride, ze frustrovana bude maminka a potom to prenesie na male...

zelmirka1
23. jan 2010

zase jeden nazor ze babo plaze z trucu ??? to je fakt divne ake ste si iste ze ide o truc. Co ked je mu tazko, zle sa mu lezi, tlaci ho brusko, je nervozne samo so seba.... ako sa ubezpecim ze mu nic nie je, to su len dohady.
Hranice sa musia stanovit ale take male babo ich nepochopi, nemoze ani keby chcelo. Staci sledovat ako rastie a casom zistite kedy prichadza cas ze zacina spravne chapat situacie.

tommik
23. jan 2010

Kamarádka cvičí Vojtovu metodu a pláče u toho se synem. Myslím, že tam jsou dle schwarzovky flustrovaní oba. 😅 Včera jsem se dívala na 13. komnatu s K. Kornovou a ta také říkala, že to byl hrozný boj cvičení V. metodou. Já jsem psala, že se snažím vždy když malý pláče ho utěšit, přijít k němu, najít to co ho trápí, ale protože malému jsou skoro už 4 měsíce, tak by už měl zvedat hlavičku, ale pláče u toho. Může být z toho flustrovaný, ale bohužel ji zvedat musí. Takže také se snažím ho dávat na bříško několikrát denně na chvíli. Mám problémy ten jeho pláč snést. A myslím, že je to ze začátku vztekání, protože nemá slzy. Když ho nechám déle, tak pak už opravdu brečí. Tak ho dávám jen na chvilinku, kdy si tedy myslím, že je to spíš to "trucování". Nemůžu mu pokaždé vyhovět, když mi zapláče nebo mi dává najevo, že takhle jako ne 😀

misakri
23. jan 2010

ivko.. já nepochybuju o tom, že dáváš svoji dcerce lásku.. to bych si nikdy nedovolila, vážně ne.. 😉

já vše k tématu asi napsala.. je to na každé z nás.. 😉
mmch jsem vložila foto dětí.. na přání jedné z vás.. tak kuk.. 😉

zelmirka1
23. jan 2010

ivkaivka to naozaj stale plakala ked si ju nehojdala na rukach ? a nie je to iny problem ?

brisilda
23. jan 2010

ivka doktorka ti poradila spravne ja som s malym vojtovku "cvicila" cize ako tak viem o com to je 😉 a pokial dieta je na brusku a place tak si napina svaly a tym posiluje 🙂 podla mna natom neni nic zle jednoducho babatko musi byt aj na brusku ci sa mu to paci alebo nie no treba sa snazit ho nejako na tom brusku zabavit aby neplakalo 😉

schwarzovka
23. jan 2010

ivka...syn byl úplně to samé jako tvoje malá...v noci jsme i jezdili s kočárkem po bytě, nebo houpali v autosedačce... 😉 vím, že je to náročné, ale ono to jednou přejde...a pak se ti odmění 😉

ivkaivka
23. jan 2010

brisilda-vdaka
zelmirka, no podla mna je moja Lili, to najrozumnejsie babo na svete. Myslim, ze aj podla Teba, je to Tvoje...
ritual spanku mame, dam do postielky, pohladim po licku, dam pusu na cielko, poviem dobru noc a krasne snicky a odchadzam z izby.... mala spinka, az kym sa nezobudi na hlad...no aj to malokedy, pretoze vstavam kazde 3 hod.este predtym ako vstane, prihrejem mliecko a nakrmim, takze mala ani nezaplace a krasne si pokracuje v svojich snickoch...