Nechce sa nechať pestovať. Nemá nejaký problém?

l3nka
13. mar 2009

mám 2 mesačnú dcéru a nechce sa pestovať na rukách ako druhé detičky, ktoré to priam zbožňujú...
po napapaní keď ju chcem dať odgrcnúť tak nevydrží ani 10 minút, krúti sa, plače... akonáhle ju dám poľahnúť je všetko v poriadku... nemáte niekto podobný problém? nemôže mať niečo s chrbátikom, vyskočený stavec ...

fifinna
13. mar 2009

keby mala nieco s chrbatikom, tak by si to v pôrodnici vsimli. Ked si si neni ista tak sa v poradni spytaj dr. Ale asi mas ine babätko ako my, co stale pestujeme. Ani neviem ci je to vyhoda alebo nevyhoda.

cestovatelkaandrea
13. mar 2009

I3nka: ja mam polrocneho syna a ten sa tiez nerad pestoval na rukach. Jednoducho rad lezal na chrbate v postielke alebo v hracom boxe. Rad sa so mnou hral iba po leziacky. Uprimne povedane, som tomu aj bola vdacna, lebo som si mohla v klude porobit co bolo treba doma a nemusela som mat maleho stale na rukach.

l3nka
autor
13. mar 2009

ja sa nesťažujem 🙂 preto sa pýtam, či je to normálne či sme ju náhodou neodborne nechytili a nevyskočil jej stavec a keď ju mám na rukách tak ju to viac bolí... Dr. pri sone nožičiek niečo medzi rečou utrúsil, že vidieť na chrbátiku .... neviem čo to som nerozumela a že či berie vitamín D. dovtedy ho nebrala lekárka nám ho predpísala až v ten deň...

rubista
13. mar 2009

I3nka- my sme mali to isté- malý keď mal odgrgnúť- rev najväčší, krútil sa ako červík....takto to bolo do 3 mesiacov- teraz má 4 mesiace a čo myslíš??? chceme sa len na rukách tulkať...mojkať a odgrgávať🙂 takže to nerieš, proste ešte nedozrela a ona si ťa potom sama vypýta, neboj🙂