Opakovaný skríning u novorodenca

mata222
15. máj 2009

Ahojte, pred tyzdnom nas pustili z porodnice a vcera mi volala pediatricka, ze mame prist v pondelok na opakovane odbery z paticky, ubezpecovala ma, ze je vsetko ok, ale zrejme nieco nie je ok, ked ich maju zopakovat. Stretli ste sa niekto s opakovanym skriningom? dakujem.

evka1247
20. jan 2016

nečítala som čo písali baby vyššie ale pri staršej dcére k nám pediatrička prišla nečakane na návštevu(bolo to asi týždeň po prvej návšteve doma) s tým že musí brať opakovane krv z päty...nič mi nechcela povedať, len že potrebujú ešte raz...vtedy som si dosť poplakala a stresovala...neverím že to bolo len tak ale výsledky boli chvalabohu v poriadku

silvia098
21. jan 2016

no ak ti otvtedy nik nevolal tak je vsetko v poriadku ,,,lebo tak to robia ak su vysledky ok a iste tak uz to vobec neriesia ,,mozes byt rada

amliv28
16. júl 2016

@adka409
Dobrý deň čítala som si diskusiu chcem sa opýtať či by ste mi vedela poradiť ohľadom to scrin. novor.Ak áno tak sa prosim ozvite a ja Vám napíšem bližšie info.Vopred Vám veľmi pekne ďakujem 🙂

adka409
18. júl 2016

@amliv28 ano pracujem v Skriningovom centre novorodencov SR

koryn
22. júl 2016

@adka409 Dobrý deň, ak môžem aj ja by som sa Vás rada niečo ohľadom toho opýtala. dnes sme boli na opakovaný odber ale sestrička mi nič nechcela povedať len že treba urobiť opakovaný odber a od pondelka majú 3 tyždne dovolenku a na začiatku diskusie písali mamičky že volali priamo do laboratoria tak by som vas chcela poprosiť o info že kam mam volat a kedy a ci mi poskytnu nejake info... dakujem Vám za odpoveď 🙂

amliv28
23. júl 2016

@koryn Ahoj mne tam priamo volala pediatricka,keď sme boli včera u nej

adka409
23. júl 2016

@koryn ked nieco do IP🙂)))

lenkavuduy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka409
26. jan 2022

@lenkavuduy áno pracujem

lenkavuduy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka409
27. jan 2022

@lenkavuduy mate ss

imany
20. jún 2023

@silvia098 dobrý deň môžem vám napísať spravu?