Odkedy si bábätko vie samé držať fľašku?

nikinka008
22. júl 2009

Ahojte kedy si babatko dokaze drzat flasku s cajikom alebo mlieckom? 🙂

lea79
10. aug 2009

soanpe nie, lebo ten prietok je variabilný vhodný od troch mesiacov

motylek
10. aug 2009

Haha, náš si ji nedrží, ne že by to neuměl, ale pohodlnější je, když to držím já. I hrnek s pitím raději donese mně, abych mu dala napít 😀 😀 😀 . No má na to lidi, tak co by se namáhal.

pajinka23
10. aug 2009

nas si chyti flasku do rukuz v dvoch mes.prvy krat a odvtedy sa snazi ju chytat pri kazdom papani 🙂 🙂 🙂 ale este mu ju nedavam len ked je tak s cajikom aj to tam nesmie byt vela 🙂 🙂 vsak kuknite album mam tam aj fotku 🙂

jankapiknova
10. aug 2009

nas maly tiez uz dost dlho si dokaze sam chytit flasku ale je tiez dost pohodlny, cajik ked chce a nie som poruke si zoberie a napije sa ale mlieko mu nedavam,to mu drzim ja,lebo dost krat pri nom aj zaspi takze tak.

soanpe
10. aug 2009

a můžu mít dotaz?
k čemu to je dobré, že si ve 2 měs.dítě drží samo flašku 😅
stejně ho musíš hlídat a já si malou vždy vezmu do náruče a užíváme si to, jak se k sobě tulíme 😎 😵 😵 😵

andy80
10. aug 2009

soanpe: k ničemu, mě malá taky brzo držela flašku, ale stejně jsem ležela vedle ní nebo jí brala do ruk.

pajinka23
11. aug 2009

ja si myslim ze je dobre ked nieje dieta lenive a chce sa ucit drzat veci v ruckach ved je to nadhera pozerat sa ake robi pokroky 🙂 🙂 🙂 🙂 je jasne ze flasticku mu budem drzat pri papani aj piti este dlho ja lebo sa bojim aby sa nenatahal vzduchu,ale aj tak je to krasne ze to dokaze v takom malom veku 🙂 🙂 🙂

soanpe
11. aug 2009

mně teda moje dítě líný nepřipadá 😀
a pediatrovi taky ne a to si flašku fakt nedrží 😉 😀 😀 😀

Sofí mi tu flašku chytala taky kolem 2.měs. ale myslím sí, že je to jakýsi reflex, který stejně později zanikne a bude se tu muset učit znovu. můj názor 😎