• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nechce byť v kočíku

15. júna 2016 
náš vedúci odmieta kočík od narodenia a nezvykol si naň doteraz... už som sa s tým zmierila :sweat_smile: Kočík nám zapadá v garáži prachom... čo už :grinning:
23. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@piacere : u nas moj syn do dvoch rokov ani by si do kocika nesadol,,,nie este lahol,,a teraz ma 2.5 a nechce z neho vyliezt :grinning:
23. sep 2011 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deniskateniska preco by mali odsudzovat,sak kazde dietatko je ine a ked je sikovne tak preco by nemohlo uz sediet...no ja tiez obdivujem vlastne zavidim :slight_smile: mamickam ked im deti hopaju pekne v kociku. no tak hadam ze ju to prejde a vyrastie s toho...
23. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deniskateniska no ja mám toto presne teraz...keď bola malá bábätko a dali sme ju do kočíka, tak to akokeby sme ju dali na nejaké klince. Aj keď spala..v momente sa zobudila a rev..A teraz len posediačky, musí vidieť...Ale vydrží tak max. pol hodiny a domov sa nesie na rukách a ja alebo manžel tlačíme prázdny kočiar. A to som sa tak tešila, že budem celé leto malú kočíkovať po parku, že si oddýchnem ...no jo..nič z toho nebolo...teraz keď idem po staršiu do škôlky, tak len s nosičom.. :slight_smile:
24. sep 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@erika5025 no ja som sa napocuvala ze ako mu kazim chrbticu ale co som mala robit ked inak preplakal cely den... a ked som ho dala do rohu gauca sedkat tak sa tam vyhral s hrackami aj v kociku mi sedel pekne.. no proste lebo su studie ktore su ze ked dieta sedi skoro tak ma potom skoliozu chrbtice... vyvoj nezastavis aj ked maly zacal sam chodit v 10 mesiacoch sme boli nieco ze "preco ho davam na nohy" no co uz .. jednym uchom dnu druhym von :wink:
26. sep 2011 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@deniskateniska no ano to som a ja pocula,ale proste dieta ked vie samo tak preco nie.moja zas este velmi sediet nechce este s nou kolise,ale kamarat.dcera tiez uz sedela na 4 mesiace a tak isto sa napocuvala :slight_smile: ale ako vravis jednum uchom dnu a druhym von :slight_smile: no a moja mala ma 7mesiacov a dnes sa mi skoro postavila v postielke a tiez uz by chodila :slight_smile: sak su aj deti co chodia na 8-9 mesiacov a co maju teraz zakat detom chodit...
27. sep 2011 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte..takže je nás viacej čo má tento problém :slight_smile: naša posledne dni nechce byt ani vo vaničke ani v športáku, všetky polohy sme vyskušali, aj sme sklopili striešku aby videla ale nič nepomohlo...tak tiež v kočíku nosíme nosič a kočík sa tlačí prázdny :slight_smile: ale ako čítam predchádzajuce príspevky, tak zajtra skusime dať športák ale otočím ho do tak aby videla na cestu, uvidíme ako sa jej to bude páčiť. Dneska tak plakala že jej až zašlo a ledva dýchala, strašne sme sa zľakli, ešte polhodinu po plakaní sa zajakávala. Nenavyberáme si, darmo ale radšej ju budem nosiť v nosiči ako ju trápiť v kočíku. Som si povedala, že maminky ktore maju postihnute dieta alebo nejako važne chore, by určite vymenili za tento problem, neriešili by to boli štastne že maju dietatko zdrave. Budme radi že ich máme zdravučke, ved to už nejako zvladneme, ked začnu chodiť bude dobre :slight_smile:)) Držte sa
18. máj 2015 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, ja mám 5-mesačného a iba sa nosíme. S kočíkom sme ta vzdali hneď ako zmizol sneh a nebála som sa, že sa s ním niekde pošmyknem. Chrbát si pomaly s rastúcou váhou privyká a ani nejako neplánujem návrat ku kočíku. Mozno okolo roku, to bude už aj tažší na nosenie, bude v športovej časti, snáď sa mu to zapáči. Ale manžel dosť trvá na kočíku, tak sa chystáme skúsiť tú športovú časť niekedy teraz, keď už bude istejšie sedieť...nech s ním aj on môže niekedy vybehnúť von.
19. máj 2015 o 01:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natalka71 @jojka_m
Ani netušíte ako Vam závidím.. Nás Maximko nie len ze neznáša kocik, on nechce byt ani v nosiči a dokonca ani v šatke. Keby je našim prvorodenym, prakticky by som to neriešila, prečkali by sme toto obdobie nejako, avšak ma staršieho brata, ktorý ma od budúceho týždňa škôlku zatvorenú a ja netuším, co bude.. Nechcem, aby celé leto presedel doma, boli sme zvyknutí tráviť cas aktívne... :frowning2:
3. júl 2015 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kasssiopea ako ste to leto nakoniec prezili? My teraz riesime podobny problem. Mala nechce byt ani v kociku na sportiak je este mala ma len3 mesiace a v manduce vydrzi chvilu aj to len ak sa s niekym rozpravam. Pritom v manduce sme ju prve tyzdne uspavali a potom sa jej zrazu prestalo pacit :frowning2: von je krasne ale po tych revoch v kociku sa mi s nou nikam nechce ist....
30. okt 2015 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aspon viem ze som neni natom tak sama.prvy mesiac pekne spaval v kociku vozila som aj ked prsalo mrzlo a teraz budeme mat 5.mesiacou a nic.nemozme nikam ist len doma sedet .nosit ho uz nevladzem kedze ma 8 kg a ja pozasekavane stavce.vzdy ked vydim tie mamicky ako spokojne kocikuju je mi doplacu ;( ani sportak nepomohol len rev a rev.naposledy som ho niesla 6 km cez mesto a kocik predsebou.nieco strasne :(
14. jún o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skalica6 nepotešíme ťa ale treba vydržať :slight_smile: dcérka má 11 mesiacov a v kočíky nikdy poriadne nechcela byť iba keď v ňom spí anejaku tu hodinku a pol ale už mesiac chodí tak sme stále von a nacvicujeme chodenie :slight_smile: je nám super.
14. jún o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@krasnanevesta no nic ine mi neostava.skoda len ze chodit sa bude ucit ked bude zima a to sa moc neda chodit von ;(
15. jún o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skalica6 neboj nie je zlé počasie iba zle oblečenie :slight_smile: našej nič nevadí ani dážď musím ju odniesť dnu keď začne pršať aj to ručí že prečo :slight_smile:
15. jún o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ten nas obliekanie vyslovene neznasa,zakazdym ruci ako by ho z koze drali :(
15. jún o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mojej sa pacilo v kociku na brusku mala iny vyhlad a pocvicila si :slight_smile: ked mala obdobie ze v nom odmietala byt.
15. jún o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bunka cauko..aj my sme mali nasu malu taku zivu..boli sme s nou aj na pychologickom vysetrenni ci nema hyperaktivitu a nastastie nema..teraz ma u pomaly 6 rokov a stale je taka ziva.nikde neobsedi..len vsade bezi a lozi a je proste akcne dieta..takze si nato pomalinky zvykaj..nie vsetky maminky maju kludne deti.. :wink:
15. jún o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok