Odkedy môžeme používať "normálnu" osušku?

anickaajanko
17. okt 2008

Mamicky prosim Vas poradte mi
mam 6 tyzdnove babatko od kedy mozem pouzivat normalnu osusku }tu detsku kde je aj priestor pre hlavicku| a nie tetra ktoru nam odporucali v nemocnici, dakujem pekne

bambusko
17. okt 2008

anicka, nechapem, preco by si nemala pouzivat normalnu osusku 😕 normalne som pouzivala od narodenia. asi v nemocnici niekto predava tetra 😀 tolko odporucani a cudnych pravidiel novopecene mamicky akurat metie. inak, krasne meno je branko, ja mam brata 🙂

konja
17. okt 2008

anickaajanko:já tetra osušku nepoužívala vůbec, hned jsem utirala do normální

zuzka1.
17. okt 2008

ahoj, my sme pouzivali uz od narodenia normalnu osusku, o inej som nai neuvazovala

kristi
17. okt 2008

co je tetra osuska??? neznam. Od narozeni normalni osusku, pozdeji zupan

janula2008
17. okt 2008

My taky od narozeni pouzivame normalni osusku.. 😉

denduska
17. okt 2008

my mame aj taku aj taku...a pouzivame tu ktora je prave cista 😀

anickaajanko
autor
17. okt 2008

tetra osuska je vlastne normalna plienka len vacsia
tvrdili nam ze to poskodi pokozku ze len tetra a len prikladat na telo nie triet
tak ja zacnem s normalnou dakujem vam pekne 🙂
mam len stresy kedze este neviem co a ako

anickaajanko
autor
17. okt 2008

a este poradte kolko by mal cez den spinkat ked ma 6 tyzdnov

kristi
17. okt 2008

anicka, to je jasny, neni potreba brat vsechny rady tak vazne. Samozrejme ze ty deti neutirat tlakem, jen otupkat, osusit...

a kdyz ma 6 tydnu, mel by spat skoro furt 🙂 neivm, uz se nepamatuju

jaduska
17. okt 2008

Tiež neviem, čo je tetra osuška, ja som používala plienkovú - je to ako staré klasické bavlnené plienky, iba väčšia a trošku pevnejšia.

bambusko
17. okt 2008

anicka, kazde dieta je ine, ale vecsina v 6 tyzdnoch nevydrzi hore dlhsie ako hodinu vkuse

jaduska
17. okt 2008

aha, tak som vlastne použivala tetru 😀 😀 😀

anickaajanko
autor
17. okt 2008

vdaka vam este raz 😵

zuzka1.
17. okt 2008

anickaajanko, nas saminko nespal cez den vela, max tak po 2 hodiny a potom bol aspon 2 hore, cez noc respal od 8-do 4

anickaajanko
autor
17. okt 2008

od 8 do 4 nespal? paneboze
tak to nas spika este dobre
napapa sa o 8
potom o 10tej
a potom az o 4tej rano
a o 6 tej ked ide ocino do prace

lada82
17. okt 2008

ja tedy taky nikdy o tetra osusce neslysela, a to mam i spoustu neteri a synovcu 😀

wali
17. okt 2008

tak som sa aj ja dozvedela, ze vlastne pouzivam tetra osusku 😝 ale v podstate je to jedno, keby som tie nedostala od mamy, tiez by som malemu dala klasicku osusku hned.

dididi30
17. okt 2008

hej a to co je za osusku? my mame taku babatkovsku, ale uz mu riadne nozky trcia, som rozmyslala nad velkou obycajnou a basta 😉

titkovamiriam
17. okt 2008

tak ja som detsku dostala ako darcek v porodnici a mala som ju tak 3m a potom normalnu

zuzka1.
17. okt 2008

anickaajanko, to malo byt prespal

kingstonka
17. okt 2008

... nasa v takom veku spala rozne ale spravidlo po zobudeni 1.5-2 hodiny uz zacinala byt mrzuta a rychlo zaspala opat...

k tej osuske... od zaciatku sme pouzivali "babetkovsku" a kedze uz pomalicky nozky trcia tak ochvilu klasicku...

kacka.va
17. okt 2008

my utírali plenou, protože nejlíp sála, jinak teď používáme dětskou osušku, ale takovou tu měkkounkou, ještě máme dvě dětské "normální", ale ty mi přijdou divný.

anickaajanko
autor
17. okt 2008

ved preto ze prespal uz som ta zacala lutovat

jahodka11
17. okt 2008

anicka a janko-my pouzivame normalnu od malicka a to mal maly aj ekzemik....nikto mi neradil tetra.....a uz celkom ok, ekzem zmizol...a ked sme u dedka, tak pouzivame osusku od neho a dokonca nie je ani oprana v detskom prasku a nic....malemu to uz nevadi... 🙂

tanja61
17. okt 2008

mi pouzivame normalnu osusku 😉

bubba
17. okt 2008

aka je normalna a nenormalna osuska? 😀 😀
ja som nakupila malej osusky velmi dobrej kvality(ale obycajne)ktore pouziva len ona sama..to je vsetko co sa u nas riesilo ohladom osusiek 😉

martina46
17. okt 2008

Ja som používala tetra, ale preto, lebo som bola neskúsená a bála som sa, aby som malú neodrela, lebo tie normálne- asi máme tvrdú vodu- sú ako rašpľa. Ani aviváž nepomôže. A keď z tých pliekových malá vyrástla, začala som normálne.

janette4
17. okt 2008

ahojte. Ja mám takú aj takú a utieram tou,ktorá je čistá.A drobec v tom rozdiel tiež nevníma. 😀
Keď mal malý 6týždňou, už mi spal na tak malé bábo veľmi málo.2hod.doobeda a 2hod,poobede, no a teraz sú to neni ani tie 2hodiny. ☹

cessy
17. okt 2008

ahojte, ani ja som nevedela ze pouzivm tetra osusku 🙂 🙂 .ale tiez pouzivame tie detske osusky s kapuckou a nevidim ziaden rozdiel 🙂 🙂
a k tomu spanku...maly mi cez den prespi asi tak dokopy 2 hodiny a v noci asi od desiatej do siestej, siedmej ako kedy,samozrejme sa budi na papanie.

zuzube
17. okt 2008

ahojte, tak my mame tie detske osusky a malej sa v tom paci 🙂
...a spanok? tak niekedy prespi skoro cely den, ale to len vynimocne, no a vacsinou spinka iba par hodin denne, mozno tak 2 al. 3...a v noci spinka od 9tej, niekedy do takej 5tej, potom sa napapame a spinkame do 7 al. 8...no a niekedy sa budi aj okolo 1 v noci na papanie