Nevedia mu zmerať sluch. Stretli ste sa s tým?

dadka28
30. jan 2009

Ahojte kocky.prosim vas,ktora mate skusenosti...malemu nevedeli zmerat sluch v porodnici..ze to nevadi,mame prist o 2-3tyzdne znova na kontrolu.boli sme,ale v jednom usku mu stale nevedia zmerat sluch,ze je tam vysoky sum.teraz sme objednany na krcne,ale je to az 19eho,dovtedy to asi nevydrzim.maly ma teraz 3tyzdne

kalo
30. jan 2009

To samé jsme měly my. Jedno ouško nešlo změřit. Nakonec se to podařilo při odchodu z porodnice...tím mi spadl obrovský kámen ze srdce. Prý se to stává, že nějakou dobu může mít mimi i plodovou vodu v oušku, tak to změří až za nějakou dobu znovu. Bohužel nezbyde než to čekání vydržet a věřit, že to bude dobré!!!! Dřžím palce!!!!!

dadka28
autor
30. jan 2009

ved toto,ze my sme boli este raz zmerat a neslo to.sestricka povedala ze to meraju od r.2006,ale ze taky pripad zevraj nemali..tak aj toto ma zaroven vylakalo.no nic,musime to vydrzat,dakujem velmi pekne za tv.odpoved

denduska
30. jan 2009

dadka, nam merali az o tri tyzdne po narodeni..teda kazdemu babatku tak bezne merali...pri odchode z porodnice nas objednali na to vysetrenie..a.si to naschval tak robia, prave kvoli tej plodovej vode. Bude to dobre, neboj 😉

dadka28
autor
30. jan 2009

denduska ja viem,len toto ze my sme presne vcera boli merat a nepomohli ani tie 3tyzdne..zevraj v najhorsom pripade moze zle pocut na to jedno usko.tak vies ze nie som tym nadsena.pevne verim ze je to plany poplach,ako nam to vedia vsetci doktori a sestricky nahnat strachu..lebo mam velmi zle skusenosti s ich uplne odlisnymi nazormi,ze potom clovek fakt nevie co si ma mysliet..vdaka za radu

berenika39
30. jan 2009

ahoj, kamaráddku takhle strašili pár měsíců, také v porodnici to nezměřili, ani po několika týdnech, a dneska je malému 10 měsíců a když na něj zašeptáš ham ham z deseti metrů, přiběhne. To vyšetření se dělá plošně, zřejmě je financované z nějakého grantu, tak aby se vyčerpal 😀 . Neboj, bude to dobrý, pravděpodobnost poškození sluchu je malá, mnohem větší šance je že bude v poho.

dadka28
autor
30. jan 2009

ooo berenika,si poklad,aspon nejaka kladna skusenost..tak ja pevne verim ze to bude v poriadku!!!a to si neviem predstavit ze vas strasili par mesiacov.pre nas maminy su aj hodiny dlhe/myslim tie cakania/,nehovoriac o mesiacoch preboha.pozdravujem a drzte sa

berenika39
30. jan 2009

...psala jsem o svojí dobré kamarádce, ale to nic nemění na tom, že ti držím palce.

dadka28
autor
30. jan 2009

ale aj tak dik a ze pozdravujem kamaratku.peknucky vecer

kveta
30. jan 2009

Dadka28, nepanikár. Uvedom si, že aj keby sa naplnili najhoršie obavy a maličký by skutočne nepočul na jedno ucho, ešte stále je to v pohode, lebo na jedno ucho počuje. Takže by to nebola žiadna vážna, beznádejná tragédia... 😕 To Ti píšem v dobrom - aby si sa dostala z toho šoku.

cessy
31. jan 2009

ahojky, neboj urcite to dobre dopadne, nam tak isto v porodnici nemohli zmerať v jednom ušku, potom nas objednali asi tyžden po odchode z porodnice a potom ešte asi po mesiaci...merali mu to na 3 krat...velmi som sa bala, že nebude počuť, ale nakoniec vsetko bolo v poriadku 😉