Páchnuci moč - 8 mesačné dieťa. Potrebujem radu

klara_klara
30. mar 2010

Potrbovala by som radu. V poslednych dnoch sa u mojho maleho vyskytuje pachnuci moc. Smrdi to velmi ako vajcovka s takym rybacím nádychom. Neviete nahodou co moze byt pricinou? Moze ist o nieco vazne? Dakujem za odpovede.

maggie59
30. mar 2010

Určite by som dala vyšetriť moč. Aj môj malý to mal a zistili zápal močových ciest, inak nemal žiadne prejavy choroby

latvia
30. mar 2010

tak tak, treba ist na vysetrenie, moc by nemal silne pachnut...

klara_klara
autor
30. mar 2010

A nemoze to byt aj plienkami...kupujem huggies a posledne balenie uz po rozbaleni je take umelo pachnuce...kazda plienka pachne...neviem ci do toho ten moc a potom vznika tento divny zapach...neviem ci nevytvorim novu temu pachnuce plienky huggies 😝

jenny2009
29. jún 2011

myslite ze je to bakteria bez vedlajsich priznakov, no asi musime k mudr. zajst

pipi22
19. júl 2017

Ahoj te baby mam mesacnu dcerku a smtdi jej moc lekari povedlaybze je vsefko ok ale tomu nejak neverim co to moze byt zijem v uk a tu su leakri na h.... tak ze asi tak

ukulela
19. júl 2017

@pipi22 moze to byt stravou napriklad ... alebo malo pije ... ak ma vysledky OK, nema nic zacervenane a neplace, tak sa zbytocne neboj.

pipi22
20. júl 2017

@ukulela no praveze ze place cely den kazdy bozi den je hore od pol 6 a spi len 5 min a zobudi sa stale a len place a place a pije pravidelne aj prevaneru vodu jej davam nie atale mlieko uz naozaj neviem co tu povedia ze to je normalne ze tak place ze deti tak placu ale unej to je uplne az noekedy aj ja placem uz snou