• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nevedia mu zmerať sluch. Stretli ste sa s tým?

31. januára 2009 
Ahojte kocky.prosim vas,ktora mate skusenosti...malemu nevedeli zmerat sluch v porodnici..ze to nevadi,mame prist o 2-3tyzdne znova na kontrolu.boli sme,ale v jednom usku mu stale nevedia zmerat sluch,ze je tam vysoky sum.teraz sme objednany na krcne,ale je to az 19eho,dovtedy to asi nevydrzim.maly ma teraz 3tyzdne
30. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To samé jsme měly my. Jedno ouško nešlo změřit. Nakonec se to podařilo při odchodu z porodnice...tím mi spadl obrovský kámen ze srdce. Prý se to stává, že nějakou dobu může mít mimi i plodovou vodu v oušku, tak to změří až za nějakou dobu znovu. Bohužel nezbyde než to čekání vydržet a věřit, že to bude dobré!!!! Dřžím palce!!!!!
30. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved toto,ze my sme boli este raz zmerat a neslo to.sestricka povedala ze to meraju od r.2006,ale ze taky pripad zevraj nemali..tak aj toto ma zaroven vylakalo.no nic,musime to vydrzat,dakujem velmi pekne za tv.odpoved
30. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, nam merali az o tri tyzdne po narodeni..teda kazdemu babatku tak bezne merali...pri odchode z porodnice nas objednali na to vysetrenie..a.si to naschval tak robia, prave kvoli tej plodovej vode. Bude to dobre, neboj :wink:
30. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
denduska ja viem,len toto ze my sme presne vcera boli merat a nepomohli ani tie 3tyzdne..zevraj v najhorsom pripade moze zle pocut na to jedno usko.tak vies ze nie som tym nadsena.pevne verim ze je to plany poplach,ako nam to vedia vsetci doktori a sestricky nahnat strachu..lebo mam velmi zle skusenosti s ich uplne odlisnymi nazormi,ze potom clovek fakt nevie co si ma mysliet..vdaka za radu
30. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, kamaráddku takhle strašili pár měsíců, také v porodnici to nezměřili, ani po několika týdnech, a dneska je malému 10 měsíců a když na něj zašeptáš ham ham z deseti metrů, přiběhne. To vyšetření se dělá plošně, zřejmě je financované z nějakého grantu, tak aby se vyčerpal :grinning: . Neboj, bude to dobrý, pravděpodobnost poškození sluchu je malá, mnohem větší šance je že bude v poho.
30. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ooo berenika,si poklad,aspon nejaka kladna skusenost..tak ja pevne verim ze to bude v poriadku!!!a to si neviem predstavit ze vas strasili par mesiacov.pre nas maminy su aj hodiny dlhe/myslim tie cakania/,nehovoriac o mesiacoch preboha.pozdravujem a drzte sa
30. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...psala jsem o svojí dobré kamarádce, ale to nic nemění na tom, že ti držím palce.
30. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale aj tak dik a ze pozdravujem kamaratku.peknucky vecer
30. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka28, nepanikár. Uvedom si, že aj keby sa naplnili najhoršie obavy a maličký by skutočne nepočul na jedno ucho, ešte stále je to v pohode, lebo na jedno ucho počuje. Takže by to nebola žiadna vážna, beznádejná tragédia... :confused: To Ti píšem v dobrom - aby si sa dostala z toho šoku.
30. jan 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, neboj urcite to dobre dopadne, nam tak isto v porodnici nemohli zmerať v jednom ušku, potom nas objednali asi tyžden po odchode z porodnice a potom ešte asi po mesiaci...merali mu to na 3 krat...velmi som sa bala, že nebude počuť, ale nakoniec vsetko bolo v poriadku :wink:
31. jan 2009 o 03:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok